Nowa fryzura, nowy etap.

Kto by pomyślał, że życie największej rockmenki wywróci się o 360 stopni? Jeszcze kilka lat temu Agnieszka Chylińska kojarzona była z wulgarnymi wypowiedziami, mrocznymi piosenkami i ostrym wokalem, a teraz jej wizerunek i muzyka tak bardzo różnią się od tego co było wcześniej.

Gigantyczna metamorfoza Chylińskiej nastąpiła po urodzeniu pierwszego dziecka, które w sposób znaczący odmieniło wokalistkę. Kolejne potomstwo, ponowny ślub, wydanie płyty ,,Modern Rocking” i pisanie książek dla dzieci pokazuje, że z ostrej Agnieszki z czasem pozostaje coraz mniej . Zniknęły dawne nieporozumienia, pretensje, a nawet konflikt z byłymi współczłonkami z zespołu O.N.A. odeszły w niepamięć.

Zakopaliśmy wojenne toporki i jesteśmy z Agą otwarci na przyszłość– powiedział Grzegorz Skawiński, lider zespołu Kombii

Już 5 listopada Agnieszka Chylińska wydaje swoją trzecią książkę dla dzieci. ,,Labirynt Lukrecji” powstał z myślą o jej dzieciach, ale swój entuzjazm wyrażają także inne dzieci i ich rodzice. Książki Agnieszki okazały się wielkim sukcesem!

Kolejne nieprzespane noce przy ząbkującej tym razem najmłodszej córce i dużo czasu na przemyślenia. Mam czas przyglądać się innym trochę inaczej niż kiedyś – czytamy w SHOW

Czekacie na muzyczny powrót Agi?

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]


Nie ma więcej wpisów