Katarzyna Nosowska po zawieszeniu działalności zespołu “Hey”, zajęła się humorystycznymi filmikami! Teraz powstanie jej pierwsza książka!

Katarzyna Nosowska głównie znana jako wokalistka zespołu “Hej” od pewnego czasu komentowała rzeczywistość w krótkich filmikach, które publikowała na Instagramie. Wszystko zaczęło się, gdy od Agaty Kuleszy, która pokazała przyjaciółce aplikację zmieniającej twarz i głos na Snapchacie.

HOT NEWS-Maffashion przeszła metamorfozę! Korzystniej? Fani nie mają wątpliwości!

Wokalistka wrzuciła do sieci pierwszy filmik, który bardzo szybko zyskał aprobatę fanów. Zachęcona Nosowska postanowiła regularnie nagrywać swoje przemyślenia w bardzo zabawny sposób. Szczególnie zależało jej na wywołaniu uśmiechu na twarzach odbiorców, bo to jest najcenniejsze w obecnych czasach.

Wydawnictwo Wielka Litera wyda pierwszą książkę wokalistki pod tytułem „A ja żem jej powiedziała”, w której znajdzie się 50 krótkich tekstów, wzbogaconych o żartobliwe ilustracje. Piosenkarka uznała, że będzie to doskonała forma na przedłużenie komunikacji z fanami, ma też opowiedzieć coś o sobie!

Jest nawet na Instagramie taki filmik, w którym stwierdzam, że to, że zwolniło się parę miejsc na liście lektur szkolnych, nie oznacza, że od razu muszę wydawać książkę. Ale to było silniejsze ode mnie.

Premiera książki już 23 maja! Kupicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Irena Santor rusza w trasę koncertową! Pierwszy występ w Toruniu!

Fot. Screen Instagram/ Wideo: Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU


Nie ma więcej wpisów