Śledź nas

news

Apel gwiazd wciąż trwa- kto najbardziej przejął się koronawirusem?

Koronawirus z dnia na dzień atakuje coraz więcej ludzi. Polskie gwiazdy bardzo się przejęły sytuacją na świecie i wciąż apelują do internautów- sprawdź, kto najbardziej się przejął!

Koronawirus nie ustępuje i każdego dnia wszyscy słyszymy o coraz większej liczbie osób zarażonych. Zgodnie z decyzją rządu na terenie całej Polski została wprowadzona kwarantanna. Polskie gwiazdy codziennie apelują o niewychodzenie do miasta i zachęcają do zostania w domu. Przy okazji wiele gwiazd publikuje listę z zadaniami i sposobami na “nudę”. Każda osoba, która śledzi wiadomości wie, że koronawirus rozprzestrzenia się bardzo szybko i jest już w kilku większych i mniejszych polskich miastach. Codziennie docierają do nas nowe informacje i coraz więcej dlatego większość osób dołącza się do akcji:

#zostajęwdomu

#zostańwdomu

Do tych najbardziej zaangażowanych i słusznie przejętych gwiazd należą między innymi: Doda, Julia Wieniawa, Cleo, Robert Lewandowski, Maffashion i Martyna Wojciechowska. Niektórzy troszczą się o zdrowie innych i proszą żeby pozostać w domu, mimo tego, że sami nie mogą być na chwilę obecną z rodziną, np. modelka Klaudia El Dursi, która apeluje do internautów aż z Bali.

Polecamy – Zrozpaczona Klaudia El Dursi apeluje z Bali: zostańcie w domu!

Doda już od jakiegoś czasu nie wychodzi z domu i wymyśliła nawet challange dla obserwatorów żeby ćwiczyć w domu i jako “sprzęt” używać zakupionych zapasów w postaci paczek z makaronem, czy papierem toaletowym:

Lepiej “panikować” niż bagatelizować. Posłuchajcie mojego insta story i weźcie do serca. damy radę

Tym sposobem artystka pokazała jaką internet ma siłę i na jej stories udostępniała jak jej fani ćwiczą biorąc z niej przykład. Julka Kuczyńska Maffashion również została w domu i wzięła udział w wyzwaniu Dody:

TheToiletPaperWorkout – @dodaqueen #challenge 

A to dopiero 2 dzień #zostajewdomu #zostańwdomu 

Julia Wieniawa, która już przed weekendem prosiła o zachowanie bezpieczeństwa i zostanie w domu, sama teraz spędza czas z rodziną i apeluje:

#zostanwdomu Te dwie puszyste, białe kulki obok mnie to moje dwa śpiące psy. Gucio po prawej i Pesto po lewej. Brakowało mi tego. Zatrzymajmy się na chwilę i wykorzystajmy ten czas dla siebie i rodziny. ??

Cleo opublikowała grafikę i do tego dołączyła opis i zachęciła wszystkich do pisania swoich pomysłów, jak można spędzić czas wolny:

#zostańwdomu Rzucajcie pomysły na fajnie spędzony czas w DOMU na dole w komentarzach ⬇️?❤ może kogoś zainspirujemy naszymi pomysłami ?
Ja sprzątam i niebawem wracam do pisania tekstów piosenek ?

Robert Lewandowski już kilka dni temu opublikował ważny wpis, a teraz udostępnia urocze zdjęcia z domu i pokazuje jak można miło spędzić czas razem z rodziną:

Moi drodzy,
przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach.

Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo.
Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach?

Klaudia El Dursi mimo tego, że od kilku miesięcy jest na Bali, prosi wszystkich fanów o zachowanie spokoju i dbanie o siebie:

Uważajcie na siebie, bardzo Was proszę, nie lekceważcie tego…Zostańcie w domu, apeluję do Was!

Martyna Wojciechowska przy okazji zostania w domu, zachęca do włączenia jej programu, co dla jej fanów jest bardzo motywujące:

Zostajecie JUTRO w domu? Mam nadzieję, że tak! Bo MOGĘ WPAŚĆ DO WAS Z WIZYTĄ? Jutro, czyli W NIEDZIELĘ NA ANTENIE TVN o godz. 19:45 specjalny odcinek programu „UWAGA! Kulisy Sławy”. Będzie o podróżach, o kobietach z krańca świata, o Fundacji UNAWEZA… i nie tylko?
Kto będzie oglądał?

Na ulicach widać pustki, jednak nie wszyscy biorą temat domowej kwarantanny na poważnie. My również zostajemy w domu i też zachęcamy Was do tego! Życzymy Wam dużo zdrowia.

Zobacz również – Gwiazda “M jak Miłość” utknęła w Bangkoku bez pomocy: Po prostu chcę wrócić do domu

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

[PL] Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach? Pozdrawiam Was, Robert [ENG] Dear All, Since the past few days we have received various information, including requests to stay at home. This applies to all of us. I ask all our supporters and fans: Let’s respect the recommendations, let’s be responsible for ourselves and others. I am asking especially our young fans. Please treat closed schools as an expression of responsibility for your safety and health. During this time, don’t gather in public places, including the stadiums, if it is not necessary. Sport is very important, but your safety is more important. Please use this coming time in the best and the safest way you can. Stay calm and stay at home? All the best, Robert.

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)


fot. screen z Instagram

S.S.

news

Polska reprezentacja kobiet rozgromiła Czechy – piłkarze mogą się od nich uczyć?

kobiet

Polska reprezentacja kobiet zawstydziła piłkarzy na Euro 2020.

Nawet najbardziej wierni kibice piłki nożnej nie mogą czuć rozczarowania po klęsce polskiej drużyny podczas pierwszego meczu na Euro 2020. Panowie przegrali z najsłabszą w grupie Słowacją 1:2. Co więcej, samobója strzelił bramkarz Wojciech Szczęsny, a Grzegorz Krychowiak dostał czerwoną kartkę.

HOT NEWS- Kubicka, Karpiel-Bułecka i Jankes na luksusowym rajdzie przez Polskę – znamy trasę wydarzenia

W tym czasie mniej popularna i znacznie mniej opłacana polska reprezentacja kobiet rozgromiła drużynę Czech 5:0. Gole strzeliły  Ewa Pajor, Adriana Achcińska, Weronika Zawistowska i Zofia Buszewska. Dodajmy, że we wrześniu panie będą walczyć w eliminacjach do mistrzostw świata 2023. Piłkarkom zwycięstwa w cieniu klęski panów pogratulowała Karolina Korwin-Piotrowska. Pod jej postem na Instagramie do gratulacji dołączyły się m.in. Maffashion i Maja Ostaszewska. Inni internauci pisali:

Brawo dziewczyny!

I nie za taką kasę jak nasze piłkarskie “gwiazdy”

Wiedzie ich pasja, a nie kontrakty

Krychowiak powinien im warkocze robić, o kokach nie wspomnę

Inni byli bardziej złośliwi:

A my dalej kibicujmy naszym wypomadowanym i nażelowanym fajtłapom.

No ale jakby nie patrzeć, nasze chłopaki fryzurki mają bardziej dopracowane.

My również serdecznie gratulujemy paniom zwycięstwa! Myślicie, że piłkarki w końcu zdobędą zasłużone zainteresowanie kibiców?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Marina broni Szczęsnego po samobóju i kolejnej klęsce Polaków: Jestem dumna z Naszej Drużyny

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Kubicka, Karpiel-Bułecka i Jankes na luksusowym rajdzie przez Polskę – znamy trasę wydarzenia

rage rajdzie

Na rajdzie Rage Rally luksus spotyka się z szybkością!

30 czerwca w serockim hotelu Narvil spotkają się właściciele szybkich i luksusowych samochodów, skąd wystartuje 5-dniowy rajd do Gdańska. Rage Rally rozpocznie się na Torze Słomczyn, a następnie dwuosobowe załogi wyruszą w pełną emocji trasę przez Mazowsze oraz Warmię i Mazury. Po drodze czekają na nich atrakcje w Hotelu Afrodyta SPA w Radziejowicach, Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim oraz Autodromie w Słomczynie, który będzie wisienką na torcie pod względem niespodzianek i konkursów.

HOT NEWS- Marina broni Szczęsnego po samobóju i kolejnej klęsce Polaków: Jestem dumna z Naszej Drużyny

Na trasie spotkają się takie auta jak Ferrari, Porsche czy Lamborghini, które mają coraz więcej fanów Polsce. W rajdzie weźmie udział ok. 40 takich samochód, należących do znanych osób ze świata moto-sportu, mediów, kultury, znanych ze swojego uwielbienia dla motoryzacji, min. Stanisława Karpiel-Bułecki, Krzysztofa „Jankes” Jankowskiego, Rajdowego Felixa, Kickstera, Mariusza „Jose” Olejnika, Hi_5, Sandry Kubickiej.

Finałem wydarzenie będzie uroczysta gala, która odbędzie się w Sopocie. Poprowadzi ją Krzysztof „Jankes” Jankowski, a zwycięzca tegorocznej edycji otrzyma wyjątkową nagrodę – dzieło sztuki, puchar wykonany przez Galerię Figur Stalowych, a zaprojektowany przez artystę – Batoona Sentkiewicza.

Tegoroczny Rage Rally wspiera działalność charytatywną Fundacji One Day, założonej przez Monikę Krzyżanowską, która powstała, aby wspierać młodzież i dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych. Tym samym, motywacja do dobrej zabawy staje się jeszcze większa i satysfakcjonująca.

Trzymamy mocno kciuki!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Weronika Rosati święci kolejny zagraniczny sukces – dostała główną rolę w filmie

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Marina broni Szczęsnego po samobóju i kolejnej klęsce Polaków: Jestem dumna z Naszej Drużyny

Marina

Marina nadal pozostaje optymistką co do naszej drużyny narodowej…

Piłka nożna nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce, mimo że w innych dyscyplinach polscy sportowcy odnoszą o wiele większe sukcesy. Mimo to każdy mecz gromadzi tłum zagorzałych kibiców, którzy dopingują zmagania biało-czerwonych. Za nami pierwszy mecz polskiej reprezentacji podczas Euro 2020, który ponownie zakończył się klęską.

HOT NEWS- Weronika Rosati święci kolejny zagraniczny sukces – dostała główną rolę w filmie

Polska grała z najsłabszą w grupie Słowacją i przegrała 1:2. Co więcej, gola samobójczego strzelił sam Wojciech Szczęsny w 18 minucie spotkania. Po półgodzinie meczu Grzegorz Krychowiak dostał natomiast czerwoną kartkę. Jedynie honor drużyny uratował Karol Linetty. Jak można było się spodziewać fani nie kryli swojego rozczarowania. Jednak żona Wojciecha, Marina postanowiła bronić reprezentację przed wszelką krytyką:

Jestem dumna z Naszej Drużyny. Walczyli i dali z siebie wszystko. Emocje były olbrzymie! Jestem dumna z mojego kochanego męża Wojciecha Szczęsnego. Dla nas zawsze wygrany, cokolwiek się nie dzieje na boisku. Wiem, jak ciężko pracuje i ile kosztuje to wyrzeczeń. Zawsze stara się z całych sił godnie reprezentować nasz kraj. Nie rozumiem tych, którzy piszą te okropne rzeczy. Tak chcecie dodać otuchy naszym reprezentantom do dalszej gry? Nie poddajemy się…

Zgadzacie się z nią?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ivs Alter wyszła za mąż za utytułowanego sportowca – mamy zdjęcia z bajkowej uroczystości

FOT. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Weronika Rosati święci kolejny zagraniczny sukces – dostała główną rolę w filmie

Weronika Rosati

Weronika Rosati pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z nowej produkcji!

Weronika Rosati od lat marzyła o podbiciu zagranicznej widowni i konsekwentnie dążyła do realizacji swoich celów. Na codzień dzieli życie między Kalifornią a Polską, gdzie również pracuje. W USA jest coraz częściej angażowana, ostatnio zagrała nawet w popularnym serialu “NCIS: Los Angeles”.

HOT NEWS- Ivs Alter wyszła za mąż za utytułowanego sportowca – mamy zdjęcia z bajkowej uroczystości

W czerwcu Weronika zawitała jednak do Polski, gdzie promowała film ze swoim udziałem “Śniegu już nigdy nie będzie” w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Film został doceniony przez krytyków i może okazać się bardzo ważny w karierze aktorki. Teraz bowiem Weronika przebywa w Szkocji, gdzie zaczyna pracę na kolejnym planie filmowym. Portal Pudelek skontaktował się z Rosati, która ujawniła szczegóły międzynarodowego projektu. W rozmowie z dziennikarzami zdradziła:

Gram główną rolę we włosko-szkockiej produkcji filmu “It’s not over”u boku Christophera Lamberta. Mogę zdradzić, że będzie to thriller psychologiczny

Dodała:

Jestem bardzo podekscytowana. Właśnie dziś zaczynamy zdjęcia w Szkocji 

Jesteście ciekawi filmu Weroniki?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Marina vs Lewandowska – wiemy, która polska WAGS podbiła serca Europejczyków

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY