Śledź nas

news

Sokołowska, Sablewska i Hładki na konferencji Męskość ma wiele twarzy [foto]

Opublikowano

w dniu

Męskość ma wiele twarzy

Męskość ma wiele twarzy – o tym debatowali uczestnicy konferencji z udziałem gwiazd!

20 października w warszawskiej Elektrowni Powiśle odbyła się konferencja “Męskość Ma Wiele Twarzy”, zorganizowana przez firmę dermatologiczną Galderma. Celem spotkania była dyskusja na temat wielowymiarowej męskości, ponieważ celem marki jest uświadamianie społeczeństwa, że mężczyźni, tak jak kobiety, mogą robić rzeczy, na które mają ochotę. Również te, które potocznie określane są jako “niemęskie”. Kampania powstała przy współpracy z lekarzami, którzy, tak jak pomysłodawcy, zdali sobie sprawę, że męska grupa pacjentów jest marginalizowana w gabinecie medycyny estetycznej. Eksperci postanowili odpowiedzieć na pytanie, czego poszukuje współczesny mężczyzna, a psychologowie i seksuolodzy przybliżyli męski punkt widzenia, zmiany w myśleniu o definicji męskości oraz ewolucje społeczne, które zaszły na przestrzeni ostatnich lat.

HOT NEWS- Sposób na dobry sen? Zapytaliśmy gwiazdy: Pisarek, Sablewska, Kalczyńska, Dec, Dowbor…

Rozmowę poprowadzili: Kamila Kalińczak i Wojciech Herra. Nie zabrakło także osobowości medialnych i ambasadorów kampanii, m.in.: Maja Sablewska, Tomasz Ossoliński, Katarzyna Sokołowska, Mateusz Hładki, Maciej Lisowski, Anna Nowak i Dawid Klepadło. Maja Sablewska mówiła:

Świadomość pielęgnacji u mężczyzn naprawdę bardzo się zmienia. Trzeba podchodzić do tego w sposób tolerancyjny. Dobrze, że coraz częściej jest poruszany ten temat, ponieważ zmienia świadomość społeczeństwa i motywuje innych

Dodał projektant Tomasz Ossoliński:

Męskość świadczy o tym, jakimi jesteśmy ludźmi, co wynieśliśmy z domu, co nabyliśmy w życiu, jak się zachowujemy i jacy jesteśmy w relacjach z drugą osobą. Jeżeli to wszystko jest tak, jak być powinno, to mogę to nazwać męskością

Piotr Czaykowski podsumował:

Męskość jest wrażliwością, determinacją i akceptacją wszystkich tak zwanych kobiecych cech męskiej osobowości

Mężczyźni też chcą o siebie dbać. Wygląd pozostaje bardzo ważnym elementem życia człowieka, ponieważ ma związek z samoakceptacją, poczuciem własnej wartości i jest istotnym elementem komunikacji. Kampania “Męskość Ma Wiele Twarzy” ma na celu podkreślanie, że będąc mężczyzną, można korzystać z zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna, nie zmieniając rysów twarzy. Jest to jeden z najczęstszych mitów, funkcjonujących w masowej świadomości, jeżeli chodzi o medycynę estetyczną. Zespół marki Galderma i Wojciech Herry stworzyli cykl podcastów, gdzie wspólnie z autorytetami z różnych dziedzin poszukują odpowiedzi na pytania – czym jest męskość i co znaczy być męskim. Psycholog, trener, doradca biznesowy Wojciech Herry mówił:

Wygląd u mężczyzny był zawsze bardzo ważnym komunikatem i sposobem na budowanie relacji z otoczeniem. Siwy mędrzec, czy atletyczny wojownik to tylko niektóre archetypy męskości. Dziś przede wszystkim chodzi o to, aby być w formie a możemy powiedzieć, że skóra “jest w formie” wtedy, gdy jest dobrze odżywiona i zrelaksowana. To sprawia, że jako mężczyźni czujemy się zadbani, a tym samym znacznie bardziej pewni siebie. Jednocześnie, nie oszukujmy się, szkoda nam czasu na codzienną długotrwałą pielęgnację. Dlatego podejście funkcjonalne do medycyny estetycznej, dające długoterminowe efekty synergii jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Krzysztof Skórzyński zachwala Małgorzatę Rozenek po DD TVN: Małgosia jest bardzo dobrym człowiekiem

scena z: Wojciech Herra, Piotr Czaykowski, Maja Sablewska, Mateusz Hładki, Maciej Lisowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Wojciech Herra, Przemysław Pilarski, Andrzej Gryżewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Przemysław Pilarski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Andrzej Gryżewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Wojciech Herra, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Wojciech Herra, Kamila Kalińczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Piotr Czaykowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Kondratowicz, Magdalena Bogulak, Iwona Czapran, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maja Sablewska, Dawid Klepadło, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maja Sablewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Nowak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Mateusz Hładki, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maciej Lisowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Katarzyna Sokołowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maja Sablewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Kamila Kalińczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Tomasz Ossoliński, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Piotr Czaykowski, Mateusz Hładki, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Magdalena Korwin, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Nowak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Katarzyna Sokołowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maciej Lisowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Tomasz Ossoliński, Maciej Lisowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Mateusz Hładki, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Nowak, Tomasz Ossoliński, Mateusz Hładki, Katarzyna Sokołowska, Maciej Lisowski, Maja Sablewska, Piotr Czaykowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Fot. Akpa

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością