Śledź nas

casting

Czas na nowe taneczne show Polsatu! Znamy szczegóły!

“World of Dance. Świat tańca” – castingi już trwają!

To świetna wiadomość dla fanów tańca! Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, wiosną tego roku Telewizja Polsat zaprezentuje widzom nowe show –  “World of Dance. Świat tańca”. Poznajcie szczegóły!

HOT NEWS – Wiemy jakie kino lubi Doda! Czy zaprosi fanów do swoich produkcji?

Format programu pochodzi prosto ze Stanów Zjednoczonych, a jego twórczynią jest sama Jennifer Lopez. Jak czytamy na portalu wirtualnemedia.pl, w programie rywalizować ze sobą będą trzy grupy: dorośli w wieku 18 i więcej lat (1-4 tancerzy), formacje taneczne w wieku 18 i więcej lat (5-20 tancerzy) i juniorzy w wieku od 8 do 18 lat (soliści i formacje do 20 tancerzy). 

Program podzielony został na cztery etapy: kwalifikacje, pojedynki, półfinał oraz oczywiście wielki finał. Dodajmy, że w amerykańskiej wersji show nagroda za zwycięstwo wynosiła 1 mln dolarów! 

Co ważne – ruszyły już castingi do “World of Dance. Świat tańca”. Aby wziąć udział w tanecznym show, należy wysłać swoje zgłoszenie poprzez stronę internetową – www.wod.polsat.pl

POLECAMY – Kim Kardashian pokazała stare zdjęcie rodziców! Zaskakujące?

Wiadomo także, że jury będzie liczyło trzy osoby, lecz Polsat nie ujawnił do tej pory dokładnych nazwisk osób oceniających taneczne umiejętności uczestników. Nadchodzi więc nowe show! Będziecie oglądać? A może wybieracie się na casting? 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen polsat.pl

casting

Ruszają castingi do programu “Weekendowa metamorfoza” z Miruciem! Jak się zgłosić?

Castingi do programu “Weekendowa metamorfoza” właśnie się rozpoczęły! Jak zgłosić się do programu?

Nowy program HGTV Home&Garden “Weekendowa metamorfoza” prowadzony przez Krzysztofa Mirucia pomoże w szybkiej metamorfozie waszego pokoju i to zaledwie w dwa dni! To zatem świetna okazja by zmienić coś w swoim wnętrzu bez ponoszenia wysokich nakładów finansowych!

ZOBACZ – Koterski ocenia Littlemooonster w Agencie – polubili się?

Jak się zgłosić do programu “Weekendowa metamorfoza”? To całkiem proste! Jak informuje ghtv.pl wystarczy przesłać zgłoszenie wraz ze zdjęciami wybranego przez Was pomieszczenia i nagrać krótkie wideo z krótkim przedstawieniem siebie. W formularzu zgłoszeniowym należy też określić swoje preferencje odnośnie “wymarzonego pokoju”. Do programu nie można jednak zgłaszać pomieszczeń takich jak kuchnia czy łazienka.

ZOBACZ – Dojrzałe gwiazdy na insugaracji “The Inner Power” i urodzinach Doroty Goldpoint!

“Weekendowa metamorfoza” to także świetny sposób, by zaskoczyć bliską osobę. Dzięki Twojemu zgłoszeniu Krzysztof Miruć spełni Twoje lub czyjeś marzenia o idealnym wnętrzu!

Kontynuuj czytanie

casting

Krzysztof Gojdź rusza z programem “Nowe życie”! Jak się zgłosić?

Już niedługo na antenie TVN pojawi się program “Nowe życie”, który poprowadzi Dr Krzysztof Gojdź!

Program “Nowe życie” jest skierowany do kobiet, które poszkodowane przez los, straciły poczucie własnej wartości. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej oraz odpowiedniemu wsparciu prowadzącego (w tej roli Krzysztof Gojdź) uczestniczki uwierzą w siebie i otrzymają zastrzyk pozytywnej energii.

POLECAMY – Pytanie na Śniadanie – będą nowi prowadzący!

Jak zgłosić się do programu “Nowe życie” ?Jak informuje tvnstyle.pl należy zaakceptować regulamin i wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie tvnstyle.pl ze wszystkimi danymi osobowymi. W zgłoszeniu do programu trzeba podać powód, dla którego chce się wziąć udział w programie oraz sprecyzować swoje oczekiwania. 

ZOBACZ – Edyta Górniak wspomina Eurowizję sprzed 25 lat! Straciła głos?!

“Nowe życie” zapowiada się jako pełen emocji i wrażeń program! Będziecie oglądać?

View this post on Instagram

Popularność, którą zdobyłem w Polsce w mediach, szybko zaczęła przekraczać próg prywatności. W pewnym momencie poczułem, że jestem bardziej celebrytà niż lekarzem w mediach, co zaczęło mi przeszkadzać. Dlatego postanowiłem wyciszyć się, uciec od tego zgiełku i cyrku medialnego. Przez kilka lat "wyskakiwałem z lodówki", było mnie pełno w mediach. A media wiadomo – pisały głównie to co się klika, a mniej o mojej pracy zawodowej, wykładach po całym świecie czy poświęceniu dla pacjentów. A to dobro pacjentów, moje wsparcie dla nich było dla mnie najważniejsze. Nikt nie pisał o setkach tych, którym pomagałem bezpłatnie, o godzinach spędzonych z nimi, o nieprzespanych nocach po emocjach każdego dnia. Bo ja przeżywałem w głębi serca każdy dramat ludzki. To w pewnym momencie może wykończyć każdà wrażliwà osobę. Zapragnàłem ciszy i spokoju wokół siebie, odpoczynku po ostatnich intenstwnych latach pracy w klinice i w mediach. Prywatności i anonimowości, której zaczęło mi brakować. I to znalazłem w moim ukochanym miejscu w Miami Beach – wśród słońca, palm i pięknych plaż. Po pół roku resetu od wszystkiego nabrałem nowych sił i zaczynam działać… REVIVE = przywrócić do życia / dać nowà siłę i energię..

A post shared by Krzysztof Gojdź MD, PhD (@drchrisgojdz) on

View this post on Instagram

Nazwisko Gojdź stało się w Polsce synonimem medycyny eststycznej i dbania o siebie w naturalny sposób. Stworzona przeze mnie Holistic Clinic była przez kilka ostatnich lat nr 1 najnowocześniejszà klinikà w Polsce. (Czas przeszły bo niestety już nie jest odkad przekazałem jà w inne ręce). Wyznaczałem trendy zaròwno w Polsce jak i na świecie szkolàc lekarzy w Europie, Azji, Australii, Stanach Zjednoczonych. Każda pacjentka widziała, że nie nie przeobrażę jej w plastikowego glonojada. Kolejek do mnie na 12 miesięcy do przodu zazdrościła część środowiska lekarskiego nastawionego na zarabianie kasy a nie na pomoc innym. Przerabiałem medialna nagonke i czarny PR na zlecenie towarzystwa z medycyny estetycznej, które wydawało spore pieniadze chcàc mnie oczernić, umniejszyć moje wykształcenie czy doświadczenie zawodowe. Aż wreszcie odpuścili bo Gojdź był nie do zatopienia. Wtedy zaczęli go naśladować, kopiować, lansować swoje usługi "na Gojdzia". Ci co najbardziej opluwali teraz kopiujà "holistyczne podejście do pacjenta". Oj jakie to polskie nieprawdaż?! Tysiàce pacjentek pisze do mnie na FB z pytaniem czy i gdzie będę przyjmował, czy może jeszcze w Polsce? Podjàłem życiowà decyzję aby wyjechać do mojego wymarzonego Miami Beach na Florydzie i tutaj rozwijać sieć klinik. Teraz oficjalnie mogę napisać: już za 2 miesiàce otwieram moje pierwsze miejsce w US. Będzie się działo… REViVE! #new #lovemylife

A post shared by Krzysztof Gojdź MD, PhD (@drchrisgojdz) on

 


Foto. Screen Instagram Krzysztof Gojdź/AKPA

Kontynuuj czytanie

casting

Jak wygrać casting do “Sanatorium miłości”? Zdradza Marta Manowska!

marta
Marta Manowska zdradza jak wybiera się kandydatów do programu!

Właście skończyły się zdjęcia do odcinka świątecznego “Sanatorium miłości”, co tylko udowodniło Marcie Manowskiej, że jej przyjaźń z uczestnikami programu będzie trwać. Przy okazji zdradziła, że powstanie drugi sezon show z zupełnie nowymi bohaterami. 

HOT NEWS- Gojdź w Święta karmi Szostak słoniną!

Casting do programu już trwa, a chętnych jest wielu. Nie jest łatwo wybrać odpowiednich kandydatów, pod uwagę brana jest charyzma, błysk w oku i marzenia. Bardzo często wykorzystywana jest intuicja, która nie zawiodła ich w poprzedniej edycji. 

Jakie były wybrane osoby? Marta zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Lewandowscy spędzają święta z całą rodziną- pochwalili się zdjęciami!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

No to hop! Wysyłajcie Wasze story jak oglądacie. I czekam jak zawsze na Wasze komenatrze😁❤️ fot: @piotrmatey

Post udostępniony przez MARTA 🌷 MANOWSKA TO JA (@martamanowska)

Kontynuuj czytanie

casting

Po prostu to poczuł! Rusin zdradza jak wygrał casting do serialu “Szóstka”!

rusin
Mateusz Rusin był zaskoczony, że dostał tę rolę?

Nowy serial od TVN “Szóstka” opowiada historię 6 osób, 3 par, które zdecydowały się na łańcuchowy przeszczep nerki. Produkcja opowiada o niezwykle trudnych chwilach i skomplikowanych emocjach. Jedną z osób w tym sześciokącie gra Mateusz Rusin. Aktor o castingu dowiedział się przez swoją agencję.

HOT NEWS- Anna Korcz opowiada czym jest dla niej prestiż… “Ja bym wolała używać słowa…”

Podczas castingu aktorzy musieli odegrać 2 sceny, ale aktor bardziej wspomina moment zaraz po nim. Poczuł wtedy, że magię i spotkanie z dziewczynami, z którymi grał. Jego przeczucie okazało się słuszne, bo Mateusz dostał tę rolę! Niestety nie może zdradzić jakie to były sceny, bo ujawniłby fabułę!

Czy pozostałe aktorki dostały role? Aktor zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Justyna Żyła nie oczarowała widzów – odpadła z “Tańca z gwiazdami”! Jaka była jej reakcja?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

@szostkatvn #jupi #tvn #kingadebska

Post udostępniony przez Mateusz Rusin (@rusin.mateusz)

Kontynuuj czytanie

HITY