Śledź nas

news

Sokołowska, Sablewska i Hładki na konferencji Męskość ma wiele twarzy [foto]

Opublikowano

w dniu

Męskość ma wiele twarzy

Męskość ma wiele twarzy – o tym debatowali uczestnicy konferencji z udziałem gwiazd!

20 października w warszawskiej Elektrowni Powiśle odbyła się konferencja “Męskość Ma Wiele Twarzy”, zorganizowana przez firmę dermatologiczną Galderma. Celem spotkania była dyskusja na temat wielowymiarowej męskości, ponieważ celem marki jest uświadamianie społeczeństwa, że mężczyźni, tak jak kobiety, mogą robić rzeczy, na które mają ochotę. Również te, które potocznie określane są jako “niemęskie”. Kampania powstała przy współpracy z lekarzami, którzy, tak jak pomysłodawcy, zdali sobie sprawę, że męska grupa pacjentów jest marginalizowana w gabinecie medycyny estetycznej. Eksperci postanowili odpowiedzieć na pytanie, czego poszukuje współczesny mężczyzna, a psychologowie i seksuolodzy przybliżyli męski punkt widzenia, zmiany w myśleniu o definicji męskości oraz ewolucje społeczne, które zaszły na przestrzeni ostatnich lat.

HOT NEWS- Sposób na dobry sen? Zapytaliśmy gwiazdy: Pisarek, Sablewska, Kalczyńska, Dec, Dowbor…

Rozmowę poprowadzili: Kamila Kalińczak i Wojciech Herra. Nie zabrakło także osobowości medialnych i ambasadorów kampanii, m.in.: Maja Sablewska, Tomasz Ossoliński, Katarzyna Sokołowska, Mateusz Hładki, Maciej Lisowski, Anna Nowak i Dawid Klepadło. Maja Sablewska mówiła:

Świadomość pielęgnacji u mężczyzn naprawdę bardzo się zmienia. Trzeba podchodzić do tego w sposób tolerancyjny. Dobrze, że coraz częściej jest poruszany ten temat, ponieważ zmienia świadomość społeczeństwa i motywuje innych

Dodał projektant Tomasz Ossoliński:

Męskość świadczy o tym, jakimi jesteśmy ludźmi, co wynieśliśmy z domu, co nabyliśmy w życiu, jak się zachowujemy i jacy jesteśmy w relacjach z drugą osobą. Jeżeli to wszystko jest tak, jak być powinno, to mogę to nazwać męskością

Piotr Czaykowski podsumował:

Męskość jest wrażliwością, determinacją i akceptacją wszystkich tak zwanych kobiecych cech męskiej osobowości

Mężczyźni też chcą o siebie dbać. Wygląd pozostaje bardzo ważnym elementem życia człowieka, ponieważ ma związek z samoakceptacją, poczuciem własnej wartości i jest istotnym elementem komunikacji. Kampania “Męskość Ma Wiele Twarzy” ma na celu podkreślanie, że będąc mężczyzną, można korzystać z zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna, nie zmieniając rysów twarzy. Jest to jeden z najczęstszych mitów, funkcjonujących w masowej świadomości, jeżeli chodzi o medycynę estetyczną. Zespół marki Galderma i Wojciech Herry stworzyli cykl podcastów, gdzie wspólnie z autorytetami z różnych dziedzin poszukują odpowiedzi na pytania – czym jest męskość i co znaczy być męskim. Psycholog, trener, doradca biznesowy Wojciech Herry mówił:

Wygląd u mężczyzny był zawsze bardzo ważnym komunikatem i sposobem na budowanie relacji z otoczeniem. Siwy mędrzec, czy atletyczny wojownik to tylko niektóre archetypy męskości. Dziś przede wszystkim chodzi o to, aby być w formie a możemy powiedzieć, że skóra “jest w formie” wtedy, gdy jest dobrze odżywiona i zrelaksowana. To sprawia, że jako mężczyźni czujemy się zadbani, a tym samym znacznie bardziej pewni siebie. Jednocześnie, nie oszukujmy się, szkoda nam czasu na codzienną długotrwałą pielęgnację. Dlatego podejście funkcjonalne do medycyny estetycznej, dające długoterminowe efekty synergii jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Krzysztof Skórzyński zachwala Małgorzatę Rozenek po DD TVN: Małgosia jest bardzo dobrym człowiekiem

scena z: Wojciech Herra, Piotr Czaykowski, Maja Sablewska, Mateusz Hładki, Maciej Lisowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Wojciech Herra, Przemysław Pilarski, Andrzej Gryżewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Przemysław Pilarski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Andrzej Gryżewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Wojciech Herra, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Wojciech Herra, Kamila Kalińczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Piotr Czaykowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Kondratowicz, Magdalena Bogulak, Iwona Czapran, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maja Sablewska, Dawid Klepadło, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maja Sablewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Nowak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Mateusz Hładki, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maciej Lisowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Katarzyna Sokołowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maja Sablewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Kamila Kalińczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Tomasz Ossoliński, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Piotr Czaykowski, Mateusz Hładki, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Magdalena Korwin, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Nowak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Katarzyna Sokołowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maciej Lisowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Tomasz Ossoliński, Maciej Lisowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Mateusz Hładki, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Nowak, Tomasz Ossoliński, Mateusz Hładki, Katarzyna Sokołowska, Maciej Lisowski, Maja Sablewska, Piotr Czaykowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Fot. Akpa

AW

news

Bończyk, Moro i Grabias na kociej imprezie

Opublikowano

w dniu

przez

felix

Gwiazdy pojawiły się na imprezie marki Felix, która zaprosiła do współpracy miłośnika kotów – Robbie Williamsa!

25 stycznia w Warszawie odbyła się polska premiera współpracy marki Felix i Robbiego Williamsa. Wydarzenie, które poprowadziła Odeta Moro, miało formułę kociego cocktail party. Wśród zaproszonych gości znaleźli się tacy miłośnicy kotów jak Olga Bończyk, Sylwia Nowak, Rafał Grabias, Eliza Gwiazda, Monika Szczepańska czy Dagmara Czechura.

HOT NEWS- Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pluskają się w błocie podczas podróży po Jordanii [foto]

Marka Felix zaprosiła znanego na całym świecie muzyka Robbie Williamsa do współpracy oraz nagrania utworu, który stał się częścią ogólnoeuropejskiej kampanii reklamowej „It’s Great To Be a Cat” – „Jak dobrze tak kotem być!”. Tym samym wokalista stał się jednocześnie głosem najbardziej psotnego kota w całej okolicy – Felixa.

Williams zainspirował się swoimi kocimi przyjaciółmi oraz urwisem Felixem i użyczył swojego głosu do kampanii. Muzyk tworzy w niej wspaniałą artystyczną kreację sceniczną, występując w krótkim filmie u boku słynnego kota Felixa. Duet został przyłapany na gorącym uczynku podczas przygotowań do premiery. W tym krótkim filmie, Robbie gra jednak drugie skrzypce i próbuje nagrać hit, który zagości na listach przebojów. 

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wiktoria Gąsior z Hotelu Paradise zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego: Już nie mam siły

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

news

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pluskają się w błocie podczas podróży po Jordanii [foto]

Opublikowano

w dniu

przez

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski kontynuują swoją podróż po Jordanii. Tym razem zatrzymali się nas Morzem Martwym

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski podróżują po Jordanii z okazji 50. urodzin dziennikarza. Wyprawa jest prezentem od Katarzyny i możemy zobaczyć na Instagramie, że jest pełna przygód. Para zwiedzała Petrę, spędziła noc na luksusowym campingu na pustyni Wadi Rum, a nawet nagrała teledysk o Jordanii.

HOT NEWS- Wiktoria Gąsior z Hotelu Paradise zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego: Już nie mam siły

Kolejnym przystankiem w podróży okazały się plaże Morza Martwego. Na Instagramie Kasi pojawiły się zdjęcia pary z widokiem na akwen oraz… zaraz po zażyciu kąpieli błotnej! Zakochani poszli na całość i wysmarowali się błotem od stóp do głów. Aktorka zachwalała właściwości naturalnego kosmetyku:

Mówcie do mnie Your Mud-jesty ;). Kolejny punkt na trasie naszej jordańskiej wycieczki – Morze Martwe. Błoto z tego morza to naturalny kosmetyk. Pielęgnuje, koi i leczy dzięki bogactwu minerałów. Ktoś z Was próbował kąpieli błotnej? 

Fajnie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Piotr Stramowski pierwszym uczestnikiem nowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Wiktoria Gąsior z Hotelu Paradise zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego: Już nie mam siły

Opublikowano

w dniu

przez

Wiktoria Gąsior

Wiktoria Gąsior poinformowała fanów, że była zmuszona zgłosić się do szpitala psychiatrycznego… Celebrytka brała udział w “Hotelu Paradise”

Wiktoria Gąsior brała udział w 4. edycji “Hotelu Paradise” i niestety nie mogła powiedzieć, że był to udany czas w jej życiu. Pozostali uczestnicy programu pozwalali sobie na bardzo nieprzyjemne docinki pod jej adresem, co bulwersowało nawet widzów… Na co dzień dziewczyna pracuje jako trenerka personalna, dietetyczka i bierze udział w zawodach fitnessowych.

HOT NEWS- Piotr Stramowski pierwszym uczestnikiem nowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Teraz Wiki podzieliła się z obserwatorami bardzo osobistym wpisem, w którym poinformowała, że przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Wyznała, że zgłosiła się do placówki sama po rozmowie z psychologiem. Pobyt w szpitalu okazał się być dla niej wybawieniem, a we wpisie wróciła pamięcią do udziału w programie:

Wszystko zaczęło się od tego całego hotelu paradise. (…) Przeszłam tam syf. Totalne gó*no. Dobrze wiecie, że nic nie mówiłam. Od samego początku byłam cicho i wszystko trzymałam w sobie. Ale teraz będę mówić. (…) Jestem w szpitalu psychiatrycznym. Będąc w hp przez to, że ciągle komuś się coś działo ze zdrowiem, śmialiśmy się, że to nie hotel paradise tylko hospital paradise. Tylko że RAJ to był tam żaden. To było PIEKŁO 

W kolejnym wpisie zaznaczyła, że planuje relacjonować cały pobyt w szpitalu. Wyznała, że po raz pierwszy czuje się zrozumiana i już zawarła przyjaźnie z innymi pacjentkami. Na początku opowiedziała, jak trafiła do placówki:

A więc widzieliście już post. Wiecie, gdzie jestem. Tak. W psychiatryku, bo w końcu zaczynamy nazywać rzeczy po imieniu. W nocy zabrała mnie karetka.Mam dyskopatię, zmiażdżony kręgosłup oraz krwawą endometriozę na prawym jajniku. Nie wzięłam wczoraj leków przeciwbólowych, które w ostatnim czasie brałam. Leków brałam bardzo dużo, bo koiły mój ból. Normalna osoba po wzięciu takiej ilości leków, jak ja, byłaby na totalnym haju. A ja normalnie funkcjonowałam, pracowałam, prowadziłam auto 

Na początku trafiła na oddział ginekologiczny. Tam dowiedziała się o endometriozie, o której nie wiedziała, bo wcześniej się nie leczyła… Dla niej liczyły się tylko wyniki sportowe. Następnego dnia pielęgniarka zaproponowała jej rozmowę z psychologiem, na co się zgodziła:

Byłam nieprzytomna aż do rana. Po przebudzeniu zaczęłam płakać. Pani Pielęgniarka zaoferowała mi rozmowę. Początkowo nie chciałam, bo już tyle razy się ludziom wygadywałam i nie czułam się dobrze. Czułam, że ich zanudzam. (…) Po chwili rozmowy pielęgniarka zaproponowała mi rozmowę z psychologiem. Od razu się zgodziłam 

Podzieliła się też, jak wyglądała jej rozmowa z psycholożką:

To był pierwszy raz gdy opowiedziałam komuś moją historię życia. Od “A” do “Z”. Bez ściemy. Bez kłamstw. Bez wstydu. Opowiedziałam najgorsze rzeczy, które mi się przydarzyły i które ktoś mi zrobił oraz te, które ja zrobiłam. Najgorsze rzeczy, których okropnie się wstydzę. Rzeczy, które zrobiłam, gdyż nie miałam innego wyjścia, a które ratowały mi życie. Przez 40 min mojej opowieści pani psycholog siedziała przy mnie bez słowa i płakała razem ze mną. Płakała, słuchając historii mojego życia. Mówiła, że to, co przeżyłam, było okropne. Że nie powinnam doświadczyć takiego ZŁA w życiu, że zasługuję na to, aby w końcu mieć spokojne życie 

Po rozmowie zdecydowała się zgłosić do psychiatryka, do którego przewiozła ją karetka:

Po tym wszystkim poprosiłam, aby zamknęli mnie w szpitalu psychiatrycznym, bo już nie mam siły… Nigdy nie miałam próby samobójczej. Ale znam siebie. Wiem, do czego jestem zdolna. I po prostu się bałam, że jeśli teraz wrócę do domu i znowu będę SAMA, to może być naprawdę źle (…) 

Życzymy dużo zdrowia…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jacek Kopczyński po rozstaniu z Markowską ma nową partnerkę: Już tego nie ukryjemy

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Piotr Stramowski pierwszym uczestnikiem nowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Opublikowano

w dniu

przez

stramowski

Piotr Stramowski został ogłoszony pierwszym uczestnikiem nadchodzącej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Nikt się nie spodziewał, że przygasający już program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wywoła takie emocje. Wszystko za sprawą “porządków”, które zaczął nowy dyrektor programowy Edward Miszczak. Przypomnijmy, że z posadą jurorki pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, a za nią odszedł Piotr Gąsowski. Tą pierwszą zastąpił Paweł Domagała, a nowym prowadzącym został Maciej Rock.

HOT NEWS- Jacek Kopczyński po rozstaniu z Markowską ma nową partnerkę: Już tego nie ukryjemy

Kilka dni temu odbyło się “tajne” spotkanie jurorów programu i gwiazd w Zamku Ujazdowskim. Paparazzim udało się uchwycić Piotra Stramowskiego, Julię Kamińską czy Natalię Janoszek. Teraz oficjalnie dowiadujemy się, że pierwszym uczestnikiem nowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” został Piotr Stramowski.

Oto pierwszy uczestnik nowego sezonu @twojatwarzbrzmiznajomo 💥 Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny 🎭 Od zawsze lubił naśladować innych, teraz będzie miał możliwość zaprezentować nam swoje nowe wcielania na scenie #TTBZ 🎭

Jak myślicie, jak mu pójdzie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Gerard Pique opublikował zdjęcie z kochanką na Instagramie

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY