Chincz przyjęła propozycję dyrektora TVN, Edwarda Miszczaka. W jakiej roli zobaczymy dziennikarkę?

Kariera zawodowa Uli Chincz nabiera tempa. Od dwóch lat, wraz z Tomaszem Kammelem  prowadzi na żywo ,,Pytanie na Śniadanie” , a niedawno rozpoczęłą swoją przygodę z youtubem. Właśnie tam, Ula prowadzi swój autorski program pt. ,,Ula Pedantula”, gdzie pokazuje jak bez trudu radzić sobie z codziennymi obowiązkami I tworzy gadźety, które mają ułatwić orgranizowanie życia domowego.

Teraz przed Ulą kolejne wyzwanie. Dziennikarka dołączyła do grupy reporterów Dzień Dobry TVN, gdzie będzie prowadziła wywiady i przygotowywała reportaże. Chincz zagości w programie śniadaniowym codziennym  i weekendowym.

Jak donosi portal plejada.pl, pierwsze wejście Uli Chincz na żywo w DDTVN odbędzie się w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Właśnie tak weźmie udział w ,,Biegu po Nowe Życie”.

Bardzo cieszę się, że do mojego zespołu dołączyła Ula Chincz. Jest doświadczoną, bardzo wartościową dziennikarką. Do tego pozytywną, energetyczną, ciekawą ludzi osobą. Postaram się w pełni wykorzystać jej umiejętności – mówi Ewa Baj, producent “Dzień Dobry TVN”.

Uli Chincz serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!


Nie ma więcej wpisów