Honorata Skarbek zmieniła swój uśmiech!

Honorata Skarbek to jedna z bardziej naturalnych gwiazd polskiego show biznesu. W swój wygląd nie ingeruje prawie w ogóle chyba, że mamy na myśli przedłużone włosy czy makijaż permanentny brwi. Tym razem wokalistka zdecydowała się na ingerencję w swój uśmiech czyli nadbudowę kompozytową zębów.

POLECAMY – Violet i Ania Oliferuk podbiły Top Model World! Jak wygląda świat modelingu za oceanem?

Honorata oprócz zajmowania się muzyką, regularnie prowadzi swój kanał na YouTube. Dziewczyna dorobiła się już 70 tysięcy subskrypcji, a na kanale oglądać możemy vlogi, home toury czy relacje z zabiegów, które artystka sobie sprawia. Ostatnio podzieliła się z widzami wizytą w salonie, gdzie wykonywała makijaż permanentny brwi, a teraz odwiedziła gabinet stomatologiczny, w którym postawiła na kolejną metamorfozę. 

Nadbudowa kompozytowa zębów to zabieg zupełnie nieinwazyjny, który w każdym momencie można cofnąć. Honorata pokazała widzom swoje zęby, a następnie wizję uzębienia jaką chciałaby osiągnąć.

“Zawsze marzyłam o takim hollywoodzkim, pięknym, szerokim uśmiechu z dużymi i dłuższymi zębami” – wyznała

Po zabiegu podsumowała efekty i skwitowała zdjęciami.

“Mam uszczerbioną jedną jedynkę, a tutaj przepiękne, równiutkie zęby. Lekko wydłużone jedynki, dwójki i lekko zmieniłyśmy kształt trójek.” – dodała

ZOBACZ TEŻ – Jak on tak może! Kret zapowiedział Tadli, że wpadnie do jej mieszkania i…

Widzicie różnicę?

BĄDŹ NA BIEŻACO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram, YouTube/Honorata Skarbek


Nie ma więcej wpisów