Śledź nas
'

news

Kinga Rusin o poglądach Zofii Klepackiej – są powodem samobójstw dzieci?!

Kinga Rusin po raz kolejny odniosła się do poglądów, jakie szerzy Zofia Klepacka! Padły mocne słowa!

W niedzielę pod lokalem wyborczym w Warszawie doszło do bardzo burzliwego spotkania prowadzącej Dzień Dobry TVN z medalistką olimpijską, Zofią Klepacką. To właśnie wtedy Kinga Rusin zdecydowała się ostro skomentować kontrowersyjne wypowiedzi Klepackiej na temat LGBT!

HOT NEWS – Polka wygrała niemiecką edycję programu “Top Model”! Była niepełnosprawna?!

Zofia Klepacka nie pozostała jednak obojętna i całe zajście zaczęła nagrywać a nagranie to szybko umieściła w sieci. Po dwóch dniach Kinga Rusin ponownie podjęła temat poglądów sportsmenki, dodając bardzo obszerny wpis na Instagramie:

Szerzenie poglądów takich jak Klepackiej prowadzi do samobójstw dzieci.

ZOBACZ – Joanna Krupa pokazała zaokrąglony brzuszek!

To jednak nie wszystko! Prezenterka Dzień Dobry TVN przypomniała, że Zofia Klepacka w jednym z wywiadów nazwała homoseksualizm wynaturzeniem.

Czy można jeszcze ostrzej wyrazić pogardę dla drugiego człowieka? Przez podobne wypowiedzi i nieukrywany brak tolerancji dla inności samobójstwo popełnił zaszczuty przez rówieśników 14-letni Dominik Szymański z Bieżunia. 

POLECAMY – Ameryka Express z Wieniawą i Baronem!?

Tym samym Kinga Rusin wspomniała historię, która wstrząsnęła całą Polską. Dla wzmocnienia swoich słów gwiazda dodała, że ponad 70 % homoseksualnych dzieci ma myśli samobójcze.

Osoby publiczne, medaliści, sportowi idole muszą brać odpowiedzialność za to co mówią! Co, jeśli jedno z dzieci pani Klepackiej okaże się homoseksualne? Strach pomyśleć… 

Jak widać Kinga Rusin twardo trzyma się swoich poglądów. Prezenterka nie cofnęła też słowa “Wstyd”, które skierowała w stronę Klepackiej pod lokalem wyborczym. A Wy po czyjej stronie jesteście? Myślicie, że Kinga Rusin ma racje? 

View this post on Instagram

Szerzenie poglądów takich jak Klepackiej prowadzi do samobójstw dzieci. Nawiązując do dzisiejszego wywiadu Zofii Klepackiej pragnę przypomnieć, że według niej homoseksualizm to „wynaturzenie” (z wcześniejszego wywiadu dla publicznego radia). Czy można jeszcze ostrzej wyrazić pogardę dla drugiego człowieka? Przez podobne wypowiedzi i nieukrywany brak tolerancji dla inności samobójstwo popełnił zaszczuty przez rówieśników 14-letni Dominik Szymański z Bieżunia. Myśli samobójcze ma ponad 70% homoseksualnych dzieci, które czują się nieakceptowane i nietolerowane. W Polsce każdego dnia dwoje dzieci odbiera sobie życie! Osoby publiczne, medaliści, sportowi idole muszą brać odpowiedzialność za to co mówią! Co, jeśli jedno z dzieci pani Klepackiej okaże się homoseksualne? Strach pomyśleć… Warto żeby pani Klepacka przypomniała sobie co mówiła jej koleżanka z kadry windsurfingowej, Jolanta Ogar: „My nie zachorowaliśmy na homoseksualizm, my nim nikogo nie zarażamy. Tacy się urodziliśmy. To jest poza naszą kontrolą”. Czy Klepacka nie podaje „wynaturzonej” koleżance z kadry ręki? Nazwanie drugiego człowieka „wynaturzonym” (wynaturzenie: zwyrodnienie, degeneracja, dewiacja) to zachowanie niegodne szerzącego tolerancję ruchu olimpijskiego. To jest kompromitacja! Podstawa do usunięcia z kadry olimpijskiej. Piętnowanie braku tolerancji Pani Klepackiej dla inności nie jest więc brakiem tolerancji czy szacunku dla niej. Jest walką ze złem i niechrześcijańską postawą. Tu nie ma dwuznaczności. Jej poglądy o „wynaturzeniu” to zło które prowadzi do jeszcze większego zła. Nie ma tolerancji dla zła! Więc powtórzę pani Klepackiej: WSTYD!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

Wyjątkowy dzień w wyjątkowym towarzystwie. Wchodząc do lokalu wyborczego minęłyśmy reprezentantkę Polski w windsurfingu, która ostatnio bardziej niż z wyczynów sportowych słynie z homofobicznych, agresywnych wypowiedzi, za które musiała nawet przeprosić swoją koleżankę z kadry (przeprosiny później odwołała). Jako medalistka Olimpijska powinna wiedzieć, że koła na fladze olimpijskiej symbolizują różnorodność i jedność ludzi. Skoro tak bardzo jej to nie pasuje to może nie powinna brać udziału w Igrzyskach? Podziwiam za wyniki sportowe, ale wstyd mi, że osoba która reprezentuje nasz kraj kojarzy się na świecie z pogardą i nienawiścią dla ludzi, którzy myślą i czują inaczej niż ona. Wśród sportowców są też osoby homoseksualne osiągające nieprawdopodobne sukcesy. Czy Klepacka nie podaje im ręki? A może oni jej…? Wstyd pani Zofio – powiedziałam to mijając Panią i powtórzę to tutaj raz jeszcze. Nagrała Pani mnie i moją rodzinę (chociaż moja mama wyraźnie powiedziała Pani, że sobie tego nie życzy). Ciekawy sposób na fejm w prawicowych mediach. Może liczy Pani na medal, tym razem od prezydenta: „medal za ofiarność i odwagę”, w uzasadnieniu: ryzykując życiem odważyła się nakręcić Rusin. Ps. Prawicowi sensaci grzmią, że zaatakowałam Klepacką i krzyczałam. Serio? Pokażcie mi to nagranie? Ja stałam spokojnie, kiedy pani Klepacka ruszyła na mnie dzierżąc w dłoni oręż w postaci telefonu. Pokrzykiwała, obrażała mnie i nagrywała moją rodzinę, bez jej zgody.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

Uwaga!!! Leśnicy i Ministerstwo Środowiska znów planują MASAKRĘ w PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ?!!! CHCĄ WYCIĄĆ blisko 100 000 DRZEW w tym STULETNIE !!!!!!!!!! W 2017 już wycięli tam nielegalnie 200 TYS.(!) m3 drzew, w tym w najcenniejszych, ponad stuletnich drzewostach! Kto na tym zarabia? Gdzie idą te pieniądze? Kto to rozliczy? Te drzewa nie odrosną w rok, a dewastacja całkowicie zaburzy naturalne procesy w Puszczy, nie mówiąc o utracie siedlisk zwierząt i stratach nie do odrobienia dla środowiska i dla polskiego dziedzictwa przyrodniczego!!! Czy liczy się jeszcze coś poza kasą? Kiedy to się skończy!? Kiedy Ministerstwo Środowiska znów będzie chronić a nie dewastować!? Decydenci czują się bezkarni, pomimo tego że ponad 84% Polaków, jak wynika z badań, jest za utworzeniem Parku Narodowego i za bezwzględną ochroną na całym obszarze Puszczy! Teraz Lasy Państwowe robią tam co chcą, mając za nic wiedzę naukową, opinię publiczną, rekomendacje UNESCO i nakazy Komisji Europejskiej nakazujące ochronę przyrody! A Ci, którzy ich popierają tak się spieszą do tej Unii, którą mają za nic (ale pensja w euro już im nie przeszkadza!)… Organizacje ekologiczne złożyły mnóstwo uzasadnionych naukowo uwag do nowych Planów Urządzania Lasu (!) dla Puszczy. Śledźmy co się będzie działo, nie odpuszczajmy, punktujmy, nagłaśniajmy. RATUJMY PUSZCZĘ, ostatni naturalny las Niżu Europejskiego! CAŁA PUSZCZA PARKIEM NARODOWYM!!! #calapuszczaparkiemnarodowym #stopdewastacjipuszczy Poniżej ważne informacje opublikowane przez „Obrońcy Puszczy”. PRZECZYTAJCIE I PODAJCIE DALEJ! Wierzyć się nie chce ale to niestety prawda… 1. Nadleśnictwa planują wyręby na obszarze 1 353,05 ha chronionego siedliska – grądu! 2. Wycinka ma objąć 328,75 ha DRZEWOSTANÓW STULETNICH, wyjątkowo ważnych dla wielu gatunków zwierząt. Jest to niezgodne z Planem Zadań Ochronnych dla obszaru Natura 2000. 3. Leśnicy planują sztuczne nasadzenia drzew na powierzchni 180 ha. Żeby to zrobić, wcześniej zamierzają usunąć z tych terenów naturalnie odnawiający się las. 4. Planowane usuwanie leżących drzew, między innymi z terenu wiatrołomów, zniszczy młode drzewa, które naturalnie pojawiły się w ich sąsiedztwie.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

Wasze recenzje to najlepsza rekomendacja dla kosmetyków Pat&Rub??❤️ www.patandrub.eu. Są ich setki?! Oto jedna z nich. Pani Lidia napisała na wall-u na FB marki, że od roku stosuje Pat&Rub. I dodała: „[…]Zrobiłam ostatnio badanie skóry.Tak z ciekawości.I pani kosmetolg była pod wrażeniem.Żadnych zastrzeżeń ?a pózniej zapytała o mój wiek??” […] Wolałabym więcej nie słyszeć mądrości p. doktor ( w pani wieku itp). Zainwestowałam w kosmetyki Pat&Rub i nie żałuje w 100%. Tak jak pisałam wcześniej z ciekawości zrobiłam badanie skóry i p. kosmetolog sama nie wierzyła w to co odczytywała. Zapytała jakie kosmetyki stosuję. I jak usłyszała, że mam 49 lat to stwierdziła, ze skóra pokazuje o 10 lat młodziej.” Pani Lidio, dziękuję???! A Was zapraszam na www.patandrub.eu lub do perfumerii Sephora. Bogate składniki, wysokie stężenia i rewelacyjna technologia. Oto nasza recepta!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

Jezu ufam Tobie !

A post shared by Zofia Klepacka (@zofia_klepacka) on

View this post on Instagram

Nadwiślański świt….Warszawo Ma

A post shared by Zofia Klepacka (@zofia_klepacka) on

Foto. Screen Instagram Zofia Klepacka/Kinga Rusin/AKPA

news

Mega koncert zespołu Cukier w kultowej Stodole – 3 lipca o 20:00 [wejście gratis!]

cukier

Zespół Cukier otworzy sezon koncertowy po długim czasie epidemii!

Zespół Cukier stworzył Amadeusz Krebs, który chciał nagrać swój producencki debiut razem z zaproszonymi gośćmi reprezentującymi różne gatunki muzyczne. Jednak szybko okazało się, że będzie to duet z Bartkiem Caboniem! Panowie na codzień grają razem w zespole Dawida Kwiatkowskiego, a teraz postanowili przygotować wspólnie całą płytę, łącząc dotychczasowe pomysły i doświadczenia.

Na początku tego roku ich zaangażowanie zostało docenione i zespół podpisał kontrakt z fonograficzny z wytwórnią Kayax. 19 czerwca ukazał się ich debiutancki album “Jeden“. Warstwa tekstowa, mimo że z pozoru abstrakcyjna, opowiada o doświadczeniach chłopaków. Natomiast muzyka to mieszanka wielu gatunków – znajdują się tu mocne, basowe bangery niszczące głośniki w każdym samochodzie, numery do założenia białych rękawiczek i przetańczenia całej nocy czy oldschoolowe beaty, przez które spodnie same się opuszczają w kroku.

HOT NEWS- Marta Manowska promienieje na planie “Rolnik szuka żony” – rola swatki przypada jej do gustu?

Przez epidemię koronawirusa wszelkie koncerty przez ponad 3 miesiące nie mogły się odbywać, ale teraz Cukier otworzy sezon imprez! Grupa zagra 3 lipca w Stodole o 20:00. Będzie to pierwszy koncert z publicznością po tak długim czasie! Grupa zagra dla swoich fanów całkowicie za darmo, oczywiście reżim sanitarny zostanie zachowany!

Chłopaki przyznają, że stresują się koncertem, bo Stodoła to prawdziwie kultowe miejsce, gdzie grają tylko najlepsi:

Na pewno stres to jest jakaś energia, która nam się przekłada w jakąś taką ekscytację tym, żeby rzeczywiście dać z siebie wszystko, to co tylko można. Szczególnie, że ten materiał jest wymagający bardzo w realiach grania go na scenie

Zespół jest pewny, że na koncert przyjdą conajmniej 2 osoby, choć mają nadzieję, że publiczność przebije ich liczebnie. Możliwe, że będzie też konkurs na wejście na backstage!

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu z Cukrem! Przypominamy, że koncert już 3 lipca o 20:00!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Lady Pank, Bednarek i Cleo Grają dla Śląska w koncercie zatrzymującym falę hejtu

AW

Kontynuuj czytanie

news

Marta Manowska promienieje na planie “Rolnik szuka żony” – rola swatki przypada jej do gustu?

manowska

Marta Manowska to wymarzona prowadząca “Rolnik szuka żony”.

Program “Rolnik szuka żony” zadebiutował na antenie TVP w 2014 roku i od tego czasu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Produkcja zdobyła dwie Telekamery “TeleTygodnia”, ale prawdziwy sukces to szczęśliwe rodziny, które powstały dzięki programowi. Niektórzy z zakochanych rolników już nawet doczekali się dzieci, a ta programowa rodzina ciągle się powiększa.

HOT NEWS- Lady Pank, Bednarek i Cleo Grają dla Śląska w koncercie zatrzymującym falę hejtu

Prowadzącą program od samego początku jest Marta Manowska, która idealnie pasuje do tej roli. Zawsze uśmiechnięta, emanuje empatią i ciepłem. Teraz w końcu ekipa programu wróciła na plan, a Marta cieszy się, że mogła w końcu dostarczyć listy kolejnym rolnikom i rolniczkom, którzy zgłosili się na casting do 7. edycji. Podobno za bohaterami już pierwsze randki, miłość fruwa w powietrzu, oczy wypełnia blask nadziei, a motyle kręcą piruety w brzuchach. Prowadząca przyznała:

Nasza podróż po Polsce trwa w najlepsze. Każdego dnia przemierzamy setki kilometrów, by rozmawiać o tym, co w życiu najważniejsze. O nadziei, miłości, przyjaźni, oczekiwaniach, pasjach, marzeniach, potknięciach i wyborach. To zawsze jest radość, nowe szanse, otwierające się drzwi, ale teraz jakaś szczególna. Cieszę się, że wystartowaliśmy i od września wszyscy będziemy śledzić losy bohaterów. A ta piątka, zdradzę, może i zasługuje na wszystko!

Kto i komu przypadł do gustu na podstawie wyemitowanej w telewizji wizytówki: Maciej, Magdalena, Józef, Jakub, Sławomir, Joanna, Piotr, Paweł, Dawid? Kogo tym razem trafi strzała Amora? Zerowy odcinek 7. edycji programu obejrzała rekordowa widownia – 3,4 miliona! To dobra wróżba na nadchodzącą jesień!

Czekacie na nowe odcinki?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zmarł tata znanej blogerki. Słowa pożegnania bardzo wzruszają

fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Lady Pank, Bednarek i Cleo Grają dla Śląska w koncercie zatrzymującym falę hejtu

śląska

Koncert Gramy dla Ślaska ma nieść nadzieję!

Już 4 lipca najpopularniejsi polscy artyści zjednoczą siły dla mieszkańców Śląska, by nieść im siłę i nadzieję w tym trudnym czasie. Ten region naszego kraju jest obecnie najmocniej dotknięty przez epidemię koronawirusa, przez co spotyka się z również falą nienawiści! Oburzający proceder chcą zatrzymać muzycy i pokazać Ślązakom, górnikom i ich rodzinom, że nie są sami! Teraz jak nigdy potrzebują naszego wsparcia i solidarności. Jak dodają organizatorzy:

Wszyscy jesteśmy razem ze Śląskiem! Pragniemy wyrazićJEDNOŚĆ, bo jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach.

HOT NEWS- Zmarł tata znanej blogerki. Słowa pożegnania bardzo wzruszają

Podczas koncertu wystąpią ulubieni artyści wszystkich pokoleń fanów muzyki rozrywkowej. Wydarzenie odbędzie się w studiu Polsatu w Warszawie i będzie transmitowane na żywo, by poprzez cały Śląsk. Na scenie zobaczymy śląski Feel, Pawła Domagałę, Grzegorza Markowskiego i Dariusza Kozakiewicza, Kortez, Lady Pank, Kamila Bednarka,  Irę, Mrozu, Cleo, Golec uOrkiestra, Annę Wyszkoni,  Marylę Rodowicz i najmłodszą w tym gronie, Sanah, która od niedawna podbija serca Polaków. Koncert poprowadzi niezastąpiony Krzysztof Ibisz i Ślązak z “Kabaretu Młodych Panów”, Robert Korólczyk!

Transmisja koncertu już 4 lipca, godz. 20.00, tylko w Telewizji Polsat! Zapraszamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Za mundurem panny sznurem: Zakościelny, Małaszyński i Adamczyk sprawią, że Wasze serca zabiją szybciej!

https://www.instagram.com/p/B_0RcvWAXlz/

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

news

Zmarł tata znanej blogerki. Słowa pożegnania bardzo wzruszają

skura

Anna Skura pożegnała kochanego tatę

Strata bliskiej osoby jest zawsze bolesna, a pożegnanie ukochanego rodzica boli wyjątkowo mocno. Popularna blogerka Anna Skura, która sama niedawno została mamą, teraz podzieliła się z fanami smutną informacją o śmierci uwielbianego ojca.

HOT NEWS- Za mundurem panny sznurem: Zakościelny, Małaszyński i Adamczyk sprawią, że Wasze serca zabiją szybciej!

Przy okazji Anna i jej siostra Martyna powiadomiły bliskich o pogrzebie pana Andrzeja, który odszedł w wieku zaledwie 62 lat. Pogrzeb odbędzie się w Redzie. Na klepsydrze możemy przeczytać wzruszające słowa:

Tata kochał życie, a życie kochało Jego
Otoczony był miłością i wielkim wsparciem swoich przyjaciół i współpracowników.
Dziękujemy za to. Wiemy, że zostawił nam mnóstwo miłości.
choć życie bez Niego już nigdy nie będzie takie samo

Składamy wyrazy współczucia…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zwiewna Niklińska, Włodarczyk w adidasach i jeansowy Olbrychski na urodzinach Katarzyny Jungowskiej

SKURA

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.