X4SFATRNfE4

Na co zdaniem Katarzyny Bosackiej umierają Polacy? Co nas zabija? Co nam tak naprawdę szkodzi?

W niedzielę 18 marca o godzinie 11:30 ma mieć swoją premierę nowy program, który poprowadzi Katarzyna Bosacka. “Co nas truje” to nowy program, który będzie emitowany na TVN Style. Katarzyna odkryje w nim przed widzami całą prawdę o żywności, opakowaniach czy tekstyliach. Innymi słowy zdradzi co takiego szkodzi nam na co dzień.

POLECAMY – Tylko u nas! Janachowska zdradza, kto wystąpi w jej programie!

Zdaniem Katarzyny nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wiele rzeczy, z którymi mamy styczność na co dzień negatywnie wpływa na nasz organizm.

– Bardzo wiele rzeczy nas truje i truje nas nie tylko to co wydaje się oczywiste.

Obok najbardziej “popularnej” szkodliwej dla organizmu rzeczy codziennego użytku, czyli cukru, Katarzyna wymienia mięso wieprzowe i tłuszcz odzwierzęcy. Dziennikarka podaje, że spożywamy ponad 40 kg mięsa wieprzowego na osobę rocznie. 1/3 świni to czysty tłuszcz, który wpływa niekorzystnie na układ krążenia.

Zdaniem Katarzyny zabija nas także sól, która jest szkodliwa dla ciśnienia krwi, z którym to problemem boryka się około 2/3 Polaków.

Kolejną szkodliwą dla organizmu rzeczą, o której nie wolno zapomnieć są opakowania. W dzisiejszych czasach wszystkie produkty, które można znaleźć na sklepowych półkach zapakowane są w plastik. A plastik niestety zawiera Bisfenol A, czyli substancję, która ma niekorzystny wpływ na nasz układ hormonalny.

Szodliwy wpływ zaskakująco mają także rzeczy codziennego użytku, takie jak niektóre ubrania czy nawet wykładziny.

Jak obronić się przed szkodliwymi substancjami? Jak zmniejszyć ryzyko powstawania problemów z krążeniem czy ciśnieniem krwi? Mamy nadzieję, że na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź w programie “Co nas truje”, którego premiera już niedługo w TVN Style.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Izabela Zwierzyńska wraca do Barw Szczęścia? Aktorka zdradziła prawdę

Zobacz materiał wideo:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NA NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów