Śledź nas
'

news

Apel gwiazd wciąż trwa- kto najbardziej przejął się koronawirusem?

Koronawirus z dnia na dzień atakuje coraz więcej ludzi. Polskie gwiazdy bardzo się przejęły sytuacją na świecie i wciąż apelują do internautów- sprawdź, kto najbardziej się przejął!

Koronawirus nie ustępuje i każdego dnia wszyscy słyszymy o coraz większej liczbie osób zarażonych. Zgodnie z decyzją rządu na terenie całej Polski została wprowadzona kwarantanna. Polskie gwiazdy codziennie apelują o niewychodzenie do miasta i zachęcają do zostania w domu. Przy okazji wiele gwiazd publikuje listę z zadaniami i sposobami na “nudę”. Każda osoba, która śledzi wiadomości wie, że koronawirus rozprzestrzenia się bardzo szybko i jest już w kilku większych i mniejszych polskich miastach. Codziennie docierają do nas nowe informacje i coraz więcej dlatego większość osób dołącza się do akcji:

#zostajęwdomu

#zostańwdomu

Do tych najbardziej zaangażowanych i słusznie przejętych gwiazd należą między innymi: Doda, Julia Wieniawa, Cleo, Robert Lewandowski, Maffashion i Martyna Wojciechowska. Niektórzy troszczą się o zdrowie innych i proszą żeby pozostać w domu, mimo tego, że sami nie mogą być na chwilę obecną z rodziną, np. modelka Klaudia El Dursi, która apeluje do internautów aż z Bali.

Polecamy – Zrozpaczona Klaudia El Dursi apeluje z Bali: zostańcie w domu!

Doda już od jakiegoś czasu nie wychodzi z domu i wymyśliła nawet challange dla obserwatorów żeby ćwiczyć w domu i jako “sprzęt” używać zakupionych zapasów w postaci paczek z makaronem, czy papierem toaletowym:

Lepiej “panikować” niż bagatelizować. Posłuchajcie mojego insta story i weźcie do serca. damy radę

Tym sposobem artystka pokazała jaką internet ma siłę i na jej stories udostępniała jak jej fani ćwiczą biorąc z niej przykład. Julka Kuczyńska Maffashion również została w domu i wzięła udział w wyzwaniu Dody:

TheToiletPaperWorkout – @dodaqueen #challenge 

A to dopiero 2 dzień #zostajewdomu #zostańwdomu 

Julia Wieniawa, która już przed weekendem prosiła o zachowanie bezpieczeństwa i zostanie w domu, sama teraz spędza czas z rodziną i apeluje:

#zostanwdomu Te dwie puszyste, białe kulki obok mnie to moje dwa śpiące psy. Gucio po prawej i Pesto po lewej. Brakowało mi tego. Zatrzymajmy się na chwilę i wykorzystajmy ten czas dla siebie i rodziny. 🙏🏼

Cleo opublikowała grafikę i do tego dołączyła opis i zachęciła wszystkich do pisania swoich pomysłów, jak można spędzić czas wolny:

#zostańwdomu Rzucajcie pomysły na fajnie spędzony czas w DOMU na dole w komentarzach ⬇️👍❤ może kogoś zainspirujemy naszymi pomysłami 😁
Ja sprzątam i niebawem wracam do pisania tekstów piosenek 😊

Robert Lewandowski już kilka dni temu opublikował ważny wpis, a teraz udostępnia urocze zdjęcia z domu i pokazuje jak można miło spędzić czas razem z rodziną:

Moi drodzy,
przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach.

Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo.
Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach🙏

Klaudia El Dursi mimo tego, że od kilku miesięcy jest na Bali, prosi wszystkich fanów o zachowanie spokoju i dbanie o siebie:

Uważajcie na siebie, bardzo Was proszę, nie lekceważcie tego…Zostańcie w domu, apeluję do Was!

Martyna Wojciechowska przy okazji zostania w domu, zachęca do włączenia jej programu, co dla jej fanów jest bardzo motywujące:

Zostajecie JUTRO w domu? Mam nadzieję, że tak! Bo MOGĘ WPAŚĆ DO WAS Z WIZYTĄ😉 Jutro, czyli W NIEDZIELĘ NA ANTENIE TVN o godz. 19:45 specjalny odcinek programu „UWAGA! Kulisy Sławy”. Będzie o podróżach, o kobietach z krańca świata, o Fundacji UNAWEZA… i nie tylko🙈
Kto będzie oglądał?

Na ulicach widać pustki, jednak nie wszyscy biorą temat domowej kwarantanny na poważnie. My również zostajemy w domu i też zachęcamy Was do tego! Życzymy Wam dużo zdrowia.

Zobacz również – Gwiazda “M jak Miłość” utknęła w Bangkoku bez pomocy: Po prostu chcę wrócić do domu

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

[PL] Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach🙏 Pozdrawiam Was, Robert [ENG] Dear All, Since the past few days we have received various information, including requests to stay at home. This applies to all of us. I ask all our supporters and fans: Let’s respect the recommendations, let’s be responsible for ourselves and others. I am asking especially our young fans. Please treat closed schools as an expression of responsibility for your safety and health. During this time, don’t gather in public places, including the stadiums, if it is not necessary. Sport is very important, but your safety is more important. Please use this coming time in the best and the safest way you can. Stay calm and stay at home🙏 All the best, Robert.

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)


fot. screen z Instagram

S.S.

news

Naturalna Agnieszka Kaczorowska pozuje bez makijażu – fani zachwyceni

Agnieszka Kaczorowska postanowiła pokazać się swoim fanom w wersji saute. Zobacz jej najnowsze zdjęcie na Instagramie!

Zdjęcia gwiazd bez makijażu od zawsze budziły spore zainteresowanie wśród fanów. Tym razem taką fotkę opublikowała Agnieszka Kaczorowska, namawiając przy okazji swoich obserwatorów do pozostania w domach.

HOT NEWS – Piękny gest Quebonafide – przekazał sporą sumę na walkę z koronawirusem

Przytul się i #zostańwdomu 😽

A jeśli nie masz w domu ukochanego drugiego człowieka albo ukochanego zwierzaka, to przytul siebie.❤️ To trudny czas, ale to najlepszy czas na przytulanie. Innych i siebie. Dużo miłości Kochani!😘 #zostajewdomu

Przy okazji tego wpisu Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie bez makijażu, pod którym zebrała wiele pozytywnych komentarzy od fanów:

Śliczna jak zawsze 😘❤️

W ogóle to przeglądając Twój profil jestem pod wrażeniem Twojej urody. Najpiękniejszą Polką jesteś.😉

Uroczo 💖💖💖

ZOBACZ – KWARANTANNA – Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak dają popis w kuchni!

Poniżej możecie sprawdzić jak Agnieszka Kaczorowska wygląda bez makijażu. Przy okazji zobaczycie też jej pupila, który także wzbudził spore zainteresowanie wśród obserwatorów!

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Karolina Pisarek ostro o aferze wokół Chodakowskiej – zobacz

Karolina Pisarek skomentowała niedawną aferę wokół Ewy Chodakowskiej. Jest po jej stronie?

Dzięki swojej ogromnej popularności (prawie dwa miliony obserwujących na Instagramie) a także zaangażowaniu Ewa Chodakowska zgromadziła wokół siebie potężne grono wielkich fanek. Niestety okazuje się, że słynna trenerka ma także wrogów. Dowodem tego jest niedawna afera z jej udziałem. Niektórzy zarzucali bowiem trenerce, że blokuje ona na Instagramie swoje Ambasadorki, po tym jak te nieodpłatnie reklamowały jej produkty na Instagramie. Jak do tej afery odnosi się Karolina Pisarek? Spytaliśmy o to podczas konferencji programu Ameryka Express.

No ja nie wiem czy oglądałeś casting do “Top Model”, ale ja pierwsze, co powiedziałam, że ćwiczę Chodę.

Czy zdaniem Karoliny Pisarek promowanie usług i produktów od Ewy Chodakowskiej w zamian za polubienie przez nią zdjęć na profilu jest zachowaniem fair?

ZOBACZ – KWARANTANNA – Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak dają popis w kuchni!

Modelka zdecydowanie stwierdziła, ze nie chce komentować całej afery wokół Ewy Chodakowskiej. Obecna przy wywiadzie Marta Gajewska-Komorowska dodała:

Ja się skupiam wyłącznie na tym, jak wiele Ewie zawdzięczam, bo naprawdę bardzo wiele jej zawdzięczam i myślę, że też wszyscy powinniśmy skupić się na tym jak ona Polki z kanap i i ile dodała pewności siebie kobietom i zrobiła naprawdę tyle dobrego.

POLECAMY – Socha, Sokołowska i Janiak pomagają najuboższym dzieciom w akcji “szkolny obiad”

Co więcej, mówiąc o działalności Ewy Chodakowskiej Karolina Pisarek podkreśliła, jak wiele zawdzięcza trenerce:

Ja szczerze mówiąc jestem wdzięczna Ewie za wkład jej czasu i pracy i tej miłości do tego wszystkiego, bo udźwignąć ponad milion fanów codziennie u siebie na social mediach, to nie jest łatwa sprawa i myślę, że ona oddaje całe swoje serce i myślę, że powinniśmy po prostu być wdzięczni za to zamiast się doszukiwać jakichś tam małych błędów .

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Lubicie ćwiczyć z Ewą Chodakowską?

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

KWARANTANNA – Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak dają popis w kuchni!

Odkryj co nowego dzieje się w życiu Sylwii i Mikołaja oraz poznaj ich sposób na prosty obiad!

W momencie, gdy większość z nas spędza czas w domu (a przynajmniej taką mamy nadzieję), postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u gwiazd. W pierwszym odcinku naszego zdalnego programu podejrzeliśmy jak okres kwarantanny spędzają Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Jesteście ciekawi?

POLECAMY – Socha, Sokołowska i Janiak pomagają najuboższym dzieciom w akcji “szkolny obiad”

No oczywiście spędzamy 24 godziny ze sobą. Jak to mówi moja mama: “Nie da się wytrzymać 24 godziny ze sobą”. My jakoś wytrzymujemy. Jak to w każdym związku są oczywiście dużo miłości, dużo spięć. Tak, nasz związek jest bardzo ciekawy, że tak powiem. Staramy się urozmaicić sobie czas, tak, sportem – skomentowała Sylwia Madeńska.

Niestety podczas aktywnego odpoczynku Sylwia doznała kontuzji, po tym jak upadła, biegnąc z telefonem. Po tym para udała się na SOR, gdzie okazało się, że jest to niestety złamanie. Od tej pory Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak spędzają czas w mniej aktywny sposób. Co robią podczas domowej kwarantanny? Jakie są ich odczucia związane z obecną pandemią? Odpowiedź znajdziecie w materiale! Co więcej Sylwia i Mikołaj nagrali specjalnie dla Was krótki filmik, w którym pokazują ich sprawdzony przepis na proste danie – koniecznie sprawdźcie!

ZOBACZ – Zapłakany uczestnik “Dance Dance Dance” przerywa występ i wychodzi ze studia – co się stało?

Kontynuuj czytanie

news

Socha, Sokołowska i Janiak pomagają najuboższym dzieciom w akcji “szkolny obiad”

szkolny

Szkolny obiad to wspaniała inicjatywa gwiazd!

Z powodu epidemii koronawirusa zamknięto szkoły, co dla wielu dzieci oznacza brak ciepłego posiłku w ciągu dnia. Właśnie dlatego gwiazdy, które na codzień wykorzystują swoje media społecznościowe jako tablice reklamowe, postanowiły pomagać innym! Włączyły się do akcji szkolny obiad, który zapewni dzieciom pełnowartościowy posiłek.

HOT NEWS- Zapłakany uczestnik “Dance Dance Dance” przerywa występ i wychodzi ze studia – co się stało?

Inicjatorem akcji jest Patryk Wolski, menadżer m.in. Mateusza Gesslera i Anity Sokołowskiej. To on zorganizował zbiórkę na stronie zrzutka.pl, gdzie w ciągu czterech dni udało się zebrać ponad 22 tysiące złotych i kupić paczki żywnościowe dla 50 rodzin. Partnerem akcji jest PCK oraz Fundacja One Da. Zbiórkę wsparli już Małgorzata Socha, Beata Sadowska, Olivier Janiak, Anita Sokołowska, Joanna Jabłczyńska, Rafał Maślak, Ewa Drzyzga i Mateusz Gessler! Warto pomagać, szczególnie w tak trudnych chwilach!

Piękna akcja?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Serialowe córki Skrzyneckiej mają 3. siostrę! Teraz podbijają show biznes

Rafał Maślak

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.