Liszowska, Dereszowska, czy Doda?! Jedna z nich ma chrapkę na posadę jurora!

Mowa o Joannie Liszowskiej, która 4 lata temu brała udział w show i zajęła trzecie miejsce.

POLECAMY – Karolina Gilon zaskoczyła! Oryginalna stylizacja i NOWA fryzura!Joasia świetnie bawiła się na planie – ujawnia osoba z produkcji show.

Już w najbliższą sobotę aktorka zastąpi gościnnie Małgorzatę Walewską!

“Joasia świetnie bawiła się na planie.Przypomniało jej się, jak fajnym doświadczeniem jest praca w programie rozrywkowym z publicznością w studiu. Robiła to już przecież w show “Got To Dance. Tylko taniec”.  W przerwach zaczęła niby półżartem podpytywać, czy może nie szykują się jakieś zmiany w składzie jurorów. Marzy jej się, by móc sędziować zmagania uczestników muzycznego show” – zdradza osoba z produkcji.

Cóż, zmiana nie byłaby najgorszą, często okazuje się, że odświeżenie składu jury jest dobrym rozwiązeniem, a w tym wypadku nie byłby to transfer od tak. Asia nie dość, że zajęła jak już wspomnieliśmy 3 miejsce w TTBZ, to wygrała prawie 12 lat temu Jak Oni Śpiewają i od lat jest gwiazdą Polsatu!

Jesteśmy w stanie uwierzyć, że szykują się zmiany, bo jak widać po dziewięciu edycjach, skład jurorski zmieniał się już trzykrotnie! Najpierw Katarzyna Skrzynecka zastąpiła Kasię Kwiatkowską, Kasprzykowski Dj Adamusa, a ostatnio na miejsce Bartka przyszedł Kacper Kuszewski!

Liszowska, Kuszewski, Skrzynecka i Królikowski? Panel marzeń? 

ZOBACZ TEŻ – Zachwycająca Ola Ciupa! Wiemy, ile wydała na tę stylizację!

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd/informacja prasowa


Nie ma więcej wpisów