Śledź nas

news

SZOK! Telewizja Polsat zawiesiła Taniec z Gwiazdami, kolejne odcinki dopiero jesienią!

Tydzień temu poznaliśmy wszystkich uczestników nowej 11 edycji Tańca z Gwiazdami na antenie telewizji Polsat. Dziś z programem miały się pożegnać aż dwie pary. Dramaturgii występom gwiazd dodał fakt, że po raz pierwszy w historii programu Taniec z Gwiazdami, pary zatańczyły do pustych krzeseł. Lecz nie to było najgorsze, prawdziwa bomba spadła na uczestników na sam koniec programu, w czym rzecz, sprawdź poniżej…

Z powodu epidemii koronawirusa, emisja drugiego odcinka Tańca z Gwiazdami stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Gwiazdy oraz ich tancerze do ostatniej chwili nie wiedzieli, czy wystąpią podczas piątkowego liva. W ostateczności Telewizja Polsat podjęła decyzję, że show odbędzie się w dotychczasowym paśmie, czyli w piątek o godz. 20:05, ale bez udziału publiczności w studio – z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa i zdrowia wszystkich osób pracujących przy programie oraz gwiazd w nim występujących. Jest to ewenement na skalę światową, jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby celebryci biorący udział w Tańcu z Gwiazdami tańczyli do pustych krzeseł.

POLECAMY – Zobacz, jak gwiazdy trenują do 2 odcinka show Taniec z Gwiazdami, kto ma szansę wygrać?

Na pierwszy ogień poszedł aktor Tomasz Oświeciński, który w filmiku poprzedzającym taniec przyznał się, że przez swoje występki trafił do więzienia i nie spodziewał się, że znajdzie się w miejscu, w którym jest teraz czyli w programie Taniec z Gwiazdami. Jurorzy zgodnie przyznali, że w porównaniu z pierwszym odcinkiem nastąpiła poprawa. Para nr 4 otrzymała 17 pkt za swój taniec.

Druga na parkiet wkroczyła Sylwia Lipka z Rafałem Maserakiem. Wokalistka przyznała, że w wieku 12 lat wysłała list do telewizji dla dzieci, aby ją zatrudnili u siebie, bo chciała zostać gwiazdą. Po kilku latach nastąpił odzew i tak oto Sylwia Lipka została gwiazdą Disney Channel. 

Po wykonanym tańcu Iwona Pavlović zarzuciła Sylwii, że ma fatalną ramę, nad którą musi popracować!

Jako trzeci na parkiecie zatańczył Sylwester Wilk. W filmiku poprzedzającym taniec wyznał, że w wieku 4 lat został adoptowany a swoich biologicznych rodziców nie pamięta. Pochwalił się też tatuażem, który wykonał sobie na klatce piersiowej: Kochaj matkę swoją, bo masz tylko jedną!

Po tańcu przyznał, że tańczy z dwoma protezami. Jedną wykorzystuje do tańców standardowych a drugą do tańców latynoamerykańskich.

Z kolei Mikołaj Jędruszczak podczas tańca mocno się pomylił, ale powtórzył poprawnie układ ku uciesze jurorów. Niestety nie miało to wpływu na ich oceny.

Edytę Zając jurorzy pochwalili za to, że podczas tańczenia samby była zmysłowa i wyuzdana.

Ania Karwan opowiedziała o życiu z ojcem alkoholikiem, który był zdolnym tancerzem w zespole ludowym. Niestety jego problemy z alkoholem spowodowały, że rodzice Ani Karwan rozstali się. A odpowiedzialność na wychowaniu dzieci spoczęła na matce.

Ania Karwan dostała pierwszą 10 od jury, dokładnie od Andrzeja Grabowskiego.

Ale to Julia Wieniawa dostała pierwsze 30 punktów od jury. Tym samym podbiła serca jurorów do maksimum.

Oto ile uczestnicy zdobyli punktów od jurorów:

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar – 17 pkt

Sylwia Lipka i Rafał Maserak – 20 pkt

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino – 30 pkt

Anna Karwan i Jan Kliment – 27 pkt

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz – 22 pkt

Marcin Bosak i Wiktoria Omyła – 14 pkt

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova – 18 pkt

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska – 16 pkt

Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke – 18 pkt

Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko – 15 pkt

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz – 24 pkt

Na koniec Krzysztof Ibisz ogłosił, że telewizja Polsat w trosce o uczestników i wszystkie osoby pracujące przy programie Taniec z Gwiazdami, zawiesza obecną edycję i przenosi ją na jesień!!! 

Gwiazdy biorące udział w show już od kilku dni alarmują i przestrzegają swoich fanów w mediach społecznościowych o pozostaniu w domach i szczególnym dbaniu o higienę ciała oraz częste mycie rąk. I my się do tego apelu przyłączamy, pamiętajcie zdrowie jest najważniejsze!

ZOBACZ RÓWNIEŻ – WHO, UNICEF i Czerwony Krzyż ze specjalnymi wytycznymi, jak chronić dzieci przed Koronawirusem 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

My już gotowi! Widzimy się za półtorej godziny! #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Czas na tango 💃🏻 #zostanwdomu #tanieczgwiazdami #juliano @juliawieniawa @stefanoterrazzino

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Fot. screen z Instagram/Polsat

DB 

news

Justyna Kowalczyk powiedziała “tak” – wiemy, kim jest jej ukochany!

kowalczyk

Justyna Kowalczyk aż promienieje z radości!

Justyna Kowalczyk długo nie mogła znaleźć swojej drugiej połówki. Jakiś czas temu wyznała, że miała romans z żonatym dziennikarzem sportowym, przez który popadła w ciężką depresję. Olimpijka wyznała również, że była w ciąży, którą niestety poroniła.

HOT NEWS- Wnuczka Grażyny Szapołowskiej na scenie The Voice of Poland – jak jej poszło?

Trudności osobiste skłoniły ją do zakończenia kariery. Jednak w końcu szczęście się do niej uśmiechnęło i w 2019 roku okazało się, że jest zakochana! Na jednej z imprez Komitetu Olimpijskiego pokazała się publicznie z ukochanym Kacprem Tekielą. Mężczyzna jest alpinistą i instruktorem spinaczki sportowej, z którym dzieli pasję do ruchu i miłość do gór. Teraz okazało się, że para postanowiła sformalizować swój związek i zostali małżeństwem! Co ciekawe, uroczystość nie odbyła się w górach, ale nad morzem w Gdańsku! W poście na Instagramie świeżo upieczona żona napisała:

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora.
Przyszła.
Od wczoraj Justyna Kowalczyk – Tekieli

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mikołaj i Sylwia już nie mieszkają razem – co dalej z ich związkiem i tańcem!?

View this post on Instagram

Uhahani😇 #gdansk

A post shared by Justyna Kowalczyk – Tekieli (@nartowa.pani) on

AW

Kontynuuj czytanie

news

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej na scenie The Voice of Poland – jak jej poszło?

szapołowskiej

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej odziedziczyła urodę po babci!

Już w najbliższą sobotę Grażyna Szapołowska pojawi się w programie The Voice of Poland, by kibicować wnuczce Karolinie Matej. Dziewczyna ma 20 lat i na codzień mieszka w Warszawie. Nie ukrywa, że babcia jest jedną z jej najlepszych przyjaciółek!

HOT NEWS- Mikołaj i Sylwia już nie mieszkają razem – co dalej z ich związkiem i tańcem!?

Nic dziwnego, że pani Grażyna towarzyszyła jej w programie i mocno trzymała kciuki na backstage’u. Karolina opowiedziała o relacji z babcią:

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko

Okazuje się, że wspiera też talent wnuczki:

Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom

Udział w The Voice to nie pierwsze spotkanie Karoliny z muzyką na ogólnopolską skalę. Już 4 lata temu nagrała bowiem utwór ze sławną babcią, a piosenka znalazła się na płycie Grażyny Szapołowskiej “Kochaj mnie”. Tekst do utworu napisała mama Karoliny i córka Grażyny – reżyserka Katarzyna Jungowska. Co ciekawe, na początku Karolina niechętnie chciała wziąć udział w tym projekcie. Dopiero długie namowy przyniosły upragniony skutek!

W sobotę Karolina zaśpiewa utwór „Love Me Like You Do” z repertuaru Ellie Goulding, a babcia zdradzi, jak ją przekonała! To wszystko już w sobotę o godz. 21:00 w TVP2!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- La Mania Joanny Przetakiewicz świętuje okrągłe urodziny – sprawdź, kto bawił się na imprezie

View this post on Instagram

@centrum_praskie_koneser @b@lola_matej @polish_actress

A post shared by Grazyna Szapolowska (@grazyna_szapolowska) on

fot. Jan Bogacz / TVP

AW

Kontynuuj czytanie

news

Mikołaj i Sylwia już nie mieszkają razem – co dalej z ich związkiem i tańcem!?

mikołaj

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska przechodzą kryzys…

Sylwia i Mikołaj poznali się na planie programu Love Island, który wspólnie wygrali. Teraz razem biorą udział w “Tańcu z Gwiazdami”, leczy wydaje się, że coś się między nimi popsuło. Okazuje się, że już razem nie mieszkają i na treningi przyjeżdżają osobno…

HOT NEWS- La Mania Joanny Przetakiewicz świętuje okrągłe urodziny – sprawdź, kto bawił się na imprezie

W tańcu też idzie im różnie, co przekłada się na nie najlepsze oceny surowych jurorów. Najbardziej burzliwa para XI edycji „Tańca z gwiazdami” wciąż się dociera. Obecnie najwięcej wspólnego czasu spędzają na treningach i już zapomnieli o randkowaniu. Sylwia przyznała:

Treningi i same live’y są tak wyczerpujące, że obecnie nie chodzimy na randki. Najważniejsze dla nas w tym momencie jest dobre przygotowanie do programu. Mam nadzieję, że za jakiś czas to sobie odbijemy. Bo to, że ze sobą nie mieszkamy, nie oznacza, że nie jesteśmy razem. Obecnie po prostu od siebie odpoczywamy

Mimo że noty nadal mają słabe, Sylwia jest zadowolona z postępów Mikołaja:

U Mikołaja dużo zależy od nastawienia. Jeśli ma nauczyć się tańca
standardowego, w którym dobrze się czuje, od razu załapuje kroki. I tak też dzieje się teraz. Jeśli utrzymamy taneczny poziom z treningów, będzie to najlepszy występ Mikołaja od początku emisji XI edycji show. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć także przychylność jurorów!

Trzymamy za nich mocno kciuki, szczególnie w życiu prywatnym!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Tomek Komenda przyjął posadę od Rafała Collinsa – wiemy, co będzie robił!

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ania Mucha chciała przerwać ciążę? „Tabletki leżały na mojej dłoni”

Anna Mucha wyznała, że przez pewien moment rozważała przerwanie swojej pierwszej ciąży. Co skłoniło ją do zmiany decyzji?

Jako młoda mama Ania Mucha udowodniła, że macierzyństwo wcale nie musi oznaczać rezygnacji z kariery. Gwiazda jest aktywną zawodowo mamą 9-letniej Stefanii oraz 6-letniego Teodora.  Mimo, że na co dzień aktorka stara się chronić prywatność swojej rodziny, unikając np. pokazywania twarzy dzieci w mediach społecznościowych, w wywiadzie z „Wysokimi obcasami”  zdobyła się na niezwykle szczere wyznanie. W rozmowie bowiem Anna Mucha wyznała, że będąc w pierwszej ciąży rozważała jej przerwanie. Co sprawiło, że zmieniła decyzję?

ZOBACZ – Nieszablonowe tematy, wyjątkowi goście i niewygodne pytania – przedstawiamy “King of da speech”!

Mnie osobiście ciąża zaskoczyła. Dziś mogę powiedzieć, bez żadnych konotacji religijnych, że to było błogosławieństwo i dziękuję za ten dar, ten przypadek. Jestem szczęśliwa i wzruszona. Natomiast na początku wcale taka wzruszona nie byłam. Skontaktowałam się z Kobietami na Falach, przysłały mi tabletki. Leżały przez jakiś czas na mojej dłoni, potem w lodówce. Podjęłam inną decyzję, widząc, że mam koło siebie właściwego partnera

Nawiązując do tego zdarzenia Anna Mucha podkreśliła też, że chciałaby, aby kobiety w Polsce mogły mieć wybór – urodzić dziecko czy przerwać ciążę. Sama taki właśnie wybór umożliwiła dwóm kobietom:

Tabletki zostały w lodówce. Jakiś czas później zgłosiły się do mnie dwie kobiety w ciąży z wielkimi rozterkami. Długo rozmawiałyśmy. Nie oceniałam ich decyzji. Zostawiłam tabletki na stole. Wyszłam

HOT NEWS – Jest przełom: polska firma jako pierwsza wyprodukowała lek na Covid-19!

W rozmowie z „Wysokimi obcasami” Anna Mucha zdradziła też, że od momentu zostania mamą towarzyszą jej typowe dla rodziców obawy o zdrowie i życie własnych dzieci. Aktorka obawia się nie tylko o ich codzienne bezpieczeństwo, lecz także o to, że będą musiały żyć w zanieczyszczonym środowisku, co uważa za prawdziwą zmorę obecnych czasów. Niedawno temat macierzyństwa pojawił się także w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie, w którym Ania Mucha wspominała okres ciąży takimi słowami:

wtedy nie wiedziałam jeszcze, ze te dwie istoty uczynią mnie najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi! i ze będę kochać najmocniej ! ❤️❤️ i ze to cud i magia ! sens i przywilej! obowiązki i obawy. ale przede wszystkim ogrom miłości i … moje wszystko !

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.