Wojtek Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna zostaną rodzicami! Z tej okazji piłkarz zamieścił na Instagramie chwytający za serce wpis.  

Tą wiadomością żyją obecnie polskie media – Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży! Będzie to pierwsze dziecko wokalistki oraz jej męża, bramkarza reprezentacji Polski, Wojciecha Szczęsnego. Kilka dni temu Marina na swoim Instagramie oficjalnie potwierdziła tę radosną nowinę. Wcześniej wyprzedził ją jednak Fakt, który opublikował zdjęcia ciężarnej wokalistki, z których wnika, że żona Wojtka jest prawdopodobnie w 8. miesiącu ciąży. Poród więc tuż, tuż!

HOT NEWS – Gojdź popiera protest niepełnosprawnych! “Politycy wpadają w schizofrenię”!

Cudowną nowiną podzielił się ze swoimi obserwatorami także Szczęsny. Na Instagramie zamieścił zdjęcie z Mariną, do której w opisie skierował naprawdę piękne słowa.

“Bardzo się cieszę, że mogę się z wami podzielić tym, że moja niesamowita żona i ja oczekujemy naszego pierwszego dziecka. @marina_official Wiem, że będziesz najbardziej niesamowitą mamą i kocham Cię bardziej niż cokolwiek innego na świecie” –  napisał.

POLECAMY – Stylowa Julia Wieniawa w pasiastej sukience! Wiemy, gdzie ją kupić i ile kosztowała!

Oczywiście gratulacjom od obserwatorów nie ma końca aż do dziś. Jednak nas za serce najbardziej chwycił ten uroczy opis. Wojtek to mąż godny pozazdroszczenia! Prawda? 

Kochani! Dziękujemy Wam Serdecznie, za wszystkie wiadomości z GRATULACJAMI🤭❤️

A post shared by MaRina (@marina_official) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/marina_official


Nie ma więcej wpisów