Zła wiadomość dla fanek Mistera Polski!

Rafał Maślak przyznał się, że jest szczęśliwe zakochany. Co ciekawe jego partnerka nie jest związana z show-biznesem, a swój związek chronią jak oka w głowie.

Model świetnie wykorzystał swoje pięć minut i zaistniał w polskich mediach. Następnie pojawiały się plotki o rzekomym romansie z Agnieszką Kaczorowską, jednak gdy odpadli z ,,Tańca z Gwiazdami” plotki te ucichły, a Maślak przyznał się, że ma dziewczynę.

Zobaczcie co napisał na swoim facebooku:

TAK, MAM DZIEWCZYNĘ !

Zostałem zaskoczony przez dziennikarkę AFTERPARTY.PL tym pytaniem, ale odpowiedziałem zgodnie z prawdą. Każdy zasługuje w życiu na szczęście. Życzę i Wam osoby, z którą będziecie rozumieć się bez słów, która będzie dla Was wsparciem i za którą będziecie tęsknić, a każda chwila spędzona z nią, będzie wyjątkowa. Dla rozwiania wszelkich wątpliwości – moja partnerka jest skromną, normalną, niezmanierowaną dziewczyną i na szczęście nie jest związana z szołbiznesem…  Nie czuje również potrzeby promowania się w mediach. Publiczne wyznania o miłości, na okładkach gazet, itp. szybko kończą się….jeszcze głośniejszym rozstaniem, praniem publicznie brudów i po prostu…. obciachem. Nauczony doświadczeniem starszych kolegów z branży, wolę swoim szczęściem nie dzielić się z nikim…. Prawdziwe życie toczy się w domowym zaciszu, a nie na tzw. ściance, tabloidach i Pudelku .

Cóż, nie pozostaje nic więcej niż pogratulować i życzyć szczęścia!


Nie ma więcej wpisów