Śledź nas

news

Margaret: Jestem tylko człowiekiem. Nie jestem robocopem, który wychodzi na scenę!

Jak do Eurowizji podchodzi Małgosia Jamroży?

Nieustanny szum związany z preselekcjami do tegorocznego konkursu Eurowizji trwa od momentu ogłoszenia nominacji. Od samego początku internauci kibicowali najmocniej Edycie Górniak, Michałowi Szpakowi oraz Margaret.

Jednak nie trzeba było długo czekać aby to właśnie Małgosia stała się “typem” słuchaczy polskich stacji radiowych, internautów oraz zagranicznych portali. Choć preselekcje odbędą się 5 marca, niektórzy twierdzą, że wynik już jest znany i to właśnie ona będzie reprezentować Polskę na głównej gali. Skąd takie wnioski? Pojawiają się opinie, że 24 – latka ma najlepszą piosenkę pasującą do konkursu (“Cool Me Down”) i jest jak mówią “zagraniczna”. Wokalistka przyznaje, że ten cały szum niezwykle ją stresuje ale i daje dużego motywacyjnego kopniaka.

Polecamy: Eurowizja 2016: „Cool Me Down” Margaret ma już ponad milion wyświetleń!

To jest  jednej strony nobilitujące a z drugiej strony to ogromna presja i ogromny stres. Ja jestem tylko człowiekiem, mam 24 lata i nie jestem robocopem, który wychodzi na scenę. To wszystko mnie też dotyka. To jest ciężkie psychicznie. Ta cała Eurowizja i to wszystko co się wokół tego dzieje – nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam (…) To jest strasznie stresogenne i obciążające psychicznie – mówiła artystka w “DDTVN”

Oprócz Margaret swoich sił podczas polskich preselekcji spróbują (artyści i konkursowe utwory): Natalia Szroeder – “Lustra”, Edyta Górniak – “Grateful”, Taraka – “In The Rain”, Aleksandra Gintrowska – “Missing”, Michał Szpak – “Color Of Your Life”, Kasia Moś – “Addiction”, Dorota Osińska – “Universal” oraz Napoli – “My Universe”.

Jak Małgosia ustosunkowuje się do pogłosek, że jest “pewnym zwycięzcą”?! Okazuje się, że piosenkarka ma do tej sprawy racjonalne podejście, które zdecydowanie popieramy. Każdy artysta jest inny, a jak mawia przysłowie “o gustach się nie dyskutuje”, tak i nie wrzuca wszystkich twórców do jednego worka.

Uważam, że muzyki i artystów nie powinno się klasyfikować. Nie da się powiedzieć, że ktoś jest lepszy, ktoś jest gorszy. To jest bzdura, bo to nie są wyścigi. To nie jest tak, że ktoś szybciej przybiegnie do mety – tłumaczyła  w “DDTVN”

Preselekcje już 5 marca. Tego dnia dowiemy się kto będzie reprezentował Polskę podczas konkursu w Sztokholmie. A Waszym zdaniem kto ma największe szanse?

news

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie – “Informacje są szokujące”

Ta sprawa zszokowała wszystkich. Jarosław Bieniuk zabrał głos w sprawie swojego zatrzymania.

Kiedy cieszący się nieposzlakowaną opinią były piłkarz Jarosław Bieniuk został zatrzymany pod zarzutem gwałtu, opinia publiczna była zszokowana. Mężczyzna, wcześniej związany ze zmarłą aktorką Anną Przybylską, samotnie wychowywał trójkę dzieci. Taka afera zdecydowanie nie pasowała do jego wizerunku.

HOT NEWS – Z ostatniej chwili! Jarosław B. jest oskarżony o gwałt!

Bieniuk złożył wyjaśnienia i został zwolniony z aresztu. Sprawa oczywiście będzie mieć swój ciąg dalszy a wszyscy zastanawiają się, czy dwudziestokilkuletnia oskarżycielka mówi prawdę? Sportowiec wydał w tym temacie oświadczenie, które rozesłał do mediów. 

ZOBACZ – Siwiec broni Bieniuka – zaskakujące słowa modelki!

Twierdzi w nim, że oskarżenia są nieprawdziwe. Prosi także o używanie w mediach jego nazwiska oraz o wstrzymanie się od ocen, nim sprawa się nie wyjaśni.

 

Kontynuuj czytanie

news

Siwiec broni Bieniuka – zaskakujące słowa modelki!

Ostatnio media obiegła zaskakująca informacja dotycząca męża Anny Przybylskiej. Jarosław Bieniuk został oskarżony o gwałt! Natalia Siwiec staje w jego obronie.

Jarosław Bieniuk – mąż Anny Przybylskiej, ojciec trójki dorastających dzieci został zatrzymany pod zarzutem gwałtu. To bardzo poważne oskarżenie, które obiegło media w mgnieniu oka. Jarosław przebywał w areszcie i wydał specjalne oświadczenie, w którym się tłumaczy. Szybsza była Natalia Siwiec, która napisała długą wiadomość, w której mocno broni swojego przyjaciela:

Doniesienia z ostatnich dni to dla mnie jakieś chory absurd. Jarosław Bieniuk to jeden z moich najlepszych przyjaciół, właściwie rodzina. Człowiek którego znam od lat z naprawdę przeróżnych życiowych sytuacji. Nie ma takiej możliwości, bym nagle uwierzyła, że zmienił się o 180 stopni i odpowiadał za przestępstwa seksualne! Nie ma takiej opcji. Nie staje murem za bliskim człowiekiem bo tak należy – NIE!!!!!! Jestem ostatnią osobą na tej planecie, która broniłaby faceta w takiej sytuacji. Stoję i zawsze będę stała murem za kobietami!!!!!! Powinny bronić swojego dobrego imienia, ale tylko wtedy, gdy to co mówią jest prawdą. Nigdy z innych powodów, a tym bardziej materialnych. Znając kulisy tej sprawy i samego Jarka jestem pewna, że nie ma najmniejszej szansy, by zrobił on cokolwiek kobiecie, która by tego nie chciała!!!! Gdyby istniał choć procent szansy, że zarzucany mu czyn jest prawdziwy, nie miałabym nic do powiedzenia! Obiektywizm i szczerość (także wobec bliskich osób) to jedna z tych moich cech, które są równie brutalne, co wartościowe. Mam nadzieję, że sytuacja niebawem się wyjaśni i Jarek wróci do dzieciaków. Dobre imię i tak ma już zszargane.
CO SIĘ Z WAMI LUDZIE DZIEJE? DLACZEGO ROBICIE INNYM TAKIE RZECZY?

Polecamy – Z ostatniej chwili! Jarosław B. jest oskarżony o gwałt!

Siwiec zablokowała dodawanie komentarzy pod tym postem, czy jest to słusznie posunięcie ? Natalia napisała same “konkretne rzeczy” i wyznaje, że jest po jego stronie. Skoro modelka aż tak zaangażowała się w tę sprawę, to może faktycznie ma rację? Czekamy, aż inne gwiazdy wstawią się za byłym piłkarzem!

Zobacz również – Gwiazdy rozpaczają nad katedrą Notre-Dame!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Doniesienia z ostatnich dni to dla mnie jakieś chory absurd. Jarosław Bieniuk to jeden z moich najlepszych przyjaciół, właściwie rodzina. Człowiek którego znam od lat z naprawdę przeróżnych życiowych sytuacji. Nie ma takiej możliwości, bym nagle uwierzyła, że zmienił się o 180 stopni i odpowiadał za przestępstwa seksualne! Nie ma takiej opcji. Nie staje murem za bliskim człowiekiem bo tak należy – NIE!!!!!! Jestem ostatnią osobą na tej planecie, która broniłaby faceta w takiej sytuacji. Stoję i zawsze będę stała murem za kobietami!!!!!! Powinny bronić swojego dobrego imienia, ale tylko wtedy, gdy to co mówią jest prawdą. Nigdy z innych powodów, a tym bardziej materialnych. Znając kulisy tej sprawy i samego Jarka jestem pewna, że nie ma najmniejszej szansy, by zrobił on cokolwiek kobiecie, która by tego nie chciała!!!! Gdyby istniał choć procent szansy, że zarzucany mu czyn jest prawdziwy, nie miałabym nic do powiedzenia! Obiektywizm i szczerość (także wobec bliskich osób) to jedna z tych moich cech, które są równie brutalne, co wartościowe. Mam nadzieję, że sytuacja niebawem się wyjaśni i Jarek wróci do dzieciaków. Dobre imię i tak ma już zszargane. CO SIĘ Z WAMI LUDZIE DZIEJE? DLACZEGO ROBICIE INNYM TAKIE RZECZY?

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#tbt #throwbackthursday #sesja #avon #avonsport #ambasador #2014

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Strajk wykorzystany na wspólne bieganie😉

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pierwsze słoneczne dni wiosny 🌼🌸🌞

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

To były strasznie nudne wakacje😏😁 #throwbackthursday #tbt #pocztowka_z_polski #pocztowkazwakacji

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)


Fot. Screen z Instagram 

Kontynuuj czytanie

news

Sylwia Grzeszczak wspomina Idola i Wojewódzkiego? Żałuje, że wzięła udział?

Swoją karierę Sylwia Grzeszczak rozpoczęła w Idolu! Jak wspomina ten program?

Podczas jubileuszowego koncertu z okazji 10-lecia pracy twórczej Sylwia Grzeszczak podzieliła się z nami swoimi wspomnieniami związanymi z Idolem. Czy gwiazda żałuje udziału w show? Przypominamy, że wokalistka odpadła już w etapie grupowym…

POLECAMY – Będzie The Voice Senior! Kogo zobaczymy w jury?

Wbrew pozorom Sylwia Grzeszczak nie żałuje tego, że jako 16-latka wzięła udział w tym programie:

Nie zamieniłabym tego. Dla mnie to była ogromna lekcja, mimo, że nie wygrałam, mimo, że znalazłam się w etapie klubowym, to cieszę się, że nie doszłam dalej…

Dzięki temu gwiazda zrozumiała, że chce się ciągle rozwijać i komponować własne utwory. A jak Sylwia Grzeszczak wspomina, że w trakcie programu otrzymała pomoc od Elżbiety Zapendowskiej.

HOT NEWS- Angelina Jolie zajmie się synem Bachledy Curuś? Wszystko przez…

Mając 16 lat Sylwia Grzeszczak nie spodziewała się, że jej kariera rozwinie się na tyle, że zostanie zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego… Mimo, że gwiazda darzy Wojewódzkiego sympatią, to udział w jego programie był dla niej ogromnym przeżyciem.  

 

Foto. Screen Instagram Sylwia Grzeszczak/Kuba Wojewódzki

 

Kontynuuj czytanie

news

Będzie The Voice Senior! Kogo zobaczymy w jury?

To już pewne! Już wkrótce w TVP pojawi się The Voice Senior!

Nowa odsłona The Voice of Poland czyli The Voice Senior to program przeznaczony dla osób powyżej 60 roku życia. Według doniesień magazynu “Flesz” w jury zasiądą prawdopodobnie Michał SzpakAndrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk oraz… Maryla Rodowicz!

HOT NEWS – Angelina Jolie zajmie się synem Bachledy-Curuś? Wszystko przez…

Program The Voice Senior jest aktualnie w fazie przygotowań. W telewizji zobaczymy go prawdopodobnie już jesienią. Show z seniorami w roli głównej odniosło ogromny sukces za granicą. Ciekawe jak przyjmie się w Polsce?

ZOBACZ – Maisie Williams we wstrząsającym wyznaniu – chciała się zabić?

 


Foto. AKPA

Kontynuuj czytanie

HITY