Doda w stylu a’la Gwen Stefani.

Podczas imprezy MTV Pre – Party, Doda zaprezentowała się w zaskakującym wydaniu. Wokalistka na każdym kroku szokuje swoich fanów, wybiera odważne i oryginalne kreacje i makijaż. Lubi wzbudzać zainteresowanie i kontrowersje, ale tym razem zaskoczenie spowodowane było czymś innym!

Na imprezę MTV, Doda wybrała elegancką, modną stylizację. Połączenie trzech kolorów; czerni, bieli i czerwieni okazało się być dla piosenkarki fantastycznym rozwiązaniem. W skórzanych spodniach z frędzlami, kapeluszu i białej koszuli wyglądała rewelacyjnie. Całą ,,stylówę” dopełnił nienaganny makijaż.

Według nas Doda wyglądała jak gwiazda! A kto dla niej ma szansę mianować się takich określeniem?

Dla mnie gwiazda jest to taka osoba, która kiedy wchodzi to skupia na sobie całą uwagę, emanuje z niej coś niesamowitego. To nie musi być osoba, która ma niesamowite doświadczenie, nie musi być to osoba która ma 100 nagród na swoim koncie i nie wiadomo ile pieniędzy na swoim koncie. Po prostu może wchodzić jako nastolatka, lub totalnie człowiek no name, a i tak robi takie wrażenie, że wszyscy patrzą tylko i wyłącznie na nią. Nie mówię tu tylko o wyglądzie, tylko o charyzmie, osobowości, o czymś z czym się człowiek rodzi raz na sto lat. 

Zgadzacie się z Dorotą?

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=MmxhWOddrDU?list=UUfIRVtc_0UnV5ALlnuzl4fQ]

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Instagram/dodaqueen

 

 

 


Nie ma więcej wpisów