Beata Tadla musiała się usprawiedliwiać, ponieważ straciła telefon! Co się stało?

Powoli opadają emocje po “Tańcu z gwiazdami“, który bezkonkurencyjnie wygrała Beata Tadla i Jan Kliment. Pomimo tego, że tuż przed rozpoczęciem programu, porzucił ją wieloletni partner Jarosław Kret, dziennikarka wspomina ten okres znakomicie, bo świetnie się bawiła i zdobyła nowych przyjaciół, którzy wspierali ją w trudnych chwilach.

HOT NEWS- Agnieszka Hyży zachęca kobiety do samouwielbienia i przypomina zdjęcie sprzed 8 lat!

W emocjonującym wpisie na Instagramie podziękowała wszystkim za wsparcie i ciepłe słowa. Jest szczególnie wdzięczna swojej rodzinie, ale też partnerowi tanecznemu, który okazał się nieocenionym kompanem. Podziękowała też największym konkurentom z programu, czyli Kasi Dziurskiej i Tomaszowi Barańskiemu.

Niestety na koniec ogłosiła, że zgubiła telefon i nie może odpisywać na wszystkie wiadomości! Współczujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zwycięstwo Izraela na Eurowizji zagrożone! Odbiorą im nagrodę za wypowiedź Netty?

 

Nie śmiałam o tym marzyć… Emocje wciąż opadają, powrót do normalności trochę potrwa. Jestem szczęśliwa! Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas pięknymi gestami, dobrym słowem, trzymanymi kciukami❤️ Moi najbliżsi przeżywali ze mną wzloty i upadki, widzieli, jak wiele wysiłku kosztował mnie każdy trening i każdy występ, towarzyszyli mi od początku do końca😘 Jesteście niezwykli, bez Was nie byłoby tej radości❤️❤️❤️ Dziękuję najlepszemu pod słońcem tancerzowi i trenerowi @jankliment za serce, talent i przyjaźń. Chylę czoła przed jego cudowną żoną @lenkakliment Dziękuję tym, którzy sprawili, że #tanieczgwiazdami stał się dla mnie przygodą życia! Cała ekipa @rochstartv pracująca przy programie to świetni fachowcy, kieruję w Waszą stronę ukłony i podziękowania. Gratuluję naszym rywalom @kasia_dziurska i @tomaszbaranski, konkurowanie z Wami było dla mnie zaszczytem! Chciałabym odpisać na każdy SMS, ale straciłam telefon i nie wiem, czy uda się odzyskać to, co w nim zapisane… Dziękuję wszystkim❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Beata Tadla (@beatatadla)


Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów