Czy sąd uniewinni Justynę? Jak dalej potoczą się losy nauczycielki? 

Kolejne wielkie emocje przed nami. Serial “M jak miłość” nie przestaje nas zaskakiwać. Już wiadomo, co wydarzy się w życiu Justyny Górskiej (Olga Kalicka). To może być duża niespodzianka dla wszystkich fanów serialu. Przeczytajcie!

HOT NEWS – Marcelina Zawadzka znowu ze złamanym sercem! Płakała w telewizji!

Kiedy Maciek Garlicki (Kamil Kula) został zamordowany, a następnie wyłowiony z rzeki przez policjantów, w Grabinie rozpoczęło się śledztwo w poszukiwaniu winnego. Od początku dla widzów wiadome było, że to Justyna w ramach obrony własnej zepchnęła byłego kochanka ze skały. Kobieta całą winę chciała zrzucić na Janka (Tomas Kollarik). Inny plan miał zauroczony swoją nauczycielką Mateusz (Krystian Domagała). Chłopak przyznał się do zabójstwa i trafił do więzienia. Justyna, aby uwolnić ucznia, zgłosiła się na komisariat i złożyła zeznania, lecz podczas przesłuchania straciła przytomność i została przewieziona do szpitala. Stamtąd uciekła… 

POLECAMY – Socha w ciąży, a co z pracą? Porzuci aktorstwo na 9. miesięcy?

Dziś już wiemy, jak zakończą się te tragiczne wydarzenia. W 1364. odcinku usłyszymy ostateczny wyrok sądu. Na rozprawie Justynę wspierać będą: Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), Marek (Kacper Kuszewski) oraz Mateusz. Za obronę Górskiej będzie odpowiadał Piotrek (Marcin Mroczek), który na zakończenie rozprawy poprosi sąd o łagodny wyrok. Justyna zostanie jednak uniewinniona! Kobieta otrzyma jedynie karę więzienia w zawieszeniu za ucieczkę. Co więcej, po opuszczeniu sądu bezrobotnej dziewczynie pomoże nawet Marek, który zaproponuje jej etat w swojej przetwórni. 

Przyznacie, że to dość zaskakujący wyrok. Ten odcinek “M jak miłość” zobaczycie na antenie TVP2 już 9 kwietnia. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. Agencja W. Impact/mjakmilosc.tvp.pl


Nie ma więcej wpisów