Śledź nas

prze.tv

Zapytaliśmy Joannę Przetakiewicz: Czy sprzeda La Manię!?

Opublikowano

w dniu

Joanna Przetakiewicz to założycielka kultowej marki “La Mania”. Czy kiedykolwiek chciała sprzedać “La Manię”?

“La Mania” to kultowa marka, założona przez Joannę Przetakiewicz. Od ponad 10 lat jest to ukochana marka polskich gwiazd. Dom mody osiągnął już wiele sukcesów; jakiś czas temu powstała również “La Mania Home”, a już niedługo będziemy mogli kupić meble od “La Manii”. Joanna Przetakiewicz wraz z synem Aleksem bardzo dba o rodzinną markę, a ku uciesze fanów ich pomysły się nie kończą! Podczas 10-tych urodzin “La Manii” i z okazji otwarcia najnowszego butiku, zapytaliśmy Przetakiewicz o szczegóły dotyczące jej firmy. Asia od zawsze z dumą i miłością opowiada o swojej marce, jednak jak się okazuje, pojawiły się też momenty kryzysowe.

Polecamy – Ukochana Koterskiego zazdrosna o Kożuchowską? Misiek wyjaśnia!

Czy Asia powiedziała kiedyś “dość”!?

Miałam taki moment z dwa lata temu, kiedy okazało się, że właśnie Harrods przyszedł. Stwierdzili, że dadzą nam dwa razy taką powierzchnię, ponieważ rzeczywiście Harrods świetnie sprzedaje…natomiast dotarło do mnie, że ja będę pracowała już jak niewolnik, że ja całe wakacje z kolei muszę poświęcić żeby dorobić jeszcze większą tą kolekcję itd. Zdałam sobie sprawę, że ja właśnie skończyłam 50 lat i, że to jest najwyższy czas kiedy chcesz zacząć też z życia korzystać.

Między innymi dlatego Joanna napisała długi list do Harrodsa. A co w nim było napisane? Joanna Przetakiewicz zdradza w wideo!

Zobacz również – Rupiński ujawnia prawdę o “The Blaze House” – dobrze im się mieszka?

fot. screen z Instagram

S.S.

news

Marianna Schreiber o reakcji męża ministra PiS na udział w Top Model – jak wspomina program?

Opublikowano

w dniu

przez

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber wywołała wiele kontrowersji swoim udziałem w Top Model.

Marianna Schreiber jako nieliczna z uczestników Top Model wywołała spore kontrowersje. Wszystko przez jej męża Łukasza Schreibera, który jest ministrem z ramienia PiS w rządzie Mateusza Morawieckiego. Co więcej, kobieta przyszła na casting, nie mówiąc o tym mężowi. Warto przypomnieć, że partia rządząca stara się zamknąć stację, w której jest emitowany program, poprzez Lex TVN. W ostatnim odcinku “Top Model” żona ministra odpadła, ale nadal pozostaje na językach.

HOT NEWS- “The Voice of Poland”: wstrząsające wyznanie uczestniczki – prawie straciła życie

W rozmowie z naszym portalem Marianna przyznała, że mąż nadal nie pochwala jej decyzji o udziału w programie.

Nie do końca pozytywnie, jednak stara się mnie wspierać z całych sił, chociaż jest mu bardzo trudno, bardzo ciężko

Mimo to, Marianna bardzo dobrze wspomina udział w “Top Model” – była to dla niej przygoda życia, która zmieniła ją na zawsze. Co najlepiej zapamięta?

Myślę, że moment, kiedy wyszliśmy całą grupą na sesję z końmi. To był taki przełomowy moment, który mnie otworzył już tak na 100%

Czy podejście męża do TVN się zmieniło? Modelka odpowiada w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kris Florek o drodze do sławy w Holandii – teraz ma pomysł dla Rinke Rooyens

Fot. Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Kris Florek o drodze do sławy w Holandii – teraz ma pomysł dla Rinke Rooyens

Opublikowano

w dniu

przez

Kris Florek

Kris Florek zdradził nam, jak został gwiazdą w Holandii!

Na premierze książki Pawła Nowaka “Most Ikara” pojawił się biznesmen Kris Florek, który od lat mieszka w Holandii. Tam odniósł prawdziwy sukces zakładając kilka firm, a nawet zostając gwiazdą niderlandzkiej telewizji! Gdy emigrował chciał zarobić pieniądze, jednak znalazł tam miłość i osiadł na stałe.

Tam cała moja kariera się rozwinęła. Wydałem dwie książki, jedną w Polsce, jedną w Holandii

HOT NEWS- El Dursi, Wójcik i Brzezińska na premierze singla Soni Szklanowskiej [zdjęcia]

Oprócz tego w Holandii jest ambasadorem polskiej kultury i aktywnie promuje nasz kraj. Teraz chciałby przywieźć kawałek Holandii do Polski, bo ma wiele dobrych pomysłów:

Mam dużo pomysłów na fajne programy i mam nadzieję, że będę miał okazję poznać Rinke Rooyens, który jest właścicielem RochStar

W Holandii ma już za sobą debiut w telewizji w roli prowadzącego program, w którym wspomagał rodzinę w potrzebie.

Rodzina miała problemy finansowe, jak również mentalne. Oni stracili dziecko 4-letnie, które na ich oczach się utopiło w ich basenie. To był okres 8 miesięcy, kiedy musiałem ich mentalnie wesprzeć, zmienić ich mentalność i jednocześnie pomóc im stanąć na nogi

Taki proces wymaga bardzo dużo czasu, więc rodzina nie do końca przeszła swoją metamorfozę. Jednak pomoc Krisa dała im bardzo dużo i pokierowała we właściwą stronę. Jego ogromnym atutem była perspektywa osoby z innego kraju, co dawało Holendrom inny obraz sytuacji.

Jakie programy chciałby robić w Polsce? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sonia Szklanowska o wrażeniach tuż po premierze “Iluzji” – pomógł jej Jeremi Sikorski

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Monika Richardson o swoim związku i nowej partnerce Zamachowskiego – coś jeszcze czuje!?

Opublikowano

w dniu

przez

richardson

Monika Richardson w szczerej rozmowie opowiedziała o swoich uczuciach!

Życie uczuciowe Moniki Richardson jest bardzo bogate, prezenterka miała 3 mężów: Rick’a Richardsona, Jamie’go Malcolma oraz Zbigniewa Zamachowskiego. Szybko po ostatnim rozwodzie ułożyła sobie życie u boku Konrada Wojterkowskiego, z którym nie wyklucza stanąć na ślubnym kobiercu.

HOT NEWS- Stenka, Żmijewski i Steczkowska promują regularne badania podczas imprezy “Ochrona wzroku 100%”

Monika chętnie zabiera ukochanego na wydarzenia, gdzie razem pozują na ściankach. W rozmowie z naszym portalem zażartowała o swojej relacji:

Wygląda dobrze i oboje sortujemy śmieci!

Wczoraj portale plotkarskie obiegła wiadomość, że jej były mąż Zbigniew Zamachowski pojawił się na premierze spektaklu wraz z nową partnerką Gabrielą Muskałą. Wcześniej para raczej unikała wspólnych publicznych wystąpień, chyba że na deskach teatru. Monika z szerokim uśmiechem na ustach stwierdziła, że to nie zrobiło na niej żadnego wrażenia. Czy uśmiech był naprawdę szczery?

Ta relacja jest definitywnie zakończona. Odebrałam dowód z nazwiskiem Monika Richardson. Pozdrawiam wszystkie kobiety, które zaczynają od nowa

Jak ona się czuje zaczynając od nowa? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Klaudia El Dursi o kulisach rozstania Bibi i Simona – to JEGO wina?

Fot. Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Klaudia El Dursi o kulisach rozstania Bibi i Simona – to JEGO wina?

Opublikowano

w dniu

przez

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi skomentowała sprawę ze swojej perspektywy

W najlepsze trwa 4. edycja Hotelu Paradise, ale nadal żyjemy losami uczestników z 3. edycji. Jedną z najbardziej udanych par tamtej serii wydawali się Bibi i Simon, niestety po powrocie do kraju ich związek nie przetrwał. Teraz Klaudia El Dursi rzuca więcej światła na sprawę…

HOT NEWS- Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w “The Voice” – wiemy, co się stało

Prowadząca przyznała, że Bibi i Simon byli jej faworytami i miała nadzieję, że ich związek przetrwa. Według niej najbardziej zawiniła tu różność charakterów:

Na samym początku było widać, że ten Simon to jest taki typowy amerykański “bad boy”. Bibi go trochę utemperowała, w programie to zagrało, ale po programie takie normalne życie zweryfikowało, że to co drzemie w Simonie jest ciężkie do stworzenia jakiegoś związku, opartego na zaufaniu i szczerości. Niestety to nie przetrwało

Niedługo po zakończeniu programu, Simon został przyłapany na imprezie na pocałunkach z Moniką. Klaudia przyznała, że jego zachowanie ją mocno rozczarowało. Dodaje jednak, że nie chce go krytykować, bo trudno postawić się na czyimś miejscu. Oni są młodzi, a ich życie jest rządzone przez gorącą krew i hormony.

Nie mnie to oceniać

Bibi mu jednak wybaczyła te pocałunki. A czy Klaudia zdobyłaby się na taki gest? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jej życie zmieni się diametralnie – Julia Wieniawa zdała najważniejszy egzamin!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY