“Nie mamy nic” to tytuł najnowszego singla Sandry. W teledysku do piosenki gościnnie pojawiła się popularna vlogerka – Magdalena Maria Monika.

Utwór, do którego muzykę skomponował Erjot, zapowiada trzecią płytę wokalistki zatytułowaną “Czujesz to”. Album ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Soul Records. W klipie można zobaczyć vlogerkę związaną z grami video – Magdalenę Marię Monikę, która w serwisie YouTube ma ponad 840 tys. subskrybentów i 300 milionów wyświetleń.

Sandra, właściwie Sandra Skowron, to wokalistka oraz autorka tekstów tworząca głównie w nurcie neo R’N’B. Zadebiutowała w 2005 r. epką nagraną wspólnie z raperką o pseudonimie Mona. Trzy lata później wydany został jej solowy album, “Wszystko albo nic”, który promowały dwa single: “Kiedy proszę” zarejestrowany wraz z Peją (ponad 10 milionów wyświetleń) i “Odkąd mam Ciebie”.

Sandra na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami, jak Peja Slumsattack, Północny Toruń Projekt PTP oraz liczne koncerty na terenie całej Polski (m.in. festiwale hip-hopowe w Płocku, Toruniu, WOŚP w Poznaniu, Bruk Festival w Gdyni itd.).

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=kmjcFtHGWNk]

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów