Patrycja Sołtysik często wdaje się w kłótnie z internautami. Fakt, że nadal karmi piersią dziwi wiele osób, ale ostatnio poszło o coś innego…

Patrycja Sołtysik nigdy nie ignoruje komentarzy swoich obserwujących na Instagramie i bardzo często wdaje się z nimi w dyskusję. Młoda mama nadal karmi swojego trzyletniego synka piersią i zawsze wychwala zbawienny wpływ mleka matka dla zdrowia dzieci. Gdy tylko jakiś internauta nie zgadza się z nią, od razu przystępuje do kłótni wytykając im brak wiedzy.

HOT NEWS- Weronika Rosati w kreacji francuskiego projektanta. Tylko popatrzcie na te nogi!

I mimo, że często dodaje zdjęcia podczas karmienia, ostatnio największą dyskusję wywołała fotografia ze spaceru! Jedna z internautek zasugerowała, że Patrycja jest w ciąży. Ta poczuła się bardzo urażona, zarzucając komentującej wtykanie nosa w nieswoje sprawy. Nigdy nie mówiła, że planuje drugie dziecko, więc według niej takie przypuszczenia są bardzo niestosowne. 

Myślę, że czasem lepiej ugryźć się w język lub zablokować klawiaturę. Zawsze zastanawia mnie taka łatwość komentowania … i oceniania nawet pozytywnego … ‘widać chęć posiadania maluszka’ … Nigdzie nie napisałam, że planuje drugie dziecko …To są zawsze delikatne sprawy i w rzeczywistości nawet koleżance bym nie gratulowała ciąży na etapie domysłów … A nie np. siedmiomiesięcznego brzucha

Na koniec dyskusji dodała, że nie jest nieprzyjemna, a jedynie stanowcza i nie traktuje swoich followersów jak intruzów. A może jednak przesadza? Co myślicie?

POLECAMY- Olśniewająca Magdalena Boczarska zachwyciła na rozdaniu Orłów! Perfekcyjna?

PATRYCJA

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów