Moda na Halloween przyszła do nas z USA już jakiś czas temu. Mylicie się, jeśli myślicie, że bawią się w to tylko nastolatkowie zbierający cukierki. W tym roku celebryci naprawdę zaszaleli! Imprezy trwały przez cały weekend nie tylko za granicą ale również i u nas, jesteście ciekawi jak prezentowały się gwiazdy?

Pochwaliły się swoimi przebraniami na portalach społecznościowych. Genialną autopromocję zrobił Leszek Stanek, który przebrał się za siebie podczas “Azja Express” 😉 Program ten przyczynił się do kolejnych przyjaźni, na wspólną imprezę wybrali się Agnieszka Woźniak – Starak, Hania Lis, Łukasz Jemioł oraz Małgosia i Radek Majdan. 

Polecamy: Żona Hollywood przyłapana na zakupach halloweenowych z córkami! Co kupiły?

Joanna Krupa jak zwykle prezentowała się bardzo seksownie, na tę okazję przygotowała aż dwie kreacje! Jedną z nich była wróżka, modelka była prawie naga! Genialną charakteryzacją pochwaliła się Kasia Zielińska, którą bardzo ciężko poznać na zdjęciu. Aktorka dodaje, że jest to jak do tej pory jej najlepsze halloweenowe przebranie! Wielką sensacją było przebrania Katty Perry i Johnego Deppa, którzy sparodiowali kandydatów na prezydenta USA!

Jak Wam się podobają przebrania gwiazd?

Zobacz też: Joanna Krupa o swoim mężu: Nie będę mówić, że będę z nim do końca życia!

fot. screen z Facebook/Instagram

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów