Śledź nas

news

Jabłczyńska, Tadla i Kaczorowska we wszystkich kolorach tęczny na charytatywnym pokazie z małymi modelkami

pokazie
Gwiazdy wzięły udział w pokazie mody z dzielnymi modelkami!

W warszawskiej restauracji Endorfina odbył się wyjątkowy pokaz mody zorganizowany przez Fundację Spełnionych Marzeń. Na wybiegu wystąpiły największe gwiazdy show biznesu oraz  podopieczne Fundacji w trakcie i po leczeniu nowotworowym z warszawskich dziecięcych ośrodków onkologicznych.

HOT NEWS- Gwiazda “M jak Miłość” utknęła w Azji przez koronawirusa? To nie wymarzone wakacje

W pokazie wzięły udział Beata Tadla, Anna Korcz, Agnieszka Kaczorowska, Anna Dereszowska, Marzena Rogalska, Gabi Drzewiecka, Karolina Pilarczyk, Grażyna Torbicka i Joanna Jabłczyńska. Gwiazdy i małe, dzielne modelki zaprezentowały się w kolorowych, pasujących stylizacjach projektantki Violi Piekut. Pomysłodawcą i organizatorem całego przedsięwzięcia był Tomasz Osuch, prezes Fundacji Spełnionych Marzeń:

Za sześć dni minie osiemnasta rocznica śmierci mojego syna, który miał nowotwór. Przebywając z nim w szpitalu patrzyłem na te wszystkie chore dzieci i widziałem czego potrzebują. Od tego czasu staram spełniać ich marzenie. Misją pokazu mody “Dzieci Dzieciom” jest walka ze stereotypowym postrzeganiem małych pacjentów onkologicznych. Wciąż pokazywani są jako smutni i bezradni. A to błąd, bo te dzieci często są radosne, odważne, dzielne i zdeterminowane. Ten pokaz mody pokazuje także tym wszystkim dzieciakom w szpitalach, że muszą walczyć

Marzena Rogalska opowiedziała:

Tomasz Osuch ma charyzmę i osobowość. W tym pokazie połączyli siły z doskonałą projektantką, Violą Piekut. A tej dwójce nie można po prostu odmówić udziału w pokazie mody. Wyszło z tego wspaniałe, wzruszające przedsięwzięcie. W szpitalu onkologicznym na Litewskiej w Warszawie byłam raz, myślałam, że pęknę, nie dam rady& To wielkie przeżycie. Poszłam tam ponieważ dziecko z Fundacji chciało mnie poznać. Na miejscu spotkałam mnóstwo dzieciaków z niesamowitą energią, wtedy poczułam moc tego pomysłu na Fundację

Gabi Drzewiecka po raz kolejny wspiera działania Fundacji:

Po raz kolejny wzięłam udział w pokazie mody organizowanym prze Fundację Spełnionych Marzeń i zawsze czuję się tym zaszczycona. Wszystkie dziewczynki, które dziś wzięły udział w pokazie mody, miały także uszyte stroje przez Violę Piekut, wyglądały prześlicznie i widziałam, że czuły się jak księżniczki. I to było cudowne, bo ten pokaz był dla nich

Po pokazie Tomasz Osuch wręczył nagrody partnerom, którzy wspierają Fundację. Wyjątkowy dzień zakończyła licytacja i loteria fantowa, a całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na działalność Fundacji.

Obejrzyjcie zdjęcia z tego pięknego wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Księżna Kate też jest eko – założyła starą suknię na rozdanie nagród BAFTA

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pod wodza Violi Piekut, tyle pieknych i dobrych serc wzielo udzial w pokazie mody dla Fundacji Spelnionych Marzen , Tomka Osucha!!! Goscinnie przyjela nas Endorfina, pieknie spiewala Malwinka, bylo czterech tenorow, biale anioly tanczyly , jak w niebie i naturalnie loteria, na rzecz Fundacji, gdzie kazdy los wygrywal!!! Wsrod tych usmiechow, barw i radosci male dzieci , tak nieludzko dotkniete choroba nowotworowa!!! Wojowniczki, ze swoimi marzeniami i twardym charakterem. Otoczone zatroskanymi rodzicami, ktorzy rownie dzielnie usmiechali sie, dodajac otuchy! Trudno jest brac udzial w wydarzeniach zwiazanych ze zdrowiem….. , a zwlaszcza dotyczacych najmlodszych….Jako mama i babcia, doskonale zdaje sobie sprawe z zagrozen, jakie czychaja na dzieci… Przyznam sie, ze za kazdym razem probuje byc spokojna, udawac , ze wszystko jest w porzadku, ze „ tak musi byc”…. nigdy mi to nie wychodzi… czuje sie skrepowana… irracjonalnie winna … zawstydzona… zawsze sie wzruszam…Cierpienie i bol , jaki widze w oczkach dzieci i oczach rodzicow obezwladnia mnie… Zawsze myslalam, ze jestem twarda i dzielna….. Nie jestem…???Dziekuje, ze moglam z Wami byc!!!!!!!!!???????????????????????????????????????????????????????????????????????????#mama#dziecko#pokazmody #uśmiech #endorfina #restauracja #fundacjaspelnionychmarzen #tomekosuch #aniadereszowska? #gabidrzewiecka #beatatadla #grazynatorbickazaprasza #kolory #barwy #bizuteria #kwiaty

A post shared by Anna Korcz (@anna.korcz.official) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

@violapiekut ?

A post shared by Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska) on

Fot. Mieszko Piętka/AKPA

AW

1 komentarz

1 komentarz

  1. Zetka

    3 marca 2020 at 12:53

    Cudowna inicjatywa! Bardzo się cieszę, że dobrzy polscy projektanci jak pani Piekut współpracują z dziecięcymi fundacjami. Wielkie brawa dla małych modelek! 😀

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

news

Opozda i Żukowska naraziły się pracodawcom: Zachowały się jak gwiazdeczki

żukowska

Joanna Opozda i Marieta Żukowska naraziły się swoimi wakacjami…

W Polsce na oknem zimno i szaruga, dlatego wiele osób decyduje się na egzotyczne wakacje, nawet w czasie szalejącej epidemii. Do grona tych osób już kilka tygodni temu dołączyła Joanna Opozda, która na Madagaskarze leczy złamane przez Antka Królikowskiego serce. Na wyspie oddaje się ratowaniu psów i opalaniu na rajskich plażach. Z kolei jej koleżanka z planu “Barw Szczęścia” Marieta Żukowska odpoczywa na słonecznym Zanzibarze – niezwykle popularnym kierunku wśród celebrytów.

HOT NEWS- Telewizja zajęła stanowisko ws Jarosława Jakimowicza – co dalej z komentatorem?

Okazuje się jednak, że swoimi wyjazdami naraziły się twórcom serialu “Barwy szczęścia”. Joasia gra tam jedną z głównych postaci, więc jej niespodziewany wyjazd, a potem kwarantanna to długi czas nieobecności na planie. Osoba z otoczenia produkcji w rozmowie z serwisem Pudelek przyznała:

Wszyscy w “Barwach szczęścia” są wkurzeni na Joasię i Marietę. Wyjechały sobie na zagraniczne wakacje, przez co teraz siedzą na kwarantannie, a my musimy wszystkie kalendarzówki zmieniać. Trzeba na nowo pod nie dopasowywać terminy pozostałych aktorów, zmieniać lokalizacje i scenariusze, po prostu całą logistykę na nowo ustawiać. To oznacza mnóstwo dodatkowej pracy dla ludzi w produkcji i agentów aktorów, za którą nikt nikomu nie płaci.

Wydaje się, że wszyscy są bardzo rozgoryczeni tę sytuacją:

Zachowały się jak gwiazdeczki. Wyjechały sobie na egzotyczne wakacje, którymi chwaliły się na Instagramie, nie myśląc o innych. Tym bardziej, że w umowie każdy aktor podpisuje zobowiązanie, że w czasie trwania zdjęć nie będzie wyjeżdżał za granicę. To standard w czasie Covida – właśnie po to, by nie stwarzać dodatkowych problemów produkcji i pozostałym kolegom. A co by było, gdyby zamknięto nagle granice i nie mogłyby wrócić do Polski wcale? Nie robi się takich rzeczy 

Przesadziły?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Lewandowska, Gessler i Kożuchowska świętują Dzień Babci [zdjęcia]

AW

Kontynuuj czytanie

news

Telewizja zajęła stanowisko ws Jarosława Jakimowicza – co dalej z komentatorem?

jakimowicz

Jarosław Jakimowicz ma być oskarżony o gwałt…

Od kilku dni polski show biznes żyje doniesieniami dziennikarza Piotra Krysiaka. Publicysta w obszernym poście na Facebooku opisał sprawę gwałtu na uczestniczce konkursu Miss Generation, do którego miało dojść w lutym ubiegłego roku. Krysiak nie podał nazwiska gwałciciela, określił go jako “gwiazdora publicystyki TVP”.

HOT NEWS- Lewandowska, Gessler i Kożuchowska świętują Dzień Babci [zdjęcia]

Dużo czasu nie minęło jak Onet.pl podał, że domniemanym oprawcą miał być Jarosław Jakimowicz. W rozmowie z portalem komentator TVP zapewniał, że te oskarżenia nie są prawdziwe, a on brzydzi się przemocą wobec kobiet.

Teraz szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski wystosował oficjalne oświadczenie, gdzie odniósł się do oskarżeń wobec Jakimowicza. Swój wywód rozpoczął od zapewnienia, że Telewizja poważnie potraktowała te oskarżenia:

Dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej zdecydowanie potępia wszelkie formy agresji i przemocy. Dlatego opublikowane w Internecie informacje o tym, że współpracujący z redakcją publicystyki TVP Info Pan Jarosław Jakimowicz mógł dopuścić się gwałtu – choć pochodzące z anonimowego źródła – zostały potraktowane poważnie.

Dalej wymienia fakty, które ustaliła Dyrekcja TAI:

– Żaden z pracowników oraz współpracowników Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, zaangażowanych w produkcję programów z udziałem pana Jarosława Jakimowicza, nie zgłosił zastrzeżeń do zachowania Pana Jakimowicza.

– Pan Jarosław Jakimowicz w pisemnym oświadczeniu zapewnił, że formułowane pod jego adresem oskarżenia oraz insynuacje są nieprawdziwe, a zdarzenie opisane w Internecie przez Pana Piotra Krysiaka nie miało miejsca. Pan Jarosław Jakimowicz skierował także do sądu pozew oraz prywatny akt oskarżenia za zniesławienie przeciwko Panu Piotrowi Krysiakowi.

Co ciekawe dalej w oświadczeniu pojawia się osoba… Edyty Górniak. Dyrektor podważa wiarygodność Krysiaka, mimo że tym razem sprawa jest bardzo poważna:

Ponadto na wiarygodność relacji Pana Piotra Krysiaka negatywnie wpływa fakt, iż sąd prawomocnie zakazał rozpowszechnienia informacji z jego książki o Edycie Górniak. W uzasadnieniu sąd stwierdził, że Pan Piotr Krysiak nie dowiódł, iż informacje o piosenkarce zawarte w książce są prawdziwe. Nie można zlekceważyć także faktu, że Pan Piotr Krysiak jest byłym współpracownikiem TVP Info, który może być zainteresowany przedstawieniem byłego pracodawcy w złym świetle.

Kluczowy pozostaje ostatni akapit listu:

Biorąc pod uwagę powyższe fakty, w tej chwili nie ma powodów do zawieszenia współpracy z Panem Jarosławem Jakimowiczem. Jednak sprawę uważam za otwartą. Jeżeli np. w toku prokuratorskiego postępowania pojawią się nowe informacje, będę podejmował decyzje adekwatne do sytuacji.

Co sądzicie o tej sprawie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Julia Wieniawa z ukochanym ryzykuje życie dla pięknego zdjęcia

jakimowicz
scena z: Jarosław Jakimowicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Lewandowska, Gessler i Kożuchowska świętują Dzień Babci [zdjęcia]

babci

Dzisiaj swoje święto obchodzą wszystkie babcie!

Mówi się, że nikt tak nie kocha dzieci jak babcia! 21 stycznia te wyjątkowe kobiety obchodzą swoje święto. To właśnie one rozpuszczają swoje wnuki, ale czasami też potrafią doprowadzić do porządku! Babcie dbają, by dzieci nie były za chude i dają najlepsze prezenty. Czas z nimi spędzony jest bezcenny!

HOT NEWS- Julia Wieniawa z ukochanym ryzykuje życie dla pięknego zdjęcia

Gwiazdy również nie zapomniały o swoich ukochanych babciach. Anna Lewandowska opublikowała kilka zdjęć i napisała:

Z moją Babcią Jolą najlepiej❤️ Jestem wdzięczna za Jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli 🤲 i za to, że jest najlepszą Prababcią😍

O swoich wspomnieniach opowiedziała też Daria Ładocha publikując zdjęcie z dzieciństwa z babcią. To właśnie ona przyczyniła się do umiejętności Darii:

Mam z nimi najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Długie godziny z babcią w kuchni podczas lepienia pierogów, robienia gołąbków i rozmawiania o życiu i o miłości 🥰 Oraz długie godziny spędzone z dziadkiem na spacerach, w piwnicy i na podwórku. To oni nauczyli mnie, że z wszystkiego w życiu można zrobić fajną przygodę. Babcia uwielbiała śpiewać – dziadek oglądał Koło fortuny i mówił, że lubi, jak Magda odwraca literki. Ich dom pachniał ciastem drożdżowym, a oni sami w czasie świąt pryskali się dziarsko perfumami i wodą kolońską o wątpliwym, lecz mocnym zapachu. Babcia i Dziadek w moim życiu odegrali bardzo ważną rolę. ❤️

Natomiast Marcin Prokop ma wiele niezwykłych wspomnień związanych z babcią Kazimierą:

Moja babcia Kazimiera była silną kobietą, zanim bycie silną kobietą stało się modne. rządziła domem żelazną ręką ale serce miała gołębie. choć gołębi nienawidziła. kiedy wysypywała ziarna na parapet, pozwalała jeść tylko synogarlicom, przemawiając do nich czule. zwykłe “dachowce” odganiała. taka sama była wobec ludzi. nieprzejednana wobec tych, z którymi nie miała chemii, kochana dla reszty. samotnie wychowująca dwóch synów (na zdjęciu z wujkiem darkiem), bo dziadek – wojenny poobozowiec z poszarpaną psychiką – sam bywał jak dziecko. pamiętam, jak bardzo się cieszyła, kiedy nauczyłem się odmawiać pacierz i martwiła, kiedy zacząłem słuchać black sabbath. pamiętam jej najlepsze na świecie pączki, którymi potrafiła przekupić każdego i załatwić wszystko. pamiętam, jak powiedziała “wnusiu, jestem z ciebie taka dumna”, kiedy do długich, nocnych godzin zabawiałem rozmową dwie urodziwe pątniczki, które w drodze do częstochowy zatrzymały się na nocleg pod dachem naszego działkowego domku, a potem, z braku miejsca, spały ze mną w jednym łóżku. pamiętam jej nienaganne stroje, terkot jej maszyny do szycia oraz to, jak bardzo zwracała uwagę na elegancję i kindersztubę u innych. dużo pamiętam, mimo że za mało razem przeżyliśmy… dlatego przytulcie dziś swoje babcie, jeśli wciąż są obok was.

Cleo opowiedziała o tęsknocie za babcią:

Utulcie dzisiaj najmocniej swoje kochane Babcie ❤ ja tulę najmocniej w moich wspomnieniach i w sercu na zawsze 💕 Kiedyś przy świątecznym stole nagrałam na dyktafon jak opowiadała o swoim dzieciństwie. To oprócz wspomnień i zdjęć najcenniejszy skarb jaki po Niej pozostał…

Życzenia babciom złożyli również Lara Gessler, Małgorzata Kożuchowska, Kayah, Tede, Joanna Przetakiewicz, Magdalena Lamparska czy Olek Sikora.

My również składamy wszystkim babciom najlepsze życzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Lady Gaga śpiewa hymn na zaprzysiężeniu Bidena – to wykonanie przejdzie do historii

AW

Kontynuuj czytanie

news

Julia Wieniawa z ukochanym ryzykuje życie dla pięknego zdjęcia

wieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki weszli na środek jeziora…

Coraz więcej osób zastanawia się, czy gwiazd nie obowiązują te same zasady, co zwykłych obywateli. Celebryci tłumnie udali się na zagraniczne wakacje, jednak po powrocie nie znajdują się w dwutygodniowej kwarantannie! Natomiast Julia Wieniawa postanowiła złamać inną zasadę na wakacjach w kraju.

HOT NEWS- Lady Gaga śpiewa hymn na zaprzysiężeniu Bidena – to wykonanie przejdzie do historii

Pomimo zamkniętych hoteli, aktorka razem z ukochanym Nikodemem Rozbickim udała się na urlop w góry. Para razem z przyjaciółmi postanowili pójść na wycieczkę nad Morskie Oko. Zakochani, aby upamiętnić ten moment, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie na środku zamarzniętego jeziora. Przypomnijmy jednak, że odkąd spadł śnieg i nastał mróz, media bez przerwy apelują o niewychodzenie na lód, bo jest to niebezpieczne. W górach dochodzi do wielu wypadków przez brak odpowiedzialności turystów…

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Polska Paris Hilton w teledysku Pawła Tura – robi wrażenie?

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Julia Wieniawa
scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.