Śledź nas

prze.tv

Klaudia El Dursi z Top Model czy Ada z Love Island – Sylwia typuje prowadzącą “Paradise Hotel”

Opublikowano

w dniu

Syliwa Madeńska z Love Island szczerze wypowiedziała się o prowadzącej nowego programu “Paradise Hotel” – woli Adę zamiast Klaudii El Dursi?

Program Love Island, emitowany jesienią w Polsacie cieszył się ogromną popularnością. Teraz, karierę w internecie robi sporo uczestników tego programu, między innymi Sylwia i Mikołaj, Ada, czy Monika. Podczas wigilii portalu przeAmbitni.pl i Agencji Dobre Media w restauracji “Enjoy”, zwyciężczyni “Love Island”, Sylwia Madeńska wypowiedziała się na temat nowego programu TVN i oceniła przede wszystkim prowadzącą czyli Klaudię El Dursi z Top Model. Sylwia nie jest zachwycona tym wyborem, uważa że osoba prowadząca tego typu show, powinna być trochę inna:

Ze zdjęć wydaje mi się ona za spokojna do tego programu i wydaje mi się, że taki program powinien prowadzić ktoś taki ostry, kto jak to mówi Mikołaj: “nie boi się gry”, który podkręci tą całą atmosferę. Ona wydaje mi się za spokojna.

Myślicie, że Sylwia Madeńska ma swój “typ” osoby prowadzącej “Paradise Hotel”?

Polecamy – “Nieważne czy prześpisz się z…” – Sylwia z Love Island masakruje “Paradise Hotel”

Jako jedną z najbardziej szalonych i kontrowersyjnych uczestniczek programu “Love Island” większość wybrałaby Adę Śledź. Skoro Sylwia typuje osobę, która “podkręci atmosferę” i nie jest spokojna, to może jej koleżanka w tej roli sprawdzi się idealnie? 

Ada na pewno super by poprowadziła taki program, ale za jakieś 7 lat. Narazie jest roztrzepańcem – uwielbiam i pozdrawiam serdecznie Adę. Jest bardzo fajna, temperamentna, szalona, jednak uważam, że czasem w programie telewizyjnym oprócz osobowości i szaleństwa trzeba czasem współpracować z produkcją. Ona nie dałaby rady współpracować z produkcją i poddać się w jakieś ramy…może za jakieś pare lat

Czekamy teraz na odpowiedź szalonej Ady, czy chciałaby kiedyś poprowadzić podobne show? Czy może już jest na to gotowa, wygryzie Klaudię El Dursi i Sylwia ze wszystkim się myli? Zobaczcie w naszym najnowszym materiale, co jeszcze powiedziała Sylwia z Love Island!

Zobacz również – Gwiazdy oceniają restaurację Enjoy – relacja z wigilii portalu przeAmbitni.pl i Agencji Dobre Media

fot. screen z Instagram

S.S.

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

prze.tv

Emilia Dankwa o powrocie Rodzinka.pl, Tomku Karolaku w “Czas na Show Drag Me Out” i HEJCIE

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością