Od rozpoczęcia prób do ,,Tańca z Gwiazdami” media huczą o romansie między Rafałem Maślakiem i Agnieszką Kaczorowską. Para nie tylko spotyka się na sali prób, ale pojawia się razem na imprezach branżowych.

Dodatkowo wiedzą jak podgrzać atmosferę wokół siebie, decydując się na coraz odważniejsze ruchy w tańcu. Jednak na pytania odnośnie tego co ich łączy odpowiadają wymijająco.

Dwa dni temu Mister Polski wrzucił zdjęcie toalety przyozdobionej świeczkami i podpisał je w bardzo jednoznaczny sposób:

ROMANTIC NIGHT
To będzię baaaardzo romantyczny wieczór Czasami strzała amora dosięga nas w najmniej spodziewanym momencie i jest to coś tak pięknego, że nie sposób przestać o tym myśleć. Robisz maślane oczy i jesteś w szoku, że szczęścia nie trzeba szukać bardzo daleko… Pewnie też tak kiedyś mieliście i wiecie co mam na myśli

Cóż, Maślak się zakochał, tylko w kim? Niestety nie zdradził dla kogo przygotował tak romantyczną scenerię, jednak następnego dnia rano znów pojawił się na treningu, dodatkowo non stop zachwyca się urodą Kaczorowskiej.

Jak myślicie to Agnieszka jest wybranką jego serca?


Nie ma więcej wpisów