Śledź nas

news

Kayah, Zalewski i Zawiałow na koncercie charytatywnym Razem z Ukrainą – wiemy, kiedy transmisja

Opublikowano

w dniu

razem z ukrainą

Koncert Razem z Ukrainą połączy polskich i ukraińskich artystów w szczytnym celu!

20 marca o godz. 20:00 w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny Razem z Ukrainą, którego celem będzie zebranie jak najwyższej kwoty na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi szeroko zakrojone działania pomocowe. Na jednej scenie wystąpią polscy i ukraińscy artyści!

ZBIÓRKA NA RZECZ UKRAINY

Wśród wykonawców znaleźli się Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Kayah, Natalia Przybysz, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil, Daria Psekho. Repertuar wieczoru wypełnią współczesne utwory oraz te, które już na stałe zapisały się w historii polskiej i ukraińskiej muzyki. Do projektu włączyli się również wybitni polscy aktorzy – m.in. Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Andrzej Seweryn, którzy swoimi występami dopełnią część muzyczną wydarzenia.

Minimalna cena biletu “cegiełki” to 20 zł. Dodatkowo podczas koncertu możliwe będzie wysyłanie specjalnych SMS-ów, które również zasilą zbiórkę funduszy. Całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz PAH, która od 2014 roku prowadzi stałą misję w Ukrainie. Należy dodać, że wszyscy artyści zaangażowani w projekt zrzekli się honorariów.

Dyrektorem muzycznym wydarzenia jest Wojciech Urbański – kompozytor i producent, autor muzyki do filmów, seriali i słuchowisk. Koncepcja wydarzenia powstaje w porozumieniu z Anną Stavychenko, Dyrektorką Kijowskiej Orkiestry Symfonicznej, przebywającą obecnie w Polsce. W składzie zespołu i chóru znajdą się polscy i ukraińscy wykonawcy.

Partnerem telewizyjnym TVN Grupa Discovery. Transmisję koncertu będzie można oglądać na antenie TVN oraz w Playerze już 20 marca o 20:00.
Bilety na koncert “Razem z Ukrainą” dostępne już od piątku, 11 marca od 20:00 w bileteriach: Eventim, Ebilet, Going oraz na stronie www.followthestep.com

Obejrzycie koncert?

PrzeAmbitni dali dach nad głową dla 30 osób z Ukrainy (w tym 15 małych dzieci) – chcemy pomóc kolejnym, ale potrzebujemy pomocy: wesprzyj ZBIÓRKĘ www.zrzutka.pl/z/przeAmbitniUKRAINA

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Cezary Pazura jest dumny z syna – 9-latek zdobył się na bardzo dojrzały gest

scena z: Anita Lipnicka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Michał Urbaniak, Kayah, Bartosz Dobrzyński, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Stanisław Soyka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Fot. Screen Instagram/Akpa/TVN

AW

news

Katarzyna Dowbor tak OBRABIA zwierzyniec. Czy syn Maciej i Joanna Koroniewska jej pomagają?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Marcin Hakiel znowu będzie OJCEM – TAK Dominika głaszcze BRZUSZEK na Pudelek Pink Party

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

BIG CYC ostro przed 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu: Koniec SZCZUJNI w TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Czy Kuba Wojewódzki po “WAL SIĘ” przeprosił Filipa Chajzera? Poszło o książkę

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością