Piąta edycja „The Voice of Poland” wkracza w decydującą fazę. Po skończonych „Bitwach” przyszedł czas na „Nokaut” – jeden z najbardziej emocjonujących etapów. W trakcie jednego wieczoru okaże się, kto wystąpi w odcinkach na żywo, a kto pożegna się z programem. Odpaść będzie musiało aż 16. uczestników!

W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą kolejny etap programu „The Voice of Poland” – „Nokaut”. Po trzech tygodniach „Bitew” Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron mają w swoich drużynach po ośmiu podopiecznych. Do odcinków live mogą zaś zabrać tylko połowę z nich! W „Nokaucie” każdy z Trenerów wybierze dwie osoby, które bez konieczności rywalizacji wystąpią w odcinkach na żywo. Pozostałe sześć podzieli na dwie trzyosobowe grupy. Każdy uczestnik zaśpiewa piosenkę, a Trener wybierze tylko jedną osobę z każdej trójki, która dołączy do pozostałych uczestników odcinków na żywo.

Zapowiada się wieczór pełen emocji, radości i dramatów. Przy tak wyrównanym poziomie, Trenerów – Marka Piekarczyk, Edytę Górniak, Justynę Steczkowska oraz Tomsona i Barona – czekają bardzo trudne decyzje. Kto zachowa szansę na otrzymanie tytułu Najlepszego głosu w Polsce oraz zdobycie kontraktu fonograficznego z Universal Music Polska, a kogo już nie zobaczymy w V edycji programu będzie można przekonać się już w sobotę na TVP2!

Premiera „Nokautu” już w sobotę, 8 listopada, na TVP2 o godzinie 20.05.


Nie ma więcej wpisów