Julia Wieniawa i Antek Królikowski zachwycili podczas ramówki Telewizji Polskiej! Oni są HOT!

Wiosenna konferencja ramówkowa TVP już za nami. Wydarzenie przyciągnęło prawdziwą plejadę polskich gwiazd. Jak wiadomo, na takim evencie nie mogło zabraknąć Julii Wieniawy. Seksowna aktorka na czerwonym dywanie pozowała u boku swojego chłopaka – Antka Królikowskiego. Jak wypadli? 

HOT NEWS – Takiego szyku mogła zadać tylko ona! Edyta Górniak przyszła cała w bieli!

To jest pewne – Wieniawa i Królikowski tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ona – młoda, niezwykle uzdolniona i do tego po prostu piękna, On – inteligentny, ambitny i utalentowany aktor, pełen klasy i elegancji. Dobrali się wręcz idealnie. Julia i Antek wspólnie pojawili się na prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. Wieniawa postawiła na seksowny look! Krótka, żółta sukienka ponętnie odsłoniła dekolt aktorki. Co więcej, zwiewna kreacja posiadała także szerokie rozcięcie wzdłuż ramion – co całej stylizacji dodało jeszcze więcej szyku i oryginalności. Wieniawa swój look uzupełniła modym ostatnio kaszkietem oraz czarnymi sandałami na tzw. słupku. Warto dodać, że Antek przy Julii prezentował się równie zjawiskowo. Młody aktor postawił na klasyczną, białą koszulę z elementem bordowo-czarnego paska, oraz na eleganckie, szare spodnie utrzymane jednak w stylu “luźnych dresów”. Na czerwony dywan wybrał także białe, sportowe buty. Ten look zdecydowanie utrzymany jest w stylu – sportowej elegancji. 

POLECAMY – Tłum gwiazd na ramówce TVP! Kurski zaprosił same perełki!

Musimy przyznać, że od nich aż bije miłość. Jak według Was Wieniawa i Królikowski prezentowali się na konferencji ramówkowej TVP? Koniecznie zobaczcie ich zdjęcia prosto z czerwonego dywanu. 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na ramówce TVP: 

mkm_0454

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd


Nie ma więcej wpisów