Śledź nas

showbiz

Iwona Pavlović zdradziła, jak potraktował ją Edward Miszczak. Miło?

Opublikowano

w dniu

Choć od lat jest jedną z największych gwiazd „Tańca z gwiazdami”, rzadko mówi tak otwarcie o tym, co dzieje się za kulisami programu. Tym razem Iwona Pavlović zdradziła, jak naprawdę wyglądają jej relacje z Edwardem Miszczakiem i co usłyszała od niego przez telefon. Jej wyznanie wywołało spore poruszenie tuż przed wielkim finałem show. Dowiedz się więcej!

Iwona Pavlović od początku istnienia „Tańca z Gwiazdami” pozostaje jedną z najbardziej charakterystycznych postaci programu. Przez lata widzowie przyzwyczaili się do jej ostrych ocen, profesjonalizmu i bezkompromisowego podejścia do uczestników. Dziś trudno wyobrazić sobie jurorski skład bez słynnej „Czarnej Mamby”.

Jurorka odwiedziła ostatnio studio „Faktu”, gdzie w szczerej rozmowie opowiedziała nie tylko o nadchodzącym finale programu, ale także o swojej wieloletniej pozycji w telewizji i relacjach z władzami stacji. Szczególnie dużo emocji wzbudził temat jej współpracy z Edwardem Miszczakiem.

Jak przyznała Iwona Pavlović, mimo upływu lat nadal czuje się ważną częścią programu i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Jurorka zdradziła, że zwykle już pod koniec jednej edycji otrzymuje informacje dotyczące kolejnego sezonu.

“Myślę, że jestem potrzebna w tym programie, bo to nie ja dzwonię, tylko otrzymuję telefon: “Iwona, blokuj sobie termin”. Mimo że na papierze jeszcze brak podpisu, ja już trochę wiem. To się dzieje przeważnie, jak już się kończy jedna edycja. Wtedy informują mnie, czy już na przykład jesień mam sobie blokować, czy nie” – wyznała.

POLECAMY: „Farma”: Aksel Rumenov zdradził kulisy. Widzowie tego nie widzieli

Iwona Pavlović wyznała prawdę o Edwardzie Miszczaku

Największe zaskoczenie wzbudziła jednak historia związana z początkiem pracy Edwarda Miszczaka w Polsacie. Jak opowiadała jurorka, nowy dyrektor programowy stacji zadzwonił do niej osobiście i już wtedy dał jej do zrozumienia, że bardzo zależy mu na dalszej współpracy.

“Czuję dużo szacunku. Pamiętam, jak Edward zadzwonił, jak już przyszedł do Polsatu. Było mi bardzo miło, jak powiedział, że dzwoni do mnie pierwszej właśnie dlatego, że mnie ceni i chciałby, żebym pewien czas dla niego zabookowała” – ujawniła.

Nie mogło zabraknąć także pytania o to, jakim szefem jest Edward Miszczak. Choć media wielokrotnie rozpisywały się o jego wymagającym charakterze, jurorka „Tańca z Gwiazdami” nie kryła, że bardzo ceni sobie współpracę z dyrektorem programowym Polsatu.

Jak podkreśliła, ich relacje mają przede wszystkim profesjonalny charakter, ale jednocześnie opierają się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Dodatkowo docenia to, że może liczyć na sporą swobodę w swojej pracy przy programie.

“Czuję, że mnie ceni, ale myślę, że Edward też jest bardzo profesjonalny w tym, co robi. Wiem, że lubi emocje i bardzo się z nim zgadzam, bo uważam, że emocje to jest najpiękniejsze, co nas prowadzi w życiu, a tym bardziej w telewizji” – stwierdziła.

Jurorka zdradziła również, że Edward Miszczak potrafi być bardzo bezpośredni i nie owija w bawełnę, jeśli coś mu się nie podoba. Jej zdaniem właśnie ta szczerość sprawia, że wiele osób ceni go jako szefa.

“Ja lubię Edwarda też dlatego, że daje mi wolną rękę i mogę robić, co chcę. No nie krzyczy na mnie, słuchajcie (śmiech). Czuję od niego taki duży szacunek skierowany w moją stronę, zresztą z wzajemnością. (…) Ale on jest też bardzo bezpośredni, bo jak coś mu się nie podoba, to potrafi powiedzieć, że coś jest źle. Nie ma “kombinowań alpejskich” – mówiła Pavlović.

Jurorka przyznała, że do świata show-biznesu weszła już jako dojrzała kobieta, dzięki czemu łatwiej było jej zachować dystans do telewizyjnej popularności i nie zatracić siebie w świecie kamer oraz wielkich emocji.

“Ja się chyba nie zatraciłam. Weszłam do tego biznesu jako taka dojrzała kobieta, więc nie przewróciło mi to w głowie wszystkiego do góry nogami. Wiemy, że każdemu bardzo łatwo może odbić ta przysłowiowa palma. Staram się być sobą, na ile mogę” – powiedziała.

W dalszej części rozmowy Iwona Pavlović opowiadała również o swoich doświadczeniach związanych z tańcem turniejowym. Nie ukrywała, że scena i uwaga publiczności przez lata dawały jej ogromną satysfakcję i do dziś lubi emocje towarzyszące telewizyjnym występom.

“Ja byłam nasycona tymi brawami i oklaskami, kiedy tańczyłam. Lubię to” – dodała.

Tymczasem emocje wokół „Tańca z Gwiazdami” sięgają zenitu, bo już w najbliższą niedzielę widzowie zobaczą wielki finał programu. O Kryształową Kulę zawalczą Gamou Fall, Paulina Gałązka, Magdalena Boczarska oraz Sebastian Fabijański. Wszystko wskazuje na to, że będzie to jeden z najbardziej emocjonujących finałów ostatnich lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Filip Chajzer zakochany? Prezenter zdradził szczegóły nowej relacji z 20-latką

Lubicie Iwonę Pavlović? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Iwona Pavlović i Tomasz Szymuś (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA) – półfinał “TzG”
Iwona Pavlović (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA) – półfinał “TzG”
Iwona Pavlović (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA) – półfinał “TzG”
Iwona Pavlović (fot. Paweł Wrzecion/AKPA) – półfinał “TzG”

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

showbiz

Magda Tarnowska poza „Tańcem z Gwiazdami” przez Bagiego? [KULISY]

Opublikowano

w dniu

przez

Jeszcze niedawno wydawało się, że wszystko jest przesądzone. Teraz za kulisami „Tańca z Gwiazdami” coraz głośniej mówi się o problemach, które mogą wpłynąć na jedną z najbardziej wyczekiwanych decyzji tej edycji. W centrum zamieszania znaleźli się Magda Tarnowska i Bagi. Dowiedz się więcej!

Nowa edycja „Tańca z Gwiazdami” jeszcze nie wystartowała, a wokół programu już nie brakuje emocji. Produkcja stopniowo kompletuje obsadę, prowadząc rozmowy z kolejnymi gwiazdami, które jesienią mają pojawić się na parkiecie. Jednocześnie za kulisami trwają intensywne negocjacje, a niektóre decyzje wciąż pozostają otwarte.

Jedną z osób, których nazwisko od miesięcy przewija się w kontekście programu, jest Magda Tarnowska. Tancerka zdobyła ogromną popularność dzięki występom u boku Bagiego, z którym stworzyła jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów ostatnich lat. Ich wspólna historia sprawiła, że wielu widzów zaczęło postrzegać ją jako jedną z największych gwiazd tanecznego show.

To właśnie z Bagim sięgnęła po Kryształową Kulę podczas jubileuszowej edycji programu. Choć jury nie zawsze było jednogłośne w ocenach ich występów, duet mógł liczyć na gigantyczne wsparcie fanów, które wielokrotnie pozwalało im przetrwać kolejne odcinki i ostatecznie wygrać cały sezon.

W kolejnej edycji partnerem Magdy Tarnowskiej został Piotr Kędzierski. Również wtedy pojawiały się głosy, że ogromna popularność tancerki oraz zaangażowanie społeczności skupionej wokół niej i Bagiego mogą mieć wpływ na wyniki głosowań. Mimo to produkcja konsekwentnie stawiała na jej obecność w programie.

Wydawało się, że po sukcesach ostatnich sezonów zarówno Bagi, jak i Magda Tarnowska, pozostaną jednymi z ulubieńców stacji. Szczególnie że Edward Miszczak wielokrotnie dostrzegał potencjał influencera i chętnie zapraszał go do różnych projektów realizowanych przez Polsat.

Sytuacja miała jednak skomplikować się po tym, jak Bagi uruchomił na YouTube własny format, który zdaniem wielu obserwatorów do złudzenia przypominał emitowaną przez Polsat „Farmę”. W mediach szybko zaczęły pojawiać się informacje o napiętej atmosferze wokół całej sprawy i niezadowoleniu części osób związanych ze stacją.

POLECAMY: Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła wyznaniem o ojcu. Fani nie kryją emocji

Magdalena Tarnowska POŻEGNA SIĘ z “TzG” przez Bagiego?

Jak informuje Pudelek, konsekwencje tej sytuacji mogą dotknąć również Magdę Tarnowską. Według ustaleń portalu jeszcze niedawno jej udział w nowej edycji programu był niemal przesądzony. Teraz sytuacja wygląda zdecydowanie mniej jednoznacznie.

“Jeszcze kilka dni temu udział Magdy Tarnowskiej w “Tańcu z Gwiazdami” był niemal pewny. Wszystko zmieniło się jednak po akcji z Bagim. Obecnie trwają rozmowy z nim, od ich finału najprawdopodobniej zależy, czy tancerka ostatecznie pojawi się w programie” – ujawnia osoba z produkcji na łamach tabloidu.

To jednak nie jedyny problem, który miał pojawić się za kulisami. Według informacji portalu część gwiazd negocjujących swój udział w show zaczęła dopytywać o obecność Magdy Tarnowskiej w nowym sezonie. Powód ma być dość zaskakujący.

“Nie jest tajemnicą, że niektóre gwiazdy negocjujące udział w show dopytują o jej obecność i otwarcie przyznają, że mają w związku z tym pewne obawy. Uważają, że osoba, która zostanie jej partnerem tanecznym, już na starcie może mieć większe szanse na dotarcie do finału ze względu na jej rozpoznawalność oraz wsparcie Bagiego” – wyznał informator Pudelkowi.

Na ten moment Polsat nie odniósł się oficjalnie do medialnych doniesień. Nie wiadomo również, czy Magda Tarnowska ostatecznie pojawi się na parkiecie jesiennej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jedno jest jednak pewne — wokół jej nazwiska zrobiło się wyjątkowo głośno. Jeśli informacje zza kulis się potwierdzą, może to być jedna z najgorętszych historii nadchodzącego sezonu. Na oficjalne decyzje widzowie będą musieli jeszcze poczekać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oto NOWA jurorka „Tańca z Gwiazdami”? Miszczak podjął decyzję

Będzie Wam brakować Magdy Tarnowskiej jeśli faktycznie Polsat podziękuje jej za współpracę? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Magdalena Tarnowska i Mikołaj Bagiński (fot. zdjęcie prasowe Polsat – odcinek 10/jesień 2025)
Magdalena Tarnowska i Mikołaj Bagiński (fot. zdjęcie prasowe Polsat – odcinek 10/jesień 2025)
Magda Tarnowska i Bagi (fot. Paweł Wrzecion/AKPA) – zdjęcie prasowe Polsat (odcinek 2)
Rafał Mroczek, Bagi i Magda Tarnowska (fot. Piętka Mieszko/AKPA) – zdjęcie prasowe Polsat (odcinek 8)
Magdalena Tarnowska, Bagi (fot. AKPA) – zdjęcie prasowe Polsat (odcinek 6)
Magda Tarnowska i Bagi (fot. Piętka Mieszko/AKPA) – zdjęcie prasowe Polsat (odcinek 5)
Magda Tarnowska, Mikołaj Bagiński (fot. Paweł Wrzecion/AKPA) – zdjęcie prasowe Polsat (odcinek 4)

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła wyznaniem o ojcu. Fani nie kryją emocji

Opublikowano

w dniu

przez

Przez lata unikała publicznego odwoływania się do słynnego nazwiska i konsekwentnie budowała własną karierę. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Z okazji Dnia Ojca opublikowała poruszające wyznanie, które wywołało ogromne emocje wśród fanów. Dowiedz się więcej!

Małgorzata Tomaszewska od lat należy do grona najbardziej rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Choć widzowie doskonale wiedzą, że jest córką legendarnego bramkarza reprezentacji Polski Jana Tomaszewskiego, dziennikarka przez większość swojej kariery starała się oddzielać życie zawodowe od rodzinnych powiązań.

Nie jest tajemnicą, że od początku obecności w mediach musiała mierzyć się z opiniami osób zarzucających jej, że sukces zawdzięcza sławnemu nazwisku. Sama wielokrotnie podkreślała jednak, że zależało jej przede wszystkim na tym, by wypracować własną markę i być ocenianą przez pryzmat swojej pracy.

Karierę rozpoczęła jako prezenterka sportowa. Z czasem zdobywała kolejne doświadczenia zawodowe, pojawiając się między innymi w Polsacie, a później stając się jedną z twarzy programu „Pytanie na śniadanie” w Telewizji Polskiej. Po głośnych zmianach w TVP dołączyła natomiast do zespołu „Dzień Dobry TVN”.

Mimo dużej aktywności w mediach społecznościowych Małgorzata Tomaszewska rzadko porusza tematy związane z relacjami rodzinnymi. Tym większym zaskoczeniem okazał się jej najnowszy wpis opublikowany z okazji Dnia Ojca.

POLECAMY: Oto NOWA jurorka „Tańca z Gwiazdami”? Edward Miszczak podjął decyzję

Małgorzata Tomaszewska otworzyła się na temat Jana Tomaszewskiego. Padły poruszające słowa

Prezenterka postanowiła wrócić wspomnieniami do swojej relacji z ojcem i opublikowała serię wspólnych zdjęć z Janem Tomaszewskim. Przy okazji zdobyła się również na bardzo osobiste wyznanie, w którym opowiedziała o tym, dlaczego przez lata unikała pokazywania ich wspólnych fotografii.

“Nie publikowałam wielu wspólnych zdjęć, bo przez lata próbowałam budować swoją drogę jak najdalej od jego nazwiska. Chciałam udowodnić sobie i światu, że potrafię sama. Dziś wiem, że nie musiałam nic udowadniać” – czytamy.

Te słowa szybko odbiły się szerokim echem wśród internautów. Wielu fanów przyznało, że po raz pierwszy usłyszeli od prezenterki tak otwarte wyznanie dotyczące jej rodzinnych doświadczeń i presji, jaka często towarzyszy dzieciom znanych osób.

W dalszej części wpisu Małgorzata Tomaszewska podkreśliła, że mimo różnych życiowych zakrętów zawsze mogła liczyć na wsparcie ojca. Jak wyznała, były reprezentant Polski nigdy nie przegapił żadnego ważnego momentu w jej karierze, choć często przeżywał je bardziej niż ona sama.

“Kiedy stawałam na największych scenach, tata nagrywał moje występy, ale nie oglądał ich na żywo. Za bardzo przeżywał. Nie przegapił jednak żadnego festiwalu, programu, ani koncertu. Dziękuję za każdą recenzję, za każde dobre słowo i za każde »jestem z Ciebie dumny, córeczko«” – napisała Małgorzata Tomaszewska.

Prezenterka nie ukrywała również, że ich relacja nie zawsze była pozbawiona różnic zdań. Jak przyznała, zarówno ona, jak i jej ojciec mają silne osobowości i często patrzą na wiele spraw w odmienny sposób. Nigdy nie wpłynęło to jednak na siłę rodzinnej więzi.

“Nie zawsze się ze sobą zgadzamy. Oboje mamy silne charaktery, własne zdanie i temperamenty. Ale jest jedna rzecz, której byłam zawsze pewna” – dodała.

Najbardziej poruszające słowa pojawiły się jednak na samym końcu wpisu. To właśnie one szczególnie poruszyły obserwatorów i sprawiły, że pod publikacją pojawiły się setki komentarzy pełnych wzruszenia.

“Tata bez wahania oddałby za mnie życie. Dziękuję Tato” – zakończyła swój wpis.

Internauci nie kryli emocji po przeczytaniu tych słów. Pod wpisem szybko pojawiły się dziesiątki komentarzy pełnych wsparcia i ciepłych słów. „Małgosiu super fotki”, „Uwielbiam oboje”, „Pięknie”, „Wzruszyła mnie Pani. Rodzina to siła” – pisali fani. Wszystko wskazuje na to, że szczere wyznanie Małgorzaty Tomaszewskiej przypomniało wielu osobom, jak ważne są rodzinne relacje i wsparcie najbliższych, niezależnie od życiowych sukcesów czy zawodowych wyzwań.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wspominała o emeryturze. Teraz wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?

Lubicie oglądać Małgorzatę Tomaszewską w “Dzień dobry TVN”? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Małgorzata Tomaszewska (fot. screen Instagram Małgorzata Tomaszewska)
Małgorzata Tomaszewska (fot. screen Instagram Małgorzata Tomaszewska)
Małgorzata Tomaszewska (fot. screen Instagram Małgorzata Tomaszewska)

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

news

Oto NOWA jurorka „Tańca z Gwiazdami”? Miszczak podjął decyzję

Opublikowano

w dniu

przez

Czy widzów czeka największa zmiana w „Tańcu z Gwiazdami” od lat? Według najnowszych doniesień za kulisami programu zapadły już pierwsze decyzje dotyczące składu jury. Na giełdzie nazwisk pojawiła się osoba, którą fani formatu doskonale znają i od dawna darzą ogromną sympatią. Dowiedz się więcej!

Jesienna edycja „Tańca z Gwiazdami” jeszcze nie wystartowała, a wokół programu już zrobiło się wyjątkowo gorąco. Wszystko za sprawą doniesień dotyczących możliwych zmian przy jurorskim stole. Jak informuje „Super Express”, w Polsacie coraz głośniej mówi się o odświeżeniu składu oceniającego uczestników tanecznego show.

Według informacji dziennika inicjatorem zmian ma być sam Edward Miszczak. Dyrektor programowy Polsatu od lat stawia na odważne decyzje i nie boi się eksperymentów. Tym razem miał dojść do wniosku, że program potrzebuje nowej energii oraz świeżego spojrzenia.

Jak twierdzi informator cytowany przez „Super Express”, obecny skład jury miał stać się zbyt przewidywalny. Władze stacji mają uważnie śledzić komentarze widzów w mediach społecznościowych, a tych w ostatnich miesiącach nie brakowało.

“Obecny w jego opinii się wypalił i stał się przewidywalny w swoich interakcjach. Edwardowi zamarzyła się nowa dynamika, tym bardziej, że od jakiegoś czasu widzowie w licznych komentarzach w sieci też dawali temu wyraz. A on bardzo ceni sobie opinie fanów programu. Apelów i próśb by zmienić skład jury, było w ostatnim czasie naprawdę bardzo wiele” – opowiada osoba ze stacji na łamach SE.pl.

POLECAMY: Wspominała o emeryturze. Teraz wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?

Oto nowa jurorka “Tańca z Gwiazdami”?

Największe emocje budzi jednak nazwisko osoby, która miałaby dołączyć do jury. Według tych samych doniesień faworytką Edwarda Miszczaka jest Agata Kulesza. Aktorka doskonale zna program, ponieważ sama wygrała 13. edycję „Tańca z Gwiazdami”, zdobywając Kryształową Kulę.

Widzowie mogli zobaczyć ją także w roli jurorki podczas jednego z odcinków ostatniej edycji programu. Jej występ spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, a wielu fanów od razu zaczęło sugerować, że świetnie odnalazłaby się w tej roli na stałe.

“Ludzie ją kochają i bardzo dobrze ją przyjęli. W swoich opiniach była nie tylko bardzo empatyczna i ciepła, ale przy tym wszystkim starała się też przemycić jakąś profesjonalną refleksję. To klasa sama w sobie. Nie wprowadzała chaosu jak Ewa Kasprzyk, wręcz przeciwnie. Koiła tym, co mówiła. Dla Edwarda to najlepsza kandydatura i łatwo nie odpuści, by ją zatrudnić. On póki co o nikim innym nie chce słyszeć, choć producent przygotowuje alternatywne nazwiska” – dodaje informator na łamach wspomnianego tabloidu.

Wiele wskazuje na to, że spekulacje mogą mieć również związek z napiętym grafikiem Ewy Kasprzyk. Aktorka nie ukrywa, że ma obecnie wiele zawodowych zobowiązań, a już wcześniej zdarzało się jej opuszczać odcinki programu z powodu innych projektów.

Dodatkowo uwagę zwraca fakt, że na 27 września zakontraktowano spektakl „Berek, czyli upiór w moherze”, którego producentką jest właśnie Ewa Kasprzyk. Termin pokrywa się z okresem emisji jesiennej edycji programu, co tylko podsyca kolejne domysły.

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że w ostatnich sezonach aktorka była kilkukrotnie zastępowana przez innych gości specjalnych. Dla części widzów może to być sygnał, że stacja już od pewnego czasu przygotowuje się na ewentualne zmiany przy jurorskim stole.

Przypomnijmy, że obecnie skład jury tworzą Ewa Kasprzyk, Tomasz Jan Wygoda, Rafał Maserak oraz niezmiennie od dwóch dekad Iwona Pavlović. To właśnie ten kwartet ocenia występy uczestników od wiosny 2024 roku.

Na razie Polsat nie potwierdza informacji o planowanych zmianach, a sama Ewa Kasprzyk nie zdecydowała się komentować medialnych doniesień. Jak podaje „Super Express”, aktorka nie chciała rozmawiać z dziennikarzami na ten temat. Czy rzeczywiście po ponad dwóch latach widzowie zobaczą nową twarz w jury „Tańca z Gwiazdami”? Wszystko wskazuje na to, że odpowiedź poznamy już w najbliższych tygodniach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziś Joanna Kołaczkowska skończyłaby 60 lat. Przyjaciele z Kabaretu Hrabi nie kryją tęsknoty i łez

Ewa Kasprzyk powinna pożegnać się ze stołem jurorskim w “Tańcu z Gwiazdami”? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda, Iwona Pavlović (fot. AKPA/zdjęcie prasowe Polsat) – odcinek 10/jesień 2025
Edward Miszczak (fot. screen YouTube Polsat)

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

showbiz

Wspominała o emeryturze. Teraz wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?

Opublikowano

w dniu

przez

Wokół nowej edycji „Tańca z Gwiazdami” robi się coraz goręcej. Produkcja powoli odsłania kolejne karty, a w kuluarach pojawiają się nazwiska, które mogą wywołać ogromne emocje wśród widzów. Tym razem chodzi o gwiazdę sportu, której nikt nie spodziewał się na parkiecie. Dowiedz się więcej!

Nowa edycja „Tańca z Gwiazdami” jeszcze nie wystartowała, a już budzi ogromne zainteresowanie. Polsat stopniowo ujawnia kolejne szczegóły dotyczące jesiennej odsłony programu, jednak wiele informacji wciąż pozostaje pilnie strzeżoną tajemnicą. Nic więc dziwnego, że każde nowe nazwisko wywołuje lawinę komentarzy w mediach społecznościowych.

Jak dotąd oficjalnie potwierdzono udział Heleny Englert oraz Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej. W ostatnich tygodniach pojawiały się również spekulacje dotyczące takich gwiazd jak Izabela Kuna, Kaeyra czy Andrzej Rosiewicz. Teraz jednak na jaw wyszły informacje o kolejnym bardzo głośnym nazwisku.

Według ustaleń Kozaczka do obsady programu ma dołączyć jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportsmenek ostatnich lat. Chodzi o Joannę Jędrzejczyk, byłą mistrzynię UFC i legendę kobiecego MMA.

Dla wielu widzów może być to jeden z najbardziej zaskakujących transferów tej edycji. Joanna Jędrzejczyk przez lata była kojarzona przede wszystkim z oktagonem, gdzie odnosiła spektakularne sukcesy i zapisała się w historii światowego sportu. Teraz ma spróbować swoich sił w zupełnie nowym środowisku.

Sportsmenka wielokrotnie udowadniała, że nie boi się wyzwań. To właśnie dzięki ogromnej determinacji i konsekwencji zdobyła mistrzowski pas UFC, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek w historii organizacji. Po zakończeniu kariery sportowej nie zniknęła jednak z mediów, angażując się w kolejne projekty biznesowe i telewizyjne.

Telewizja nie jest jej obca również z innego powodu. Widzowie mogli oglądać ją między innymi w programie „Agent Gwiazdy”, gdzie pokazała swoją waleczność i odporność na stres. Później pojawiła się także w programie „Dance, Dance, Dance”, jednak wtedy występowała po drugiej stronie barykady jako jurorka oceniająca uczestników.

POLECAMY: Dziś Joanna Kołaczkowska skończyłaby 60 lat. Przyjaciele nie kryją tęsknoty

Joanna Jędrzejczyk zawalczy o Kryształową Kulę?

Tym razem sytuacja będzie wyglądać zupełnie inaczej. Jeśli doniesienia się potwierdzą, Joanna Jędrzejczyk sama stanie przed jury i będzie oceniana za swoje taneczne umiejętności. To oznacza miesiące intensywnych treningów oraz zupełnie nowe wyzwania, z którymi wcześniej nie miała do czynienia.

Osoba związana z produkcją programu nie ukrywa, że twórcy od dawna zabiegali o udział byłej mistrzyni UFC.

“Joanna od dawna znajdowała się na radarze produkcji. Jej nazwisko, budzi nie tylko pozytywne emocje, ale ma ogromną rozpoznawalność i przyciąga widzów. W dodatku jest bardzo pracowita i konsekwentna, a takie osoby zwykle świetnie odnajdują się w tym formacie. Produkcja liczy, że stanie się jedną z głównych bohaterek sezonu i dostarczy widzom wielu niezapomnianych momentów” – zdradza osoba związana z programem na łamach Kozaczka.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, rozmowy z Joanną Jędrzejczyk trwały od kilku miesięcy. Największym wyzwaniem było dopasowanie napiętego kalendarza sportsmenki do harmonogramu programu. Ostatecznie jednak strony miały dojść do porozumienia.

“Lada dzień, a Aśka podpisze umowę i zacznie treningi” – zdradza Kozaczkowi osoba z produkcji show.

Wszystko wskazuje na to, że jesienna edycja „Tańca z Gwiazdami” może być jedną z najmocniejszych od lat. Obok Joanny Jędrzejczyk na parkiecie mają pojawić się również potwierdzona Marta Wiśniewska i Helena Englert oraz nieoficjalnie Tomasz Adamek, Andrzej Rosiewicz, Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes Izabela Kuna oraz Caroline Baran, znana publiczności jako Kaeyra. Jeśli te informacje się potwierdzą, widzów czeka wyjątkowo emocjonujący sezon. Jedno jest pewne – już teraz widać, że produkcja nie zamierza zwalniać tempa i szykuje dla fanów programu naprawdę mocne nazwiska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fani podzieleni po ogłoszeniu Mandaryny w „TzG”. Wiśniewski nie gryzł się w język

Chcielibyście zobaczyć Joannę Jędrzejczyk na parkiecie hitu Polsatu? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Anna Mucha, Olga Łasak, Michał Koterski, Joanna Jędrzejczyk (fot. zdjęcie prasowe TVP)
Wiktoria Gorodecka, Kamil Kuroczko, Sara Janicka, Maurycy Popiel, Magda Tarnowska, Mikołaj Bagiński (fot. AKPA/zdjęcie prasowe Polsat) – odcinek 10/jesień 2025
Kryształowa Kula (fot. AKPA/zdjęcie prasowe Polsat) – odcinek 10/jesień 2025
Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda, Iwona Pavlović (fot. AKPA/zdjęcie prasowe Polsat) – odcinek 10/jesień 2025
Paulina Sykut-Jeżyna, Matylda Bagińska, Magda Tarnowska, Mikołaj Bagiński (fot. AKPA/zdjęcie prasowe Polsat) – odcinek 10/jesień 2025

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością