Robert Patoleta to znakomity dziennikarz, którego praca jest doceniana przez spore grono odbiorców. Jednak jak wiadomo nie można żyć samą pracą, dlatego też zdecydował się zadbać o siebie. Metamorfoza jest niesamowita!

Zapytaliśmy Roberta co skłoniło go do pracy nad sylwetką i w jaki sposób osiągnął taki sukces. Zobaczcie co odpowiedział:

Ostatnio pochwalił się Pan zdjęciem, które pokazywało jak bardzo zmieniła się Pana sylwetka na przestrzeni czterech lat. Co spowodowało, że zdecydował się Pan na odchudzanie?

Po prostu chciałem lepiej wyglądać i lepiej się czuć. Wiadomo, że obraz telewizyjny poszerza i dodaje średnio 15 kg. Teraz przed kamera wyglądam szczuplej. W poprzednich latach chudłem mniej lub więcej, ale tym przyłożyłem się bardziej i waga radykalnie spadła.

Efekty są zachwycające. Uprawiał Pan sport, ćwiczył na siłowni, stosował specjalną dietę? Jakie metody pozwoliły uzyskać takie rezultaty?

Dziękuję. Chodzę regularnie na siłownię, prowadzę aktywny tryb życia. Jeśli chodzi o dietę, jem kilka mniejszych posiłków dziennie, w miarę regularnie co 3 godziny. Ograniczyłem pokarmy bogate w tłuszcze i cukry. Spożywam dużo owoców i warzyw, piję 1,5 litra wody dziennie, piję zieloną herbatę i kawę.

Czy to już finalny efekt, czy dalej zamierza Pan pracować nad sobą i poprawiać swój wygląd?

Na początku zmiana sposobu odżywania jest trudna, potem wchodzi w nawyk i waga sama spada – powoli, ale regularnie.


Nie ma więcej wpisów