Adam Zdrójkowski skonfliktowany z bratem?

Adam Zdrójkowski ma brata bliźniaka Kubę. Mówi się, że bliźniaków jak nikogo innego łączy wyjątkowa więź. Czy w przypadku tych braci jest podobnie?

POLECAMY – MARCELINA ZAWADZKA ZNOWU ZE ZŁAMANYM SERCEM! PŁAKAŁA W TELEWIZJI!

Wydawałoby się, że bracia Zdrójkowscy wspierają się na każdym kroku i są niemal nierozłączni. Ich relacje nie wyglądają jednak tak kolorowo jakby mogło się wydawać, ponieważ Adam dostaje o wiele więcej propozycji niż jego brat. 

Adam i Kuba zadebiutowali razem na ekranie w 2009 roku w trzech odcinkach serialu Londyńczycy, a następnie w kilkudziesięciu odcinkach Rodziny zastępczej. Później jednak ich drogi zawodowe się rozeszły, bo Adam od 2011 roku, aż do teraz, gra Kubę Boskiego w serialu Rodzinka.pl. W trakcie jego kariery pojawił się również w Tańcu z Gwiazdami, w którym zajął 4. miejsce oraz w The Voice Kids, gdzie pełni rolę współprowadzącego. To naprawdę duże wyróżnienie dla osiemnastolatka! 

Niestety jego brat nie ma aż takiego powodzenia w kontraktach jak Adam. Tabloid Fakt donosi, że Kuba ma o to ogromny żal do bliźniaka. Ucierpiała na tym ich braterska relacja?

“Kubie ciężko zrozumieć, dlaczego jego brat dostaje tak wiele propozycji, a on nie. W pewnym momencie ich wspólnej przygody z aktorstwem został odsunięty na bok i przestał odczuwać wsparcie brata, który poszedł swoją drogą” – wyjaśnił informator

Adam mimo młodego wieku postanowił wziąć życie w swoje ręce i nie oglądać się na brata bliźniaka. W końcu każdy jest kowalem swojego losu.

“Ciężko mi powiedzieć. Zupełnie nie wiem, co siedzi w jego głowie. Nie wiem też, dlaczego nie gra. Może stracił motywację, żeby to robić, może go to już nie rajcuje. Na razie nigdzie go nie widzę” – podsumował Adam

ZOBACZ TEŻ – SOCHA W CIĄŻY, A CO Z PRACĄ? PORZUCI AKTORSTWO NA 9. MIESIĘCY?

Myślicie, że między braćmi naprawdę jest aż tak źle?

fot.Instagram/Adam Zdrójkowski

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów