Największym zaskoczeniem wokalnym okazał się Radosław Pazura. „Road to hell” zapewniła mu drogę do zwycięstwa. Według Katarzyny Skrzyneckiej, aktor perfekcyjnie naśladował głos wokalisty. Wysokie noty otrzymał nie tylko od jurorów, ale również od swoich kolegów. Wygraną przekazał Fundacji Kapucyńskiej, która buduje ośrodek pomocy potrzebującym i bezdomnym.

Polecamy: Seksowne ruchy bioder Michała Rudasia, czyli 2 odc. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” za nami!

Mocny występ miał również Mateusz Banasiuk, który w tym tygodniu zaśpiewał przebój Lady Gagi „Alejandro”. Nieco gorzej w roli kobiety wypadł Kamil Bijoś. Jak widać, kobiece wcielenia w tym programie raczej mu nie służą. Kiedy w 2. odcinku wcielał się w Sylwię Grzeszczak, jury miało zastrzeżenia, że jest zbyt męski. Tym razem – w roli Mariah Carey – było podobnie. – Ciągle chodzi jak drwal – skomentował Bartłomiej Kasprzykowski, kiedy Kamil dojechał windą na scenę. – Widać, że się starasz być kobietą, ale nie idzie ci to – oceniła Małgorzata Walewska.

Joanna Moro wcieliła się w Haddaway’a i zaśpiewała „What is love”. – Zatkało mnie – stwierdził Paweł Królikowski, co, jak wiemy, jest rzadkością w przypadku tego jurora. Pozostali komplementowali przede wszystkim doskonałe wejście Joasi w męską postać i dopracowaną choreografię. Nikt by nie przypuszczał, że wysoka, piękna blondynka będzie tak dobrze wyglądać jako ciemnoskóry wokalista. Ogromną metamorfozę przeszła również Olga Szomańska, która wystąpiła jako Skin.W klimat charakterystyczny dla naśladowanej postaci doskonale też wprowadził widzów Michał Rudaś jako Bogusław Mec w piosence „Jej portret”. Na plażę i w atmosferę zabawy przeniosła nas natomiast Maria Tyszkiewicz, która zaśpiewała oficjalny hymn Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku – „Endless summer” Oceany. Nauka choreografii do tej piosenki okazała się jednak sporym wyzwaniem. Podczas intensywnych zajęć Marysi wypadł dysk.

Zobacz też: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” bije rekordy oglądalności!

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów