Śledź nas
'

news

Kinga Rusin o poglądach Zofii Klepackiej – są powodem samobójstw dzieci?!

Kinga Rusin po raz kolejny odniosła się do poglądów, jakie szerzy Zofia Klepacka! Padły mocne słowa!

W niedzielę pod lokalem wyborczym w Warszawie doszło do bardzo burzliwego spotkania prowadzącej Dzień Dobry TVN z medalistką olimpijską, Zofią Klepacką. To właśnie wtedy Kinga Rusin zdecydowała się ostro skomentować kontrowersyjne wypowiedzi Klepackiej na temat LGBT!

HOT NEWS – Polka wygrała niemiecką edycję programu “Top Model”! Była niepełnosprawna?!

Zofia Klepacka nie pozostała jednak obojętna i całe zajście zaczęła nagrywać a nagranie to szybko umieściła w sieci. Po dwóch dniach Kinga Rusin ponownie podjęła temat poglądów sportsmenki, dodając bardzo obszerny wpis na Instagramie:

Szerzenie poglądów takich jak Klepackiej prowadzi do samobójstw dzieci.

ZOBACZ – Joanna Krupa pokazała zaokrąglony brzuszek!

To jednak nie wszystko! Prezenterka Dzień Dobry TVN przypomniała, że Zofia Klepacka w jednym z wywiadów nazwała homoseksualizm wynaturzeniem.

Czy można jeszcze ostrzej wyrazić pogardę dla drugiego człowieka? Przez podobne wypowiedzi i nieukrywany brak tolerancji dla inności samobójstwo popełnił zaszczuty przez rówieśników 14-letni Dominik Szymański z Bieżunia. 

POLECAMY – Ameryka Express z Wieniawą i Baronem!?

Tym samym Kinga Rusin wspomniała historię, która wstrząsnęła całą Polską. Dla wzmocnienia swoich słów gwiazda dodała, że ponad 70 % homoseksualnych dzieci ma myśli samobójcze.

Osoby publiczne, medaliści, sportowi idole muszą brać odpowiedzialność za to co mówią! Co, jeśli jedno z dzieci pani Klepackiej okaże się homoseksualne? Strach pomyśleć… 

Jak widać Kinga Rusin twardo trzyma się swoich poglądów. Prezenterka nie cofnęła też słowa “Wstyd”, które skierowała w stronę Klepackiej pod lokalem wyborczym. A Wy po czyjej stronie jesteście? Myślicie, że Kinga Rusin ma racje? 

View this post on Instagram

Szerzenie poglądów takich jak Klepackiej prowadzi do samobójstw dzieci. Nawiązując do dzisiejszego wywiadu Zofii Klepackiej pragnę przypomnieć, że według niej homoseksualizm to „wynaturzenie” (z wcześniejszego wywiadu dla publicznego radia). Czy można jeszcze ostrzej wyrazić pogardę dla drugiego człowieka? Przez podobne wypowiedzi i nieukrywany brak tolerancji dla inności samobójstwo popełnił zaszczuty przez rówieśników 14-letni Dominik Szymański z Bieżunia. Myśli samobójcze ma ponad 70% homoseksualnych dzieci, które czują się nieakceptowane i nietolerowane. W Polsce każdego dnia dwoje dzieci odbiera sobie życie! Osoby publiczne, medaliści, sportowi idole muszą brać odpowiedzialność za to co mówią! Co, jeśli jedno z dzieci pani Klepackiej okaże się homoseksualne? Strach pomyśleć… Warto żeby pani Klepacka przypomniała sobie co mówiła jej koleżanka z kadry windsurfingowej, Jolanta Ogar: „My nie zachorowaliśmy na homoseksualizm, my nim nikogo nie zarażamy. Tacy się urodziliśmy. To jest poza naszą kontrolą”. Czy Klepacka nie podaje „wynaturzonej” koleżance z kadry ręki? Nazwanie drugiego człowieka „wynaturzonym” (wynaturzenie: zwyrodnienie, degeneracja, dewiacja) to zachowanie niegodne szerzącego tolerancję ruchu olimpijskiego. To jest kompromitacja! Podstawa do usunięcia z kadry olimpijskiej. Piętnowanie braku tolerancji Pani Klepackiej dla inności nie jest więc brakiem tolerancji czy szacunku dla niej. Jest walką ze złem i niechrześcijańską postawą. Tu nie ma dwuznaczności. Jej poglądy o „wynaturzeniu” to zło które prowadzi do jeszcze większego zła. Nie ma tolerancji dla zła! Więc powtórzę pani Klepackiej: WSTYD!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

Wyjątkowy dzień w wyjątkowym towarzystwie. Wchodząc do lokalu wyborczego minęłyśmy reprezentantkę Polski w windsurfingu, która ostatnio bardziej niż z wyczynów sportowych słynie z homofobicznych, agresywnych wypowiedzi, za które musiała nawet przeprosić swoją koleżankę z kadry (przeprosiny później odwołała). Jako medalistka Olimpijska powinna wiedzieć, że koła na fladze olimpijskiej symbolizują różnorodność i jedność ludzi. Skoro tak bardzo jej to nie pasuje to może nie powinna brać udziału w Igrzyskach? Podziwiam za wyniki sportowe, ale wstyd mi, że osoba która reprezentuje nasz kraj kojarzy się na świecie z pogardą i nienawiścią dla ludzi, którzy myślą i czują inaczej niż ona. Wśród sportowców są też osoby homoseksualne osiągające nieprawdopodobne sukcesy. Czy Klepacka nie podaje im ręki? A może oni jej…? Wstyd pani Zofio – powiedziałam to mijając Panią i powtórzę to tutaj raz jeszcze. Nagrała Pani mnie i moją rodzinę (chociaż moja mama wyraźnie powiedziała Pani, że sobie tego nie życzy). Ciekawy sposób na fejm w prawicowych mediach. Może liczy Pani na medal, tym razem od prezydenta: „medal za ofiarność i odwagę”, w uzasadnieniu: ryzykując życiem odważyła się nakręcić Rusin. Ps. Prawicowi sensaci grzmią, że zaatakowałam Klepacką i krzyczałam. Serio? Pokażcie mi to nagranie? Ja stałam spokojnie, kiedy pani Klepacka ruszyła na mnie dzierżąc w dłoni oręż w postaci telefonu. Pokrzykiwała, obrażała mnie i nagrywała moją rodzinę, bez jej zgody.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

Uwaga!!! Leśnicy i Ministerstwo Środowiska znów planują MASAKRĘ w PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ?!!! CHCĄ WYCIĄĆ blisko 100 000 DRZEW w tym STULETNIE !!!!!!!!!! W 2017 już wycięli tam nielegalnie 200 TYS.(!) m3 drzew, w tym w najcenniejszych, ponad stuletnich drzewostach! Kto na tym zarabia? Gdzie idą te pieniądze? Kto to rozliczy? Te drzewa nie odrosną w rok, a dewastacja całkowicie zaburzy naturalne procesy w Puszczy, nie mówiąc o utracie siedlisk zwierząt i stratach nie do odrobienia dla środowiska i dla polskiego dziedzictwa przyrodniczego!!! Czy liczy się jeszcze coś poza kasą? Kiedy to się skończy!? Kiedy Ministerstwo Środowiska znów będzie chronić a nie dewastować!? Decydenci czują się bezkarni, pomimo tego że ponad 84% Polaków, jak wynika z badań, jest za utworzeniem Parku Narodowego i za bezwzględną ochroną na całym obszarze Puszczy! Teraz Lasy Państwowe robią tam co chcą, mając za nic wiedzę naukową, opinię publiczną, rekomendacje UNESCO i nakazy Komisji Europejskiej nakazujące ochronę przyrody! A Ci, którzy ich popierają tak się spieszą do tej Unii, którą mają za nic (ale pensja w euro już im nie przeszkadza!)… Organizacje ekologiczne złożyły mnóstwo uzasadnionych naukowo uwag do nowych Planów Urządzania Lasu (!) dla Puszczy. Śledźmy co się będzie działo, nie odpuszczajmy, punktujmy, nagłaśniajmy. RATUJMY PUSZCZĘ, ostatni naturalny las Niżu Europejskiego! CAŁA PUSZCZA PARKIEM NARODOWYM!!! #calapuszczaparkiemnarodowym #stopdewastacjipuszczy Poniżej ważne informacje opublikowane przez „Obrońcy Puszczy”. PRZECZYTAJCIE I PODAJCIE DALEJ! Wierzyć się nie chce ale to niestety prawda… 1. Nadleśnictwa planują wyręby na obszarze 1 353,05 ha chronionego siedliska – grądu! 2. Wycinka ma objąć 328,75 ha DRZEWOSTANÓW STULETNICH, wyjątkowo ważnych dla wielu gatunków zwierząt. Jest to niezgodne z Planem Zadań Ochronnych dla obszaru Natura 2000. 3. Leśnicy planują sztuczne nasadzenia drzew na powierzchni 180 ha. Żeby to zrobić, wcześniej zamierzają usunąć z tych terenów naturalnie odnawiający się las. 4. Planowane usuwanie leżących drzew, między innymi z terenu wiatrołomów, zniszczy młode drzewa, które naturalnie pojawiły się w ich sąsiedztwie.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

Wasze recenzje to najlepsza rekomendacja dla kosmetyków Pat&Rub??❤️ www.patandrub.eu. Są ich setki?! Oto jedna z nich. Pani Lidia napisała na wall-u na FB marki, że od roku stosuje Pat&Rub. I dodała: „[…]Zrobiłam ostatnio badanie skóry.Tak z ciekawości.I pani kosmetolg była pod wrażeniem.Żadnych zastrzeżeń ?a pózniej zapytała o mój wiek??” […] Wolałabym więcej nie słyszeć mądrości p. doktor ( w pani wieku itp). Zainwestowałam w kosmetyki Pat&Rub i nie żałuje w 100%. Tak jak pisałam wcześniej z ciekawości zrobiłam badanie skóry i p. kosmetolog sama nie wierzyła w to co odczytywała. Zapytała jakie kosmetyki stosuję. I jak usłyszała, że mam 49 lat to stwierdziła, ze skóra pokazuje o 10 lat młodziej.” Pani Lidio, dziękuję???! A Was zapraszam na www.patandrub.eu lub do perfumerii Sephora. Bogate składniki, wysokie stężenia i rewelacyjna technologia. Oto nasza recepta!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

Jezu ufam Tobie !

A post shared by Zofia Klepacka (@zofia_klepacka) on

View this post on Instagram

Nadwiślański świt….Warszawo Ma

A post shared by Zofia Klepacka (@zofia_klepacka) on

Foto. Screen Instagram Zofia Klepacka/Kinga Rusin/AKPA

news

Dorota Goldpoint ma konkurencję – czy Przetakiewicz ściągnęła jej pomysł?

goldpoint
Dorota Goldpoint i Joanna Przetakiewicz działają w podobny sposób!

Dwie silne kobiety Dorota Goldpoint i Joanna Przetakiewicz działają na rzecz innych pań, by się nie poddawały i znalazły siłę do działania. The Inner Power Goldpoint jest skierowane do kobiet po pięćdziesiątce, którym złożyła hołd. Do swojego projektu zaprosiła znane kobiety, które motywują inne dojrzałe panie do pięknego życia i walki o swoje. Natomiast Era Nowych Kobiet skupia kobiety niezależnie od wieku w sieci mikrospołeczności. Tam odbywają się spotkania, które mają za zadanie uszczęśliwianie Polek.

 Era Nowych Kobiet to inicjatywa, która ma na celu przeciwdziałać największym współczesnym problemom społecznym, tj. samotności, zagubieniu oraz braku wiary we własne możliwości. To projekt mający na celu radykalne podwyższenie samooceny Polek, które wg badań WHO, znalazły się na ostatnim miejscu w Europie pod kątem akceptacji swojej fizyczności. Pozytywna zmiana naszego myślenia jest niezbędna dla osiągnięcia satysfakcji, spełnienia, poczucia szczęścia, radości i rozwoju.

HOT NEWS- Gosia Ohme ma faworytów w Big Brotherze, mimo że jest to zakazane?

Projektantka cieszy się, że zainspirowała innych do działań na rzecz kobiet w Polsce. Dorota nie widzi w Przetakiewicz konkurentki, bo nie o to tu chodzi. Przede wszystkim jej projekt jest skierowany do innej grupy odbiorczyń, więc obie wypełniają ten rynek uczciwie. Joasia zachęca kobiety do bycia razem, wspierania się, a Dorota stawia na bycie niezależną. 

Kobieta dojrzała już mniej mainstreamowo myśli. Myśli zupełnie inaczej

Jak ważna jest psychologia w projektowaniu ubrań dla kobiet? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kordas ocenia postępy Beredy w TzG – miał proroczy sen z tortem!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kilka godzin temu 😉 ♥️ #eranowychkobiet @eranowychkobiet_klub

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Już dziś o 22:30 na @tvnstyle_official w programie Eks-tra zmiana którego prowadzącą jest cudowna @agata_mlynarska będzie gościć Dorota Goldpoint. Serdecznie zapraszamy do oglądania 😍 W programie – ogromna dawka emocji. Niepewność będzie mieszać się z chęcią zmiany, popłyną też łzy szczęścia. Oglądajcie już dziś o 22:30 na @tvnstyle_official ❤️ @przeambitni.pl @dorotagoldpoint_private 🤩 *** Today at 10:30 p.m. Dorota Goldpoint will be a guest on TVN Style in Eks-tra zmiana by Agata Mlynarska. We invite you to watch the program 😍 In this program you can find huge dose of emotion. There will be tears of happiness. Watch today at 10:30 p.m. on TVN Style ❤️ @dorotagoldpoint_private @przeambitni.pl 🤩 — #ekstrazmiana #dorotagoldpoint #agatamlynarska #tvnstyle #kobieta #kobietapoczterdziestce #kobietapotrzydziestce #kobietapo40 #kobietasukcesu #kobietaniezalezna #kobietazklasa #kobietapo30 #polskakobieta #kobietaniezależna #kobietabiznesu #polskamoda #modapolska #stylizacje #stylizacja #stylowka #stylowo #moda2019 #modnakobieta #modnieubrana #kobieta50+ #kobietapo50 #kobietapo50tce #telewizja

A post shared by Dorota Goldpoint (@dorotagoldpoint) on

Kontynuuj czytanie

news

Gosia Ohme ma faworytów w Big Brotherze, mimo że jest to zakazane?

ohme
Małgosia Ohme zdecydowała się na szczere wyznanie!

Łukasz Darłak brał udział w pierwszej edycji Big Brothera, a teraz dołączył do naszego zespołu i próbuje swoich sił w roli dziennikarza. Jako że najlepiej orientuje się w tematyce Wielkiego Brata przeprowadził wywiad z jedną prowadzących program, Małgosią Ohme! Podczas trwania 1. edycji wszyscy zgodnie stwierdzili, że Gosia jest obrończynią Łukasza! Oficjalnie dziennikarka nie mogła się przyznać!

Teraz nie mogę się przyznać, ale bardzo mnie poruszało to, co o tobie pisali i przez to, że byłeś najczęściej hejtowaną osobą, no to trafiłeś w moje opiekuńcze ramiona i jesteś w nich do dzisiaj

HOT NEWS- Kordas ocenia postępy Beredy w TzG – miał proroczy sen z tortem!

Gosia szczerze przyznała, że ma trudność z trzymaniem dystansu, nie tylko w programie, ale i w życiu! To naturalne, że ma swoje sympatie i antypatie, na szczęście tych pierwszych jest więcej. Generalnie dziennikarka jest pozytywną osobą i bardzo lubi ludzi. Często zdarza jej się zachwycać drugą osobą, co powoduje szeroki uśmiech na jej twarzy. Podobno bardzo trudno jest sprawić, aby kogoś nie lubiła! 

Czy w 2. edycji też ma swoich faworytów? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Poznajcie tajemnice ślubu Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich – miała aż 4 suknie?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dziś prowadziłam program @dziendobrytvn 🐶🤞🏻🔥#sława #sodówka #skazananasukces🙈🙉🙊

A post shared by Gosia Ohme (@gosiaohme) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Oj to będzie ciekawy wieczór.👌🤔 #bb #bb2019 #wielkibrat #tvn7

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

scena z: Małgorzata Ohme, Gabi Drzewiecka, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Kontynuuj czytanie

news

Kordas ocenia postępy Beredy w TzG – miał proroczy sen z tortem!

kordas
Damian Kordas pokusił się o ocenę koleżanki z programu!

Magda Bereda nie miała łatwego miesiąca w “Tańcu z gwiazdami”. Dostawała najgorsze noty od jury, a Iwona Pavlović powiedziała, że jej taniec jest na poziomie piekła. Na szczęście, dzięki wsparciu fanów przeszła do 6. odcinka! W zeszły piątek nastąpił przełom, a młoda wokalistka pokazała taniec na znacznie wyższym poziomie. Jak jej sukces ocenia Damian Kordas?

HOT NEWS- Poznajcie tajemnice ślubu Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich – miała aż 4 suknie?

Magda w wywiadach przyznawała, że bardzo brakowało jej motywacji, żeby ktoś powiedział, że robi postęp. Damian bardzo się cieszy, że wokalistka w końcu to usłyszała, bo naprawdę zasłużyła na pochwałę. Jego partnerka taneczna Janja Lesar dodaje, że pozostali uczestnicy cały czas ją motywowali, ale w końcu dostała pochwały od jurorów! Wszyscy bacznie obserwowali jej taniec, z nieco gorszej perspektywy niż widzowie, ale i tak byli pod wrażeniem!

Teraz dostaje skrzydeł, fajnie, że ją pochwalili. Naprawdę zasłużyła dziewczyna, bo ona tak samo ostro pracuje, może nie ma tyle talentu do tańca, bo ma inne talenty, ale fajnie, że ją pochwalili. Naprawdę uważam, że było dużo lepiej dzisiaj

O co chodzi z tajemniczym snem? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- #DicoverLocal – Figura, Jusis, …w relacji z Local Days by Mercure

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Magda i Kamil zatańczyli walca wiedeńskiego. @magdabereda @kamilkuroczko #beredKa

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cała sala tańczy a jury dało quickstepowi @damiankordas i @janja_lesar 30 punktów. Teraz oceniacie Wy!

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

Kontynuuj czytanie

news

Poznajcie tajemnice ślubu Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich – miała aż 4 suknie?

rutkowskiego
Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich był bajkowy!

Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, kiedy rozpoczyna kolejny etap życia z ukochaną osobą. Niestety przygotowania do wielkiego dnia najczęściej nie są łatwe i do ostatniej chwili wszystko nie jest gotowe. Na szczęście z pomocą przychodzi pogotowie ślubne, czyli projektantka nowoczesnych sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszka Winnicka. W kolejnym odcinku programu “Ach ten ślub” prowadzące pomagały niezwykłej parze klientów najsłynniejszemu detektywowi w Polsce Krzysztofowi Rutkowskiemu i jego ukochanej, Mai Plich!

HOT NEWS- Kurdej-Szatan, Bereda i Kordas oceniają nowego jurora w TzG – surowi!?

Para jest już razem 8 lat. Poznali się, kiedy Maja wynajęła Krzysztofa jako klientka, ale od razu między nimi zaiskrzyło. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci – szesnastoletnią Kaję z pierwszego związku Mai oraz ich wspólnego syna – sześcioletniego Krzysztofa Juniora. Detektyw był już żonaty 3 razy i jest przekonany, że w końcu poznał tę jedyną! Okazuje się, że para planowała ślub już 2 lata temu, jednak natłok obowiązków zawodowych spowodował, że ciągle przesuwali datę ślubu. Suknia ślubna panny młodej już dawno wyszła z mody, więc szybko potrzebowała nowej. W końcu ustalili datę i przygotowania ruszyły! 

Pan młody miał przygotowane na wieczór trzy smokingi i jeden garnitur. Przyszła panna młoda wybrała trzy suknie – jedną, w której miała wystąpić na samej ceremonii, drugą przeznaczoną do krojenia tortu i trzecią, w której wystąpi po północy. Szybko okazało się jednak, że brakowało jej wygodnej a jednocześnie pięknej sukni do tańca. Także córka Mai nie miała kreacji na wieczór, co gorsza 2 miesiące temu wyjechała do USA i wróciła na krótko przed ceremonią! Dodatkowo brakowało garnituru dla małego Krzysia… Miał on bardzo ważną funkcję, bo podawał rodzicom obrączki! 

Maja chciała, żeby jej ślub był bajkowy, dlatego dekoratorka TVN Style – Agnieszka zaproponowała jej aby motywem przewodnim w tym dniu był zaczarowany ogród. Parze tego dnia miało towarzyszyć mnóstwo kwiatów i motyli. Dodatkowo na środku sali pojawił się specjalnie na ten wieczór przygotowany… staw.

Ślub odbył się 17 sierpnia w pałacu w Rozalinie. Jak wyglądała ceremonia i czy się udało ze wszystkim zdążyć możecie przekonać się już 20 października o godz. 13 na antenie TVN Style!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Załamane gwiazdy po wynikach wyborów – już pakują walizki

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pozdrawiamy Ciepło !!! Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski 👰🏽🤵

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pierwszy szczęśliwy dzień Naszego małżeństwa 🙏 Dziękujemy Wszystkim, którzy byli razem z Nami w tak wyjątkowym dla Nas dniu 👰🏽❤️🤵 Photo: Grzegorz Gałasiński-telemagazyn.pl

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Za Wasze Zdrowie 😎 Photo: @coswiecejweddingphotography Jacek Kurczewski

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kochać – tylko to więcej nic 😍 @majaplich

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Już jesienią na antenie TVN Style będziecie mogli zobaczyć przygotowania do ślubu i Nasz ślub w programie „Ach ten ślub” 👌

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.