Kogo popiera wokalistka?!

Trasa koncertowa Adele promująca album “25” trwa nieprzerwanie od kilku miesięcy. Obecnie artystka gra koncerty w Stanach Zjednoczonych, a ostatnie z nich odbyły się w Miami.

Każdy występ Brytyjki spotyka się z reweacyjnym przyjęciem ze strony publiczności, bo jak wiadomo, jej otwartość i szczerość jest uwielbiana przez ludzi bez względu na wiek. Podczas koncertów artystka dzieli się z zebranymi historiami z życia zawodowego, ale także opowiada (z dystansem) o tym co spotkało i spotyka ją w życiu prywatnym.

Na ostatnim koncercie w AmericanaAirles Area w Miami wśród publiczności pojawił się wyjątkowy gość. Występ Adele oglądała kandydatka na prezydenta Stanów Zjednoczonych Hillary Clinton. Mało tego! Artystka w przerwach między piosenkami powiedziała publiczności co sądzi o wyborach, o tym, że jako obywatelka Wielkiej Brytanii nie może oddać głosu ale może wyznać po czyjej stronie stoi i za kogo trzyma kciuki. Pełne poprarcie wyznała siedzącej w arenie Hillary!

Nie głosujcie na niego! [Donald Trump] Ja nie mogę tu głosować, ale w 100% popieram Hillary Clinton. Kocham ją, jest niesamowita. Jestem Brytyjką, ale to, co dzieje się w Ameryce, dotyczy także mnie – rzuciła ze sceny

Zobaczcie nagranie z koncertu.


fot. Screen z Twitter


Nie ma więcej wpisów