Jaką muzykę usłyszymy na nowej płycie Candy Girl, oraz kiedy możemy się jej spodziewać? Zobaczcie sami.

Candy Girl pracuje obecnie nad swoją czwartą płytą. Poprzednie albumy ,,Hałas w mojej głowie” (2009r), ,,Między jawą, a snem” (2011r), oraz ,,Crazy – Między jawą, a snem” (2012) przyniosły Candy dużą popularność i znane single tj. ,,Jesteś jak sen” czy ,,Lick It”.

Zapytana o najbliższe plany zawodowe, wyznała kilka ciekawostek dotyczących jej płyty, która ukaże się wiosną przyszłego roku. Zobaczcie sami, co artystka powiedziała o albumie, nowym gatunku muzycznym w, którym chce się teraz poruszać i teledysku, na który ma już konkretny pomysł.

Totalnie zmieniłam myślenie, jeśli chodzi o muzykę. Na pewno się bardziej uspokoiło, bo to już nie jest muzyka popowa, nie jest to muzyka elektroniczna, czyli klubowe granie. Jest to bardziej muzyka alternatywna, muzyka, która jest grana przez żywy band.

Kiedy możemy spodziewać się albumu i promującego singiel teledyku?

Mam nadzieję, że na początku przyszłego roku. Strzelam marzec, chociaż nie jest to potwierdzona informacja. Natomiast ja bardzo bym chciała aby w tym okresie wyszła. Chciałabym, aby jeszcze w tym roku wyszedł singiel. 

Teledysk będzie. Na tym teledysku mnie prawie nie będzie. Będzie to bardziej wycinankowy, poklatkowy teledysk. Będzie zrobiony na wzór starych teatrzyków. 

Czekacie na płytę Candy?

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Facebook/Candy Girl


Nie ma więcej wpisów