Małgorzata Socha i Aleksandra Kisio są w stanie błogosławionym!

Dziś oficjalnie dowiedzieliśmy się o dwóch show biznesowych ciążach. Małgorzata Socha pochwaliła się tą informacją podczas prezentacji swojej autorskiej kolekcji pościeli dla marki Effiki, natomiast Aleksandra Kisio zaprezentowała brzuszek podczas dnia prasowego marki odzieżowej, Marlu.

POLECAMY – NATALIA KUKULSKA UCZCIŁA ROCZNICĘ ŚMIERCI SWOJEJ MAMY. ANNA JANTAR ODESZŁA 38 LAT TEMU

W przypadku Małgorzaty Sochy to już trzecia ciąża. Aktorka zazwyczaj nie mówi za wiele o swoim życiu prywatnym, dlatego też informacja, którą podzieliła się dziś z portalem JastrząbPost poruszyła wszystkich. Małgosia mimo stanu błogosławionego wyglądała dziś zjawiskowo! Kobieta ma już dwie córeczki Zosię i Basię, które wspólnie wychowuje z mężem Krzysztofem Wiśniewskim. Gosia przyznała portalowi, że chce być aktywna zawodowo tak długo, na ile pozwoli jej zdrowie.

Aleksandra Kisio przez to, że jest rzadką bywalczynią salonów i imprez, jej ciąża wywołała duże poruszenie. Możliwe, że aktorka zrezygnowała z show biznesu przez swoją matkę Izabelę, która w internecie według wielu robi z siebie pośmiewisko. Matka aktorki mieszka w hotelach, jeździ na imprezy klubowe po całej Polsce i spotyka się fanami. Ola całkowicie odłączyła się od działalności mamy, a na sławę chce zapracować sobie sama. Na dzisiejszym evencie aktorka pojawiła się w białej kreacji, która perfekcyjnie podkreślała jej ciążowy brzuszek.  Samą ciążą pochwaliła się również na Instagramie pisząc-#babyonboard. Kobieta ma już jednego synka, Hugo, którym opiekuje się razem z mężem, Łukaszem Zielińskim.

ZOBACZ TEŻ – MAJA SABLEWSKA STAWIA NA MĄDRĄ MODĘ! JAKI MA STOSUNEK DO UBRAŃ?

Obu Paniom serdecznie gratulujemy!

fot. Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów