Przed chwilą zaręczyny a teraz ciąża?! Joanna Krupa zdradza!

Życie osobiste Joanny Krupy jest bardzo burzliwe. Pomimo długiego, kilkuletniego związku z Romainem, przyszedł czas na rozstanie i poszukiwanie nowego kandydata na męża. Ten znalazł się bardzo szybko!

POLECAMY – Wiktoria z Warsaw Shore oceniła Popka! Co sądzi o jego występach w Tańcu z Gwiazdami?!

Z aktualnym partnerem poznali się przez przypadek na spacerze z psami w Ameryce. Asia chętnie pokazuje już Douglasa w social mediach i mówi o nim. Kilka dni temu pochwaliła się…pierścionkiem zaręczynowym, więc media zaczęły dopytywać: nie tylko “kiedy ślub?!”, ale i “kiedy ciąża?!”. 

Przypomnijmy, że kilka lat temu modelka zamroziła swoje jajeczka i planowała skorzystać z metody in vitro, teraz jak się okazuje rozważa opcję poczęcia drogą naturalną:

W środę idziemy na konsultację do mojego lekarza, aby zaplanować przyszłą ciążę. Chcemy ustalić, czy w grę wchodzi in vitro czy metody naturalne” – czytamy na Pudelku.

Joanna bardzo ostrożnie podchodzi to tej sprawy i bardzo dobrze! W końcu będzie to jej pierwsza ciąża, a jak możemy się domyślać jest to wyjątkowe przeżucie dla każdej kobiety. 

Uważamy, że byłby to idealny moment na zajście w ciążę, bo za dwa miesiące ruszają castingi do Top Model, więc chętnie komentowalibyśmy jej ciążowe stylizacje, a w grudniowym finale programu, już jej być może figurę po urodzeniu!

W każdym razie, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

ZOBACZ TEŻ – Zmiany w TTBZ?! Ta gwiazda chce zostać jurorem programu!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen


Nie ma więcej wpisów