Najwyższą oglądalność w historii – średnio 2 miliony 767 tys. widzów – miał wczorajszy odcinek „Naszego nowego domu”! Program, w którym spełniamy marzenia ludzi o własnym nowym domu, cieszy się coraz większą popularnością i bije kolejne rekordy! Ostatnie cztery odcinki programu przyciągnęły przed telewizory średnio 2 mln 558 tys. widzów.

Niedzielny rekordowy pod względem audytorium odcinek „Naszego nowego domu”, był także najlepszym w historii w udziałach w obu grupach audytoryjnych, osiągając wynik na poziomie 18,09% SHR w grupie 4+ i 22,06% SHR w grupie komercyjnej (16-49).

W niedzielę Katarzynie Dowbor i ekipie budowlanej udało się pomóc rodzinie z Milanówka. 20 – letnia Edyta opiekująca się chorą na stwardnienie rozsiane mamą i młodszym bratem mieszkała w fatalnych warunkach w starym, częściowo nieocieplanym domu, w którym panowała wilgoć, a na ścianach pojawił się grzyb. Dom przeszedł gruntowy remont, z wymianą elewacji, zewnętrznej dociepleniem, skuciem tynków wewnątrz, wymianą instalacji centralnego ogrzewania. Budynek prócz nowego wystroju czy mebli, zyskał też nowy dach.

„Nasz nowy dom” to program z misją i pozytywnym budującym przesłaniem. Nie braknie w nim łez wzruszeń, radości i szczęścia oraz prawdziwych poruszających ludzkich historii. Jest wyścig z czasem, emocje i efekt końcowy, który niejednokrotnie przerasta oczekiwania tych których domy zostały wyremontowane.


Nie ma więcej wpisów