Śledź nas

news

Bojarska – Ferenc ostro o mediach! Dlaczego ma do nich żal?

Bojarska- Ferenc broni wokalistki zespołu ,,Dwa plus Jeden”. Zobaczcie sami, czego dotyczy ta sprawa!

Kiedy do mediów dotarły zdjęcia wokalistki ,,Dwa plus Jeden”, na których jest zaniedbana i bez makijażu Bojarska- Ferenc broni ją przed negatywnymi komentarzami mediów po tym kiedy już nie jest, aż tak popularna jak była kiedyś.

HOT NEWS – Przetakiewicz o Kler! Co wzbudza największe kontrowersje?

Bojarska – Ferenc jest zdania, że media żerują na takich sytuacjach, tak samo jak na pogrzebach i w innych sytuacjach, kiedy nich nie chce ich widzieć i nie powinny tego robić. Kobieta z przykrością obserwowała zdjęcia wokalistki, ponieważ kiedy była młodą dziennikarką, miała zaledwie 24 lata i dopiero wchodziła na rynek telewizyjny i radiowy zespół ,,Dwa plus Jeden” wraz z wokalistką Elżbietą udzielił jej wywiadu w nietypowej sprawie.

HOT NEWS –  Odważna kolekcja Jacob! Czy ta marka namiesza w sferze modowej?

Jako jedno z pierwszych zleceń w radiu otrzymała temat wiosenne porządki domowe. Zadzwoniła wtedy do zespołu ,,Dwa plus Jeden” i oni przyjęli ją we własnym domu i udzielili wywiadu na ten temat. Zespół ten był wtedy bardzo znani, lecz mimo to udzielili wywiadu na temat swoich porządków domowych. Mariola Bojarska – Ferenc zaprzyjaźniła się wówczas z tą kapelą. Przyjaźń ta trwała do śmierci jednego z członków zespołu. Wzięli oni udział w pierwszym sportowym teledysku Bojarskiej-Ferenc, który miał na celu promocję ruchu bez żadnej opłaty. Menedżer kobiety do teraz nie w jaki sposób ona tego dokonała. Wokalistka była bardzo bliska dla Marioli Bojarskiej-Ferenc i uważa, że zachowanie mediów jest niestosowne:

Z przykrością, kiedy dowiedziałam się, że jest taka historia, to zamiast ludzie jej pomóc, to pokazują jak teraz źle wygląda.

Bojarska – Ferenc uważa, że kiedy dzieje się coś niedobrego i pojawia się depresja, kiedy ktoś nie ma pieniędzy, to nie powinniśmy się z tego śmiać i media nie muszą tego upubliczniać, aby w sercu zachować wizerunki tych osób takimi jakie były wcześniej.

HOT NEWS – Odmieniona Horodyńska i zmysłowa Gąsiorowska wyglądały jak siostry! Jak to możliwe?

news

Małgorzata Socha nie zrobiła tego dla Vegi! Nie będzie się poniżać!

socha
Małgorzata Socha nie złamała swoich zasad dla reżysera!

Patryk Vega jest niezwykle kontrowersyjnym reżyserem, którego filmy ociekają przemocą i seksem. Małgosia Socha miała dołączyć do obsady jednej z jego produkcji, jednak wyzwanie, które przed nią postawił przerosło aktorkę. W specjalnie przygotowanej dla niej roli, jej bohaterka miała sikać w majtki.

HOT NEWS- Kinga Rusin ocenia decyzję Kevina Harta z prowadzenia Oscarów! Słusznie!?

Odmowa Małgosi z powodu tej sceny oburzyła reżysera. Według niego to dyskwalifikuje aktora, bo powinien być gotowy na każde wyzwanie. Jak zdradza Vega aktorka nawet nie chciała słyszeć o grze w takiej scenie. Teraz już nie ma w panach zatrudnić Małgorzaty

Dobrze zrobiła?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wzruszające- jak dzieci wspierały Gołotów w “Agencie”!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

W drodze na zdjęcia do Bangkoku na plan nowego filmu „SMALL WORLD” o handlu dziećmi #smallworld #patrykvega

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Kontynuuj czytanie

news

Kinga Rusin ocenia decyzję Kevina Harta z prowadzenia Oscarów! Słusznie!?

rusin
Kinga Rusin jest specjalistką od oscarowej gali!

Kevin Hart już kilka miesięcy temu zrezygnował z prowadzenia Oscarów, ponieważ wyszły na jaw jego homofobiczne teksty, które publikował na Facebooku. Kinga Rusin ocenia, że jego decyzja była słuszna, bo spowodowałby to jeszcze większą aferę.

HOT NEWS- Wzruszające- jak dzieci wspierały Gołotów w “Agencie”!

Na jego miejsce organizatorzy gali nie znaleźli żadnego kandydata, czemu dziennikarka w ogóle się nie dziwi. Przygotowanie do poprowadzenia takiej uroczystości zajmuje przynajmniej kilka miesięcy. Poprowadzenie Oscarów jest wspaniałym punktem w CV, ale też może zakończyć karierę. Dobrym przykładem jest Neil Patrick Harris, który przedobrzył. 

Raczej się prosi gwiazdy, że poprowadziły galę

Jak sobie poradzą bez prowadzącego? Kinga ocenia w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Koterski szczerze o swoim uzależnieniu- narkotyki są wszędzie!

rusin

Kontynuuj czytanie

news

Wzruszające- jak dzieci wspierały Gołotów w “Agencie”!

gołotów
Dzieci okazały wielkie wsparcie dla Gołotów!

Dużym zaskoczeniem w nowej edycji “Agenta” był udział państwa Gołotów. Andrzej realizował wszystkie zadania z radością, natomiast Mariola podchodziła do nich poważnie. Chciała, aby każde zlecone zadanie było dokładnie wykonane!

Ja podchodziłam bardziej emocjonalnie, jeśli coś nie wyszło

HOT NEWS- Koterski szczerze o swoim uzależnieniu- narkotyki są wszędzie!

Bokser i jego żona są rodzicami dwójki dzieci, które z niecierpliwością czekają na wyniki programie. Syn zajmował się pieskiem rodziców, nawet zabrał go do akademika! Natomiast córka gorąco wspierała mamę przez telefon. Doradzała jej, aby walczyła do końca, ale nie zapominała o swoich zasadach!

Czy ciągła obecność kamer im przeszkadzała? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Paweł Domagała i Zuza Grabowska ze Srebrnym Jabłkiem! To, co wokalista napisał na Insta, jest niesamowite!

gołotów

Kontynuuj czytanie

news

Koterski szczerze o swoim uzależnieniu- narkotyki są wszędzie!

koterski
Michał Koterski nie boi się poruszać trudnych tematów.

Misiek Koterski jest jedną z najbarwniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Specyficzne poczucie humoru i charakterystyczny wygląd sprawiły, że stał się ulubieńcem fanów. Niestety imprezowy tryb życia aktora spowodował, że został uzależniony…

HOT NEWS- Paweł Domagała i Zuza Grabowska ze Srebrnym Jabłkiem! To, co wokalista napisał na Insta, jest niesamowite!

Na szczęście teraz wyszedł na prostą, a jego uzależnienie stało się przeszłością. Szczerze wyznaje, że narkotyki i alkohol są obecne wśród gwiazd, ale tak naprawdę można je wszędzie znaleźć. Człowiek ma wpływ tylko na siebie, ale może też dawać świadectwo dla innych. 

Fajnie, że coraz osób o tym mówi głośno

Co sądzi o świadectwie Borysa Szyca? Wzruszająca odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Michał Szpak leci do Vegas! Zrobi to dla Celine Dion…

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pysio , Pysio , Pysiowanie na czerwonym dywanie 😍🌟❤🔥

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Kontynuuj czytanie

HITY