Agnieszka Hyży opublikowała stare zdjęcie i ma ważną wiadomość do kobiet!

Agnieszka Hyży opublikowała zdjęcie sprzed 8 lat! Trzeba przyznać, że prezenterka w ogóle się nie zmieniła i pomimo urodzenia dziecka ma tak samo płaski brzuch. Uznała, że jest to idealna okazja, aby zachęcić kobiety do samoakceptacji.

HOT NEWS- Zwycięstwo Izraela na Eurowizji zagrożone! Odbiorą im nagrodę za wypowiedź Netty?

Dziennikarka przyznała, że wcześniej nie wierzyła we frazes, że kobieta odkrywa swoje ciało dopiero po 30. Tak jak większość sądziła, że ciało już przestanie być takie młode i jędrne jak kiedyś i nic lepszego nas nie czeka. Jednak gdy osiągnęła ten wiek zrozumiała jak bardzo się myliła. Teraz jest mamą, jej kariera rozwija się znakomicie i czuje się szczęśliwa. Mimo że czasami brakuje jej czasu na sport, nie wstydzi się siebie i swojego ciała. Ubiera się jak chce, bo najważniejsza jest i tak samoocena!

Laski-pierś do przodu i rozbierać się przed lustrem z samouwielbieniem!Zobaczycie,że inni też to zobaczą!

Zgadzacie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Kulig otrzymała gratulacje od jednej z największych gwiazd Hollywood!

 

 

Kiedyś usłyszałam,że kobieta odkrywa swoje ciało po 30… ⁉️🤷‍♀️Wydawało mi się to niemożliwe,ale jak to❓Przecież młodzi,jędrni jesteśmy tylko jakiś czas,a potem❓Nic lepszego nas nie czeka❓Ale byłam głupia…w 2010 nie byłam Mamą,nie byłam tak aktywna zawodowo,nie zarywałem nocy żeby nadrabiać zaległości.I jak patrzę na zdjęcie z 2010 roku …to „jędrność” zostaje tylko w roku urodzenia,a cała reszta jakby nie moja.Dziś…nie jest idealnie,zachęcana przez męża i fitnesowe koleżanki ( podziwiam i szanuję💪) mam chwilowe zrywy sportowe,ale generalnie mój kalendarz głównie wypełnia praca i rodzinka,a cała reszta …od czasu do czasu.I wiecie co,💯 bardziej lubię siebie teraz❗️Na rowery ubieram się jak nastolatka ( bo myślę,kiedy jak nie teraz),nie boję się krótkiej spódnicy i gołych pleców…bo to wszystko w sobie lubię.Więc głowa,a nie jędrność stanowi o samoocenie.🔥💪Laski-pierś do przodu i rozbierać się przed lustrem z samouwielbieniem!Zobaczycie,że inni też to zobaczą! 👊👏DOBREGO DNIA ❤️ #girl #womens #feelings #emotions #body #health #sport #active #mum #wife #good #day #week #monday

Post udostępniony przez Aga Hyży (@agnieszka_hyzy)

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów