Posłuchajcie utworu!

Na ten moment czekali fani Kasi Kowalskiej od ośmiu lat. Tyle dokładnie minęło od premiery jej ostatniej płyty     z autorskimi kompozycjami, mianowicie “Antepenultimate”. Tym razem artystka powraca w zupełnie innym stylu!

Już teraz w serwisach streamingowych można słuchać jej najnowszego singla pt. “AYA”. Piosenka zapowiada nadchodzący album Kowalskiej i co warto zaznaczyć – jest bardzo pozytywna! Zaskoczenie? Artystka kilkukrotnie podkreślała iż nowy materiał będzie bardziej optymistyczny gdyż długa przerwa pozwoliła jej na pracę na sobą              i wyzbycie się anhedonii. Efekt jest znakomity! Współautorem i producentem utworu jest Marek Dziedzic. 

Dziś o 20:00 odbędzie się premiera klipu do singla “AYA”. Teledysk został nagrany podczas podróży Kasi do USA. Zdjęcia powstały na terenie Joshua Tree – parku narodowym w południowo-wschodniej części Kalifornii. Od kilkunastu godzin na profilu artystki odbywa się odliczanie. Co godzinę publikowany jest wybrany kadr z klipu. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Jak się Wam podoba “AYA”? My nie możemy doczekać się całej płyty!

kasia kowalska


Nie ma więcej wpisów