Amerykańska tenisistka Serena Williams poślubiła wieloletniego partnera – Alexisa Ohaniana. Zobaczcie, jak prezentowała się w sukni ślubnej!

Serena Williams ma za sobą piękny rok! We wrześniu urodziła córeczkę – Alexis, a w miniony czwartek powiedziała sakramentalne “TAK” ojcu ich kilkumiesięcznego dziecka – Alexisowi Ohanianowi. Partner tenisistki to znany amerykański przedsiębiorca, współtworca sewrisu “Reddit”. Para zdecydowała się zoorganizować istnie huczne wesele na około 200 osób. 

HOT NEWS – Maciej Dowbor o wartościach, jakie chce przekazać swoim dzieciom. [wideo]

Ceremonia odbyła się w Centrum Sztuki Współczesnej w Nowym Orleanie. Serena Willimas na uroczystość zaprosiła tłum celebrytek, sportowców i osobistości ze świata mody. Na liście gości weselnych pojawiły się takie gwiazdy jak Beyonce, Kim Kardashian, modelka Eva Longoria, Kelly Rowland czy Anna Wintour. To właśnie obecność tej ostatniej wzbudziła ogromne zaskocznie w amerykańskim show-biznesie. Redaktor naczelna amerykańskiego wydania magazynu “Vogue” nie pojawiła się na uroczystości całkowicie przypadkiem. Serena Williams i Alexis Ohanian zdecydowali się na ekskluzywną sesję ślubną, która pojawi się wyłącznie na łamach tzw. biblii mody. Podobno ze względu na ten fakt wszyscy uczestnicy ceremonii nie mogli mieć ze sobą telefonów komórkowych, aby nie doprowadzić do wycieku zdjęć z wesela.

POLECAMY – Przemodowe podsumowanie tygodnia gwiazd !

Cały ślub miał kosztować nowożeńców nawet milion dolarów! Serena Williams pojawiła się na ceremonii w aż trzech kreacjach. Na oficjalną część zaślubin tenisistka wybrała elegancką białą suknię projektu Alexandra McQueena. Natomiast pierwszy taniec zatańczyła w delikatnej, krótkiej i ozdobionej piórkami sukience, prosto od Versace

Rodzina młodej pary oraz cała plejada gwiazd na pewno nie mogła się nudzić! Na gości czekał syto zastawiony bufet oraz bar z alkoholem najwyższej jakości. Zabawę weselną umilały również występy znanych artystów. Jednak najwiekszą atrakcją ceremonii była zdecydowanie ogromna, magiczna karuzela, która pojawiła się na samym środku sali!

Zobaczcie, jak Selena Williams prezentowała się na ślubnym kobiercu! Która sukienka podoba Wam się najbardziej? 

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. screen instagram.com/serenawilliams


Nie ma więcej wpisów