Śledź nas

news

Wkurzona Blanka Lipińska! Odpiera atak: Hipokryzja przed premierą “365 dni”?

Opublikowano

w dniu

Blanka Lipińska wkurzyła się na premierze “365 dni”, bo zarzucono jej hipokryzję. 

Dwa dni temu na ściance podczas gali “Bestsellery Empiku” Blanka Lipińska została zaatakowana. Jeden z fotografów zaczął ją obrażać w seksistowski sposób, na co Lipińska zwróciła mu uwagę w dosadny, ale kulturalny sposób. Zachowała się słusznie, ponieważ żaden mężczyzna nie ma prawa obrażać jakiejkolwiek kobiety. Natomiast jeśli chcemy być traktowani z szacunkiem, to sami musimy sobie o niego zawalczyć, ale przede wszystkim musimy mieć szacunek do samych siebie.

polecamy – Uważajcie kobiety! Lipińska zaatakowana na ściance

Dziś w Warszawie, w Złotych Tarasach, odbyła się premiera ekranizacji kultowej książki Blanki – “365 dni”. Jednak internauci nadal roztrząsają sytuacje z przedwczoraj. Blanka po całym zajściu na ściance dodała filmik na Instagrama, gdzie dokładnie widać zaistniałą sytuację. Na portalach plotkarskich i w komentarzach można wyczytać jak ludzie zarzucają Lipińskiej hipokryzję. Stwierdzili, że jak ona może walczyć o szacunek do kobiet, skoro sama w swoich książkach opisuje kobietę jako przedmiot pożądania. W wywiadzie dla naszego portalu skomentowała całą kontrowersję. 

To jest generalnie problem ludzi, że nie rozróżniają dwóch rzeczy. (…) W mojej powieści jak i w moim filmie pokazana jest silna kobieta, w stosunku, do której stosowane są takie, a nie inne zabiegi, bo ona tego chce. Nie mieszajmy chamstwa, (…) jeżeli mój mężczyzna w życiu odezwałby się do mnie w sposób nieodpowiedni, albo użył nie daj Boże przemocy, to będzie to ostatni moment, w którym mnie widział. Więc nie porównujmy kwestii seksualnych. (…) W życiu masz być dobrym człowiekiem i kulturalnym. Dlatego ja sobie nie życzę, żeby ktoś odzywał się do mnie w ten sposób.  – wyjaśniła Blanka.

zobacz także – Relacja z premiery “365 dni”- cała rodzina Lipińskich razem na ściance

fot. IG

JKK 

 

news

Katarzyna Dowbor tak OBRABIA zwierzyniec. Czy syn Maciej i Joanna Koroniewska jej pomagają?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Marcin Hakiel znowu będzie OJCEM – TAK Dominika głaszcze BRZUSZEK na Pudelek Pink Party

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

BIG CYC ostro przed 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu: Koniec SZCZUJNI w TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Czy Kuba Wojewódzki po “WAL SIĘ” przeprosił Filipa Chajzera? Poszło o książkę

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością