Bartek pochodzi z Suwałk. Na co dzień uczy się w szkole zawodowej o profilu cukierniczym. Ze względu na swoją urodę na żadnej imprezie nie może opędzić się od dziewczyn. Jest duszą towarzystwa i „rozkręcaczem” największych imprez. Poza zabawą Bartek lubi polskie komedie romantyczne, a jego wielkim marzeniem jest zostanie aktorem. Lubi też śpiewać karaoke i tańczyć – uczęszczał na kursy tańca towarzyskiego, dzięki temu jest królem parkietu na każdej imprezie. Zdarza mu się też zaszaleć z mamą, która jest bardzo dumna z syna i jego powodzenia u kobiet. Do Warszawy przyjedzie ze swoją byłą dziewczyną Adą, która zgłosiła go do programu.

Ekipa ESKA TV towarzyszyć im będzie najpierw na domówce, później znajomi przeniosą się do jednego z warszawskich klubów.

Kolejny odcinek i kolejni imprezowicze z brakiem hamulców. Czy po obejrzeniu „taśm prawdy” i rozmowie z prowadzącym Jankiem Pirowskim, zdadzą sobie sprawę ze swoich problemów, które wynikają z nadużywania alkoholu? O tym widzowie przekonają się w kolejnym odcinku programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”, który na antenie ESKA TV zostanie wyemitowany już 23 listopada o godzinie 23:00.

Bartek_1 Bartek_2 Bartek_3


Nie ma więcej wpisów