Kobiece kino nadchodzi!

Macie ochotę na prawdziwą babską komedię? Proszę bardzo! 3 czerwca na ekrany kin wejdzie film “Kochaj” w reżyserii Marty Plucińkskiej. To historia przyjaźni między czterema kobietami: Sawą, Anką, Weroniką i Oliwią, które jak to zwykle bywa wśród kobiet zmagają się permanentnym poszukiwaniem miłości.

Jedna z nich (Sawa) wkrótce wychodzi za mąż za (w opinii swoim przyjaciółek) “faceta marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca” Jurka (Mikołaj Roznerski). Kiedy dziewczyna spotyka na swojej drodze przystojnego Krzysztofa (Michał Czernecki) zaczyna mieć wątpliwości i waha się nad zamążpójściem.

Akcja rozgrywa się kilka godzin przed potencjalnym ślubem i wieczorem panieńskim. Wszystkie dziewczyny zbierają się w umówionym miejscu ale brakuje tej najważniejszej…Przyszłej panny młodej.

W produkcji zobaczymy samych znanych i lubianych aktorów i aktorki. W  rolach głównych widzowie poznają Olgę Bołądź, Magdalenę Lamparską, Romę Gąsiorowską – Żurawską, Aleksandrę Popławską oraz Małgorzatę Kożuchowską. Nie zabraknie również wspomnianych aktorów. W “Kochaj” pojawią się: Mikołaj Roznerski, Michał Żurawski, Michał Czernecki i Piotr Polk.

Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun filmu “Kochaj”. Zachęca Was?

 

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

 


Nie ma więcej wpisów