Śledź nas
'

prze.tv

Kariera Viki Gabor oczami Barona – czego życzy jej muzyk?

Wygrana Viki Gabor w Eurowizji Junior przeszła do “muzycznej historii”. Większość kibicuje jej w dalszej karierze muzycznej. Alek Baron również skomentował sukces Viki – czego jej życzy?

Wiktoria Gabor tydzień temu wygrała Eurowizję Junior 2019. Jej zwycięstwo przeszło do historii, ponieważ Polska już drugi rok z rzędu wygrała konkurs piosenki dla dzieci. Viki przed Eurowizją wzięła udział w programie “The Voice Kids” i do finału doprowadzili ją jej trenerzy: Tomson i Baron. Podczas prezentacji najnowszej kolekcji biżuterii ZoZo Design w butiku przy ulicy Marszałkowskiej 63 w Warszawie, zapytaliśmy Barona co sądzi o wygranej swojej podopiecznej:

Z perspektywy polaka jest to przepiękny sukces na arenie międzynarodowej, że tak młoda osoba może zdobyć te laury i reprezentować Nasz Kraj. Mam bardziej osobisty stosunek do tego, ponieważ Viki była w naszej drużynie podczas “The Voice Kids” sezonu drugiego, była naszą finalistką – wybraliśmy ją spośród masy dzieci…

Dumny Baron uważa, że Wiktoria poradziła sobie znakomicie w finale i wyróżniała się na tle innych, bardzo utalentowanych dzieci.

Polecamy – Znamy zwycięzcę 10. edycji “The Voice of Poland” – słuszny wybór widzów?

Aleksander szczerze powiedział, że bardzo cieszy się z sukcesu Viki i ma nadzieję, że w jakimś stopniu do jej zwycięstwa przyczynił się razem z Tomsonem, bo była w ich drużynie:

Jestem z niej dumny, całym serduszkiem kibicuję, wspieram i brawo brawo kochanie!

Wiktoria już odniosła ogromny sukces i z dnia na dzień mimo młodego wieku, jej kariera nabiera błyskawicznego tempa. A jak Baron jako starszy kolega i trener widzi karierę Viki Gabor? Muzyk zdradza w wideo!

Zobacz również – Natalia Siwiec o byciu dziewczyną gangstera – ciężkie przeżycia modelki?

 

news

Ewa Chodakowska zdradza szczegóły nowej książki – odmieni Wasze życie?

chodakowska
Ewa Chodakowska znowu rusza pomagać Polakom!

Bez wątpienia Ewa Chodakowska to najpopularniejsza polska trenerka, która potrafi przekonać do ruchu nawet najoporniejszych. Oprócz tego Ewa rozwija swoje liczne firmy, bierze udział w kampaniach reklamowych i pisze książki. Jej najnowsza propozycja jest niezwykła, bo powstała we współpracy z psychoterapeutą, dietetykiem i ekspertami pielęgnacji. 

HOT NEWS- Gwałt w Big Brotherze – dlaczego produkcja nie zareagowała wcześniej?!

W swojej książce trenerka potraktowała człowieka holistycznie, a jej ambitne zadanie to przeprojektowanie życia czytelnika. Chce, aby jej odbiorcy świadomie wyznaczali swoje cele i konsekwentnie je realizowali, czego też trzeba się nauczyć. 

Często jest tak, że nasza motywacja po pierwszych tygodniach zaczyna kuleć. To co było dla nas ważne i to co było dla nas powodem, dla którego zaczęliśmy, przestaje być takie ważne. Musimy się dokopać do podstawy, do przyczyny tej słabej motywacji i konkretnie się z nią rozprawić

Ewa zdradza, że książka w zaledwie 90 dni wpłynie diametralnie na wszystkie płaszczyzny naszego życia, a jej celem jest maksymalne wykorzystanie naszego potencjału. Niektórzy twierdzą, że 3 miesiące to dużo, ale w perspektywie całego życie, to naprawdę niewiele! 

Kiedy premiera? Sprawdź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dorota Goldpoint składa hołd kobietom dojrzałym w książce “Serce nie ma zmarszczek”

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Im więcej robisz, im bardziej jesteś widoczna, im bardziej wychodzisz przed szereg, tym większa szansa, że komuś się to nie spodoba 🤔🤔 Słuchaj! Wszystkim nie dogodzisz! Zawsze dla kogoś będziesz „za bardzo…” albo „za mało”… 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Za wysoka, za niska, za gruba, za chuda, zbyt umięśniona, za mało umięśniona, za głośna, za cicha.. zbyt pewna siebie, zbyt nieśmiała.. i tak dalej… NIE ZNAM OSOBY, która NIE JEST KOMENTOWANA PRZEZ INNE OSOBY .. i tak w swoim ciasnym gronie osoby niepubliczne, jak i na polu medialnym osoby znane mniej lub bardziej lubiane.. TAKIE ŻYCIE 🤷🏼‍♀️ Zawsze znajdzie się ktoś, kto się przyczepi.. Bez względu na to, jak bardzo będziesz się starać 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️ Dlatego nie przejmuj się tym i rób swoje, bo to w końcu TWOJE życie ❗️ Naucz się ZDROWEGO egoizmu. Naucz się dbać o swoje potrzeby❗️ O to, żebyś to Ty czuła się ze sobą dobrze.. Wszystkim nie dogodzisz.. Zawsze będzie ktoś, kto będzie chciał wbić Ci szpilę 😏😏 Pamiętaj jednak, że konstruktywna krytyka to, co innego.. Tej zawsze warto wysłuchać i wziąć sobie do serca.. Dzięki wartościowym radom innych ludzi masz możliwość stawać się coraz lepszą wersją siebie samej.. Nie pozwól jednak zmieniać czegoś, z czym sama dobrze się czujesz ❤️ #misjachoda

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Przemoc wobec kobiet, to temat powszechny nie kontrowersyjny! To my uczyniliśmy go kontrowersyjnym, zamiatając pod dywan ból i cierpienie kobiet, które stoją obok nas. Co piąta kobieta w Polsce co trzecia na świecie jest dotknięta przemocą. Wbrew stereotypom przemoc domowa ma miejsce nie tylko w rodzinach z tzw. marginesu społecznego… Przyczyną przemocy w rodzinie nie jest alkohol, ani inna patologia.. Natomiast patologią jest brak poczucia bezpieczeństwa we własnym domu! Brak reakcji ze strony społeczeństwa… lub najgorsza reakcja: „Sama sobie winna, powinna dawno odejść!” Reagując w ten sposób, przykładasz rękę do przemocy! Nie oceniaj❗️❗️❗️ POMAGAJ ❣️ Od półtora roku razem z moja marką mission swim wspieram CPK i bezpieczny dom „SOWA” finansowo.. Swoje social media wykorzystuje do tworzenia akcji przynoszących namacalne efekty 🙏🏻 Rok temu razem z mecenas @anna_lowicka , zorganizowałam akcje, której wynikiem było zebranie listy 400 prawników i radców prawnych, gotowych podjąć się „pierwszej pomocy” za darmo ❤️ Tysiące kobiet zdecydowało zakończyć swoj koszmar 🙏🏻 Telefony się rozdzwoniły, a skrzynki mailowe zapchały.. Wśród maili pojawiły się także te, napisane przez mężczyzn, dziękujących za akcje „nie zdawałem sobie sprawy z tego, ze stosuje wobec swojej partnerki przemoc psychiczną / ekonomiczną ..” JEST NADZIEJA, ale trzeba DZIAŁAĆ!! Za mną wyjątkowy wieczór w PRZEPIĘKNYM GRONIE 🙏🏻 25 – lecie działalności Centrum Praw Kobiet, na którym oprócz konferencji przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet, wręczono wyróżnienia osobom wspierającym Centrum Praw Kobiet i osobom który przyczyniły się do ochrony praw Kobiet w Polsce ❤️ To dopiero początek 🙏🏻 Kochana! NIE ODPUSZCZĘ tego tematu ❤️ To nasz wspólny obowiązek edukować i pomagać, dając realne narzędzia do działania ❣️ Obiecuje NIGDY nie odpuścić 🙏🏻 #stopprzemocy #stopviolence #orangetheworld #16dniprzeciwprzemocy #trzymamstronekobiet #misjachoda #chodagang

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Kontynuuj czytanie

news

Tak Małgosia Rozenek walczy z hejtem – Doda nieskuteczna?

rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o swoich hejterach!

Hejt i nienawiść to duży problem w Internecie, gdzie ludzie czują się bezkarni. Zza ekranu komputera bardzo łatwo powiedzieć rzeczy, które nigdy byśmy nie powiedzieli komuś w twarz, szczególnie osobie, którą nie znamy. Ludzie sukcesu szczególnie są narażeni na ataki nienawistnych internautów. Podczas prezentacji nowej kolekcji Zozo Design w butiku przy ul. Mokotowskiej 63 w Warszawie, zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek-Majdan jak radzi sobie z nienawiścią w internecie. 

HOT NEWS- Rusza polska edycja odważnego reality show “Paradise Hotel” – zgłosisz się na casting?

Gwiazda przyznała, że najczęściej stara się nie reagować na zaczepki hejterów. U siebie na instagramowym profilu bezlitośnie kasuje nienawistne komentarze i blokuje użytkowników, którzy piszą takie rzeczy. Według niej media społecznościowe powinny być miejscem, gdzie ludzie powinni znajdować rozrywkę czy potrzebne im informacje, a nie przysłowiowe “bagno”. Małgosia szczerze przyznaje, że takie komentarze ją w ogóle nie ruszają. 

Nie ja mam problem z hejterem, on ma problem ze sobą

Po tragicznych wydarzeniach z Gdańska w zeszłym roku, Doda stworzyła akcję “Artyści przeciw nienawiści“, która ma na celu walkę z hejtem. Niestety Małgorzata zauważa, że nic się nie zmieniło od czasu trwania inicjatywy, bo nienawiści w internecie jest tak samo dużo jak było. 

Ja niestety uważam, że my mamy bardzo duży problem z hejtem i uważam, że hejt dotyka każdej dziedziny życia i naprawdę z hejtem trzeba walczyć

Jak najskuteczniej to robić? Gwiazda zdradza swój sposób w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Doda gorzko o sobie: Łatwo mnie kochać, ale trudno ze mną żyć. Co jeszcze zdradziła artystka?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Blue ocean floor 🦋

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Kontynuuj czytanie

news

Jest miejsce dla Viki Gabor i Roxie Węgiel? Ocenia Baron po “The Voice Kids” i Eurowizji Junior

baron
Baron ocenia dwie młode wokalistki!

Podczas tegorocznej Eurowizji Junior Viki Gabor powtórzyła sukces Roksany Węgiel i również zajęła pierwsze miejsce na podium. Od roku jej starsza koleżanka Roxie robi zawrotną karierę i udowadnia, że nie boi się żadnego wyzwania. Obie dziewczyny brały udział w programie “The Voice Kids”, gdzie jednym z trenerów jest Alek Baron.

HOT NEWS- Dystans do siebie? Małgorzata Rozenek-Majdan o ostrych memach na swój temat

Muzyk jest przekonany, że Wiktoria i Roksana nie będą konkurować, bo muzyka to nie sport: 

To nie są wyścigi, więc nie musi być najlepszy i gorszy, i jeszcze gorszy

Według niego, dla polskiego rynku muzycznego i dla fanów, lepiej jest jak nagrywa więcej wybitnych indywidualnych jednostek niż tylko jedna. Alek uważa, że środowisko jest na tyle elastyczne, że jest miejsce na jeszcze większą ilość artystów! Trener ma nadzieję, że kolejny talent odkryją w nowej edycji “The Voice Kids”, którą zobaczymy w telewizji już w styczniu. 

Co się wydarzy w kolejnej edycji? Aleksander zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jaką biżuterię nosi Littlemooonster96?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sieeemanko! Pozdrawia Was szalony kapelusznik! 🎩 Jeszcze nie opadły emocje po ostatnim odcinku na żywo a już pracujemy nad repertuarem na kolejną sobotę – tym razem półfinał 10 edycji @voiceofpoland ! ✌🏼🎤 Wielkie brawa dla wszystkich występujących wczoraj na scenie! Jestem bardzo dumny z drużyny Tomsona i Barona. Tworzą ją unikatowi, charakterystyczni, pracowici i wybitnie zdolni Artyści. ❤️ @aliciaszemplinska , @bartekderylo oraz @patrykzywczyk.official , każde z Was zasługuje na to, żeby wygrać ten program! ✨🙏🏼✨ Alicja i Bartek do zobaczenia na próbach. Patryk do zobaczenia w studio! 🎵 Kto jest Twoim faworytem? #thevoice #thevoiceofpoland #10edycja #drużynatomsonaibarona #yourock #szalonykapelusznik

A post shared by 𝕬𝖑𝖊𝖐𝖘𝖆𝖓𝖉𝖊𝖗 𝕸𝖎𝖑𝖜𝖎𝖜-𝕭𝖆𝖗𝖔𝖓 (@alekbaron) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

Kontynuuj czytanie

news

Dystans do siebie? Małgorzata Rozenek-Majdan o ostrych memach na swój temat

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan nie raz udowodniła, że ma dystans do siebie!

W dobie internetu bardzo popularne stały się memy, czyli obrazki z zabawnym podpisem. Jednak nie każdy bohater dowcipu potrafi śmiać się na swój temat. Małgorzata Rozenek-Majdan podczas prezentacji nowej kolekcji Zozo Design w butiku przy ul. Mokotowskiej 63 w Warszawie, po raz kolejny udowodniła, że ma ogromny dystans do siebie!

HOT NEWS- Jaką biżuterię nosi Littlemooonster96?

Małgosia często publikuje na Instagramie memy ze swoim udziałem, na co nie zdecydowałaby się każda gwiazda. Rozenek przyznaje, że kocha memy i jest zachwycona, jak internauci przysyłają jej nowe propozycje. 

Uważam, że dobry humor potrafi uratować nas naprawdę przed wieloma rzeczami. Ja uwielbiam się śmiać, jestem osobą z bardzo pozytywnym nastawieniem do życia

Gwiazda zdradziła, że jej ulubione portale z memami to Mnie Śmieszy, Make Life Harder czy Vogule Poland. Małgosia doradza, że warto rozpocząć dzień od memów przy porannej kawie, bo to idealnie nastraja na cały dzień. Jej ulubiony mem przedstawia ją samą w 9 miesiącu ciąży, w koszulce z kreskówki i niezadowoloną miną. Tekst na zdjęciu to: 

W poniedziałek każdy jest dawną Gosią Rozenek

Jak memy mają się do kariery? Gwiazda ocenia w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Lara Gessler o rodowej biżuterii – ma moc talizmanów?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Krótka historia o poniedziałku… directed by @mniesmieszy_official 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 a jak Wam mija poniedziałek?😁

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

It’s friday! Think pink🌸🎀🛍 Miłego dnia❤️ #weekend @tiffi_fashion

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.