Od niedzieli polskie media żyją aferą między Edytą Górniak a Donatanem. Muzycy wydają kolejne oświadczenia!

Wszystko zaczęło się po niedzielnym koncercie w Opolu. Edyta Górniak i Donatan pozowali razem na ściance, gdy w pewnym momencie ręka producenta znalazła się na pośladku wokalistki! Diwa zareagowała błyskawicznie i spoliczkowała muzyka, a wszystko zostało nagrane na jej InstaStory. Po tym incydencie wybuchła medialna burza, a teraz Edyta i Donatan wymieniają się oświadczeniami.

HOT NEWS- Magdalena Mielcarz w Top Model? Znamy warunki jej współpracy!

Najpierw on napisał na Facebooku, że chciał pobudzić ludzi do słusznej i ciekawej dyskusji. Na co Edyta wydała emocjonalne oświadczenie, gdzie zaznaczyła, że producent utracił jej szacunek i zaufanie. Dodała, że teraz nie weszłaby z nim do studia i nigdy nie dawała mu sygnałów, że jest nim zainteresowana jako facetem.

Te słowa musiały dotknąć Donatana, bo wystosował kolejne oświadczenie, w którym przeprosił wokalistkę, ale zaprzeczył, że jego ręka znalazła się na jej pośladku! Twierdzi, że cały czas pozostaje w dobrych stosunkach z menagmentem Edyty, ale czuje się wykorzystany. Twierdzi, że cała sytuacja ma służyć jedynie promocji Górniak, bo on na tym nic nie zyska. Na koniec dodał, że nie jest człowiekiem konfliktowym i wyciągnął dłoń na zgodę, mimo że diwa ma robić z niego “wroga publicznego”.

W komentarzach wdał się w dyskusję z fanami, którzy twardo stali za swoim idolem, twierdząc, że to ustawka.

Mój błąd że dałem się wmanewrować jak dziecko w całą tę akcję, między innymi dlatego przepraszam w poście. Na zdrową logikę ja nie mam nic do zyskania w tym medialnym zawirowaniu o nic. Jest spora grupa osób które chciałyby zrobić z “igły widły” i promować to jak duże amerykańskie afery. Ja tego nie rozumiem, może taka moda, może takie czasy, może nie rozumiem showbiznesu

Co sądzicie o tej sytuacji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Żukowska i Zborowska rozkoszują się drinkami! Z jakiej okazji?

 

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów