Córka Natalii Siwiec, Mia, już dorobiła się swojego konta na Instagramie. Modelce się to nie spodobało!

Natalia Siwiec przez całe 9 miesięcy nie obnosiła się ze swoją ciążą. Stan błogosławiony przeżywała w spokoju z dala od mediów i fleszy fotoreporterów.

POLECAMY – ANNA WENDZIKOWSKA ZASTĄPI MAGDĘ MOŁEK W DDTVN? MAMY KOMENTARZ DZIENNIKARKI!

Natalia po narodzinach córeczki długo się zastanawiała czy pokazać twarz maleństwa. Będąc na wakacjach w Meksyku wreszcie postanowiła pochwalić się urodą dziewczynki. Męczące dla niej było ciągłe kontrolowanie się, aby nie pokazać za wiele. Gdy nadeszła ta wyjątkowa chwila, fani byli zachwyceni, natomiast nieliczni wykorzystali to nieświadomie przeciwko niej. 

Modelka nigdy nie chciała robić ze swojego dziecka maszyny do zarabiania pieniędzy. Nie widzimy żadnych okładek z ich udziałem czy wspólnych kampanii. Natalia chce utrzymać sprawy rodzinne w ciszy i spokoju. Aktualnie mimo, że wspomina o drugim dziecku, nie chce tego komentować, gdyż jest to temat bardzo odległy w planach.

Ostatnio na Instagramie fani małej Mii założyli fanpage, na który wrzucają zdjęcia maleństwa. Natalia stwierdziła, że prawdopodobnie jest to spowodowane zachwytem nad dzieckiem, natomiast sama jeszcze nie miała okazji odwiedzić tego profilu. Jedno jest pewne…kobieta tak tego nie zostawi! 

ZOBACZ TEŻ – SIWIEC TŁUMACZY SIĘ Z “UKRYWANIA” CIĄŻY! JEST TEŻ WĄTEK SUROGATKI!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów