Już we wtorek, na żywo, wielki finał drugiej edycji “Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. W restauracji i na widowni nie zabraknie gwiazd. Kto się pojawi?

Wśród gości piekielnej restauracji, którym będzie dane obserwować ostatnią, pełną emocji rywalizację uczestników pojawi się aktorka Anita Sokołowska, gwiazda serialu “Przyjaciółki”. Finałowych dań będą mieli okazję skosztować także: Ada Fijał i Alan Andersz, którzy byli już gośćmi “Piekielnej Kuchni”, zwycięzca pierwszej edycji kulinarnego show Łukasz Kawaller z partnerką Pauliną Sawicką oraz uczestnicy pierwszej edycji “Hell’s Kitchen”.

Co ciekawe, wszyscy goście finałowego starcia będą mieli ogromny wpływ na to, kto zwycięży program. Po degustacji dań, każdy otrzyma do wypełnienia ankietę, w której oceni smak oraz wygląd dań. Wyniki ankiety pomogą szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro w wyłonieniu zwycięzcy.

Na widowni podczas ogłoszenia wyników na żywo zobaczymy także Rafała Maślaka, który pojawi się z fanami, wybranymi w konkursie.

Kto wygra 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro – jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin? Przekonamy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20.05 w Polsacie.


Nie ma więcej wpisów