Zapraszamy do wysłuchania utworu promującego płytę!

27 października na rynku muzycznym pojawi się reedeycja pierwszej płyty Edyty Bartosiewicz pt. ,,Love & more”. 

Album będzie składał się z dwóch części; na jednej ,,Love” znajdziemy utwory wydane w 1992 roku, z kolei na części ,,more”, znajdą się piosenki, których artystka nigdy wcześniej nie publikowała. Na albumie znajdą się także archiwalne wykonania, nieznane dotąd szerszej publiczności. Płyta Edyty Brtosiewicz jest jednym z bardziej wyczekiwanych albumów polskich artystów.

Reedycja mojego pierwszego solowego krążka jest wspaniałą okazją do zaprezentowania słuchaczom piosenek zupełnie nieznanych, wcześniej niepublikowanych, które dla mnie wciąż są ważne i dobrze się ich słucha, mimo upływu. Bartosiewicz zdradza również, co znajdzie się na drugim, dodatkowym krążku.

Będą wykonania archiwalne, jak chociażby akustyczne „Have To Carry On” z popularnego w latach 90. telewizyjnego programu „Luz”, czy też fragmenty koncertu z legendarnego klubu „Akwarium” – wyjaśnia artystka. Całość dopełnią znane numery: „Opowieść”, „Niewinność” (wersja singlowa z 2002 roku), „Pomyśl o mnie” oraz nowy, nagrany w tym roku w Berlinie utwór „Nie zabijaj miłości”, którego premiera odbyła się w poniedziałek, 15 września 2014.

Na facebook’u Edyty pojawiła się rozpiska koncertów w ramach trasy koncertowej z albumem ,,Love & more”. Zobaczcie gdzie pojawi się wokalistka:

26.10 – Kraków – Kino ‘Kijów’
30.10 – Rzeszów – ‘LUKR’
03.11 – Białystok – Filharmonia i Opera Podlaska
09.11 – Gdańsk – klub ‘B-90’
23.11 – Wrocław – sala koncertowa Radia Wrocław
24.11 – Katowice – Centrum Kultury
28.11 – Poznań – CK Zamek
29.11 – Łódz – Wytwórnia
01.12 – Warszawa – Stodoła

Na powrót Edyty Bartosiewicz czekaliśmy wiele lat. Uzbrojmy się w cierpliwość i oczekujmy premiery! Co sądzicie o singlu?

edyta bartosiewicz

Zdj – Facebook/Edyta Bartosiewicz


Nie ma więcej wpisów