3. edycja show “Agent-Gwiazdy” dobiegła końca. Wiemy, kto wygrał program oraz kto był tytułowym AGENTEM!

O wielką wygraną w programie “Agent-Gwiazdy” rywalizowało 14 uczestników. Byli to Julia Wróblewska, Maja Włoszczowska, Piotr Świerczewski, Anna Skura, Ilona Ostrowska, Maciej Myszkowski, Michał Mikołajczak, Anna Lucińska, Jan Kuroń, Karolina Ferenstein-Kraśko, Tomasz Ciachorowski, Victor Borsuk, Benjamin Andrzejewski oraz Peja

Ostatecznie do finału dostała się tylko trójka uczestników – Michał Mikołajczak, Ilona Ostrowska oraz Karolina Ferenstein-Kraśko. Wśród nich oczywiście był jeden agent. W dzisiejszym odcinku wszystkie gwiazdy spotkały się wraz z Kingą Rusin przy jednym stole, aby w końcu otrzymać odpowiedź na najważniejsze pytania. Kto wygrał program? Kto jest agentem? 

HOT NEWS – Księżniczka Charlotte oraz książę George pojawią się na ślubie Meghan i Harry’ego! Będą pełnić ważną funkcję

Widzowie mogli obserwować zmagania gwiazd w każdy wtorek o godzinie 21:30 na antenie stacji TVN. W programie nie brakowało naprawdę wielkich emocji – kłótnie, manipulacje, zaskakujące zwroty akcji. Na uczestników co tydzień czekały także specjalnie przygotowane zadania, które wymagały od nich nie tylko sporej sprawności fizycznej, ale także psychicznej. Koniec każdego odcinka oznaczał test, po którym osoba z najniższą wiedzą o agencie musiała pożegnać się z programem. 

To była piękna przygoda, ale właśnie dobiegła końca! Oto, jak zakończyła się 3. edycja show “Agent-Gwiazdy”. Program wygrał Michał Mikołajczak. Agentem okazała być się Ilona Ostrowska!

POLECAMY – To potwierdzone! Andrzej Piaseczny odchodzi z “Voice of Poland”

I wszystko stało się już jasne! Spodziewaliście się takiego zakończenia? 

Ilona Ostrowska Agentem 3. edycji Agent – Gwiazdy TVN‼️▶️Więcej na www.agent.tvn.pl

Opublikowany przez Agent – Gwiazdy TVN 16 maja 2018

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen agent.tvn.pl


Nie ma więcej wpisów