Już jutro do sprzedaży trafi najnowszy album Ewy Farnej pt. “wINNA”. Jak przyznaje artystka, ta płyta będzie odbiegała od tego co do tej pory było jej cechą charakterystyczną. Przy okazji krążka, odkryje swoją nieznaną twarz i zaskoczy tych, którzy do tej pory nie byli fanami jej muzyki.

Wraz z zespołem Farna przygotowała 9 utworów w akustyczno – jazzowych aranżacjach. Wokalistka zazwyczaj udawania, że ma w obie ogromny power i nietuzinkowy, mocny głos. Jak wypadnie w takim wydaniu? Jesteśmy ciekawi!

Singiel „Tu” jest utworem, który powstał na „writing campie” jako pierwszy, wyszedł chyba najbardziej naturalnie. Chciałam napisać do niego tekst, który mówi o tym, że często myślimy o tym co będzie, a jednocześnie tego się obawiamy. Zapominamy o tym, ze jedynie tym co robimy teraz, możemy mieć wpływ na to co kiedyś będzie – mówiła Farna

Polecamy: Ewa Farna „Kobietą Roku Glamour”: To tak piękne i kobiece uczucie!

Dziś odbyła się premiera klipu do singla “Tu”, który zapowiada całą płytę. Musimy przyznać, że teledysk jaki zaproponowała Farna jest tak samo jak “Rutyna”, filmikiem nie tylko promującym album, ale przede wszystkim fantastycznym nośnikiem wyjątkowego przesłania. Farna w klipie wciela się w fotografa i zaprasza mieszkańców Warszawy do wspólnej zabawy, która okazuje się być spełnianiem ich marzeń.

Jak się Wam podoba? Nam bardzo!


Nie ma więcej wpisów